Şimdi Ara

### ► QASHQAİ KULÜBÜ ◄ ### (719. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
15.979
Cevap
286
Favori
1.815.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 717718719720721
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet hocam başka telefona resim falan attım denemek için, bi sorun olmadı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakut64

Evet hocam başka telefona resim falan attım denemek için, bi sorun olmadı

Valla aracı teslim alırken, satış sorumlusu iphone 5s telefonumu yaklaşık 10 dk
    uğraştı ve uzun süre cihaz tarama konumunda kalıp direk pas geçiyordu.
    Bir türlü başaramadı. Ben eve gelince sakin ortamda çok rahat tanıttım.
    Diğer telefonlarım LG G4 ve G3 te sorun olmadı.
    Görevli çok seçici olmadığını, ancak güçlü wifi sinyali bulunan ortamlarda ilk tanıtmada
    sorun olmadığını belirtmişti.
    Çalışma ortamında arka sokakta büroda bıraktığım telefon ile bağlanma sorunu yaşamıyorum.
    Tekrar tekrar denemeye çalışın derim.
  • mufit kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevap için, denemeye devam edeyim eniyisi illa biyerden tuttururum heralde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Direksiyonu sağa veya sola biraz çevirince lastik gıcırtısı gelmeye başladı. Servise götürdüm. Arabayı kaldırdı, bir yere yağlama yaptı (takoz gibi bir şey söyledi) gıcırtı kesildi.

Qashqai 2012 skypack.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eynipa E kullanıcısına yanıt
    Benim aracım aracı vitese (P yada R) taktıktan hemen sonra gaz verirsem park frenini otomatik bırakıyor. Birkaç saniyeden fazla bekleyip gaz verirsem gitmem diyor. Bayi aracı teslim ederken anlatmıştı. Kaç defa denedim. Her seferinde aynı.
  • Selam arkadaşlar 2016 model plat pre qashqai kullanıyorum geçen şubat ayında almıştım ihtiyacım olmadı fakat bu yıl kar zinciri almayı düşünüyorum zincir bulmakta zorlandım bulamadım nereden bulabilirim kaç numara zincir almam gerek, önerebileceğinizbi zincir var mı?

• Hanasay H kullanıcısına yanıt
    Selam 2014 qq j11 xtronik ,
    otomatik park frenini bırakması için emniyet kemerinin takılı olması gerekiyor.
  • DEĞERLİ ARKADAŞLAR. 2014 VEYA 2015 MODEL 1.2 SKYPACK ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM.1.2 İLE 1.5 ARASINDAKİ
    MTV FARKI VE 1.2 NİN ZİNCİRLİ,1.5 İN KAYIŞLI TRİGEL OLUŞUNUN DA FARKINI EKLEYİNCE CAZİP GELDİ
    .1.2 KULLANA ARKADAŞLAR RİCA ETSEM YAKIT VE KULLANIM
    KONUSUNDA BİLGİ VEREBİLİR Mİ.KULLANIM TECRÜBESİ ÖNEMLİ BENİM İÇİN
    ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER....
  • defiant82 kullanıcısına yanıt
    Hocam 1.2 aracınız otomatik mi yoksa manuel mi. birde şehir içi ve şehir dışı yakıt tüketimini yazarmısınız. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: suzuki

DEĞERLİ ARKADAŞLAR. 2014 VEYA 2015 MODEL 1.2 SKYPACK ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM.1.2 İLE 1.5 ARASINDAKİ
    MTV FARKI VE 1.2 NİN ZİNCİRLİ,1.5 İN KAYIŞLI TRİGEL OLUŞUNUN DA FARKINI EKLEYİNCE CAZİP GELDİ

Dikkatli kullanirsaniz 1.2 Xtronic 7-8L arasi karisik tuketimi var.

90-100km sabit hızlarda 6L.

• quote:

Orijinalden alıntı: suzuki

DEĞERLİ ARKADAŞLAR. 2014 VEYA 2015 MODEL 1.2 SKYPACK ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM.1.2 İLE 1.5 ARASINDAKİ

2014 1,2 Sky pack kullanıyorum yakıt tüketimim ş.içi kışın 8 lt yazın 7 lt civarında ş.dışı 90 km yi geçmesseniz 5,5 lt düşüyor.Yıllık yaptığınız km ye göre 1,2 motor tercih edilir şayet yılda 15.000 km üstü kullanıyorsanız dizel alınabilir. 2018 mtv ne göre 2014 model 1,2 motor mtv vergisi 518 tl 1,5 motor mtv vergisi 970 tl aradaki fark 452 tl.Dizel aracta 10.000km de bakıma girersiniz benzinlide 15.000km girersiniz.yanı yılda 15.000km yaparsanız 1 kere dizelde 1,5 kere bakıma girersiniz, benzinli ve dizel aracta bakım farkıda 150tl den aşağı olacağını düşünmüyorum,arac değerinden dolayıda kasko bedelide değişir.Tüm bunları göz önüne aldığınız zaman 15.000 km ve altı yol yapıyorsanız benzinli araç alınır.Bazı arkadaşlar dizel araç 2 elde daha pahalı satılır diye yorum yapmaktalar, alırken pahalı aldığınız dizel aracı satarken daha pahalı satmanızdan doğal ne olabilirki.Size şöyle örnek vereyim ilk Qashqai aracımı 2011 de 1,6 benzinli almıştım bütçem buna müsaitti, benzinliyi o günkü şartlarda tekna paket 49.000tl ye alırken dizel olanı 57.000 ti idi yani aradaki fiyat farkı 8.000 tl, 2015 yılında satarken aracımı 46.000 tl ye sattım ayı aracın dizelide 4.000 -5.000 tl pahalı idi, sıfır alırken 8.000t fark 2 .elde bu farka düştü, yani aynı fiyat farkını koruyamadı.

• Merhabalar;

Qashqai 1.2 Otomatik Düşük Km Kazasız,Boyasız,Tramer Kayıtsız Araç Aramaktayım.Tekirdağdanım..

• Selam arkadaslar. Bende 1.2 manuel benzinli skypack versiyon ile araniza katildim. Multimedya sistem ile ilgili bir sorum var. Radyoyu yada muzigi kapadigim zaman sistem haritaya geciyor. Ben komple ekran kapansin istiyorum ama boyle bir secenek yok sanki . Olmamasi sacma geliyor ama bulamadim maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: Revolutions

Selam arkadaslar. Bende 1.2 manuel benzinli skypack versiyon ile araniza katildim. Multimedya sistem ile ilgili bir sorum var. Radyoyu yada muzigi kapadigim zaman sistem haritaya geciyor. Ben komple ekran kapansin istiyorum ama boyle bir secenek yok sanki . Olmamasi sacma geliyor ama bulamadim maalesef.

Aracınız sıfır mı hayırlı olsun kaça aldınız sorunuza gelince forumda arkadaşlar belirtmişti sanırım her kapanışta o haritayı da kapatmak gerekiyomuş sanırım sebebini arkadaşlar da bilmiyormuş

• quote:

Orijinalden alıntı: Revolutions

Selam arkadaslar. Bende 1.2 manuel benzinli skypack versiyon ile araniza katildim. Multimedya sistem ile ilgili bir sorum var. Radyoyu yada muzigi kapadigim zaman sistem haritaya geciyor. Ben komple ekran kapansin istiyorum ama boyle bir secenek yok sanki . Olmamasi sacma geliyor ama bulamadim maalesef.

Gündüz/Gece SETUP tuşuna 3-5 saniye basılı tutun. Ekran saat moduna geçecek.
    Selamlar,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mufit -- 15 Ocak 2018; 0:7:58 >

• defiant82 kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler 112 ye geldi arac

• Herkese iyi akşamlar. 2012 model 1.6 otomatik benzin lpg qashqai aldım. Araç uzun rampa çıkmaya başladığında kendi kendine gaz yememeye basladi ve mecbur 5 dakika bekledim. Sonrasinda ise tekrar hicbirsey yok gibi yila devam ettim. Bu olay iki sefer başıma geldi

Ayrıca tatlı rampayı çıktıktan sonra araç vites büyütmedi. Gaza çok yüklendim desem gazdan ayağımı çekip tekrar gaza bastım yokuş aşağı gittim boşa aldım tekrar vitese taktım ama vites yükseltmedi. Mecburen durup bir dakika sonra hareket etmek zorunda kaldım. Sıkıntı neyden kaynakliniyor yada önce başına gelen varmı çözüm yolu nedir. Cevaplar için şimdiden teşekkür ediyorum

• Merhabalar. 2013 Qashqai visia aracımın kapaklı jantlarından bıktık. Elinde 114.3x5 16-17 inc çelik jant takımı olanlar varsa cevap yazabilir mi? Teşekkür ederim

• 97000 km qashqai tekna aldım. Araniza katıldim.Triger değiştirmem gerekirmi araç 1.5 dizel manual vites aldığım kişi değiştirildiğini bilmiyor. Değiştirilme km kaçtır. Birde tavan çıtası düşünüyorum ancak tavanda takma yeri yok yapıştırma mi alacağız.Teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: ersinkudu

97000 km qashqai tekna aldım. Araniza katıldim.Triger değiştirmem gerekirmi araç 1.5 dizel manual vites aldığım kişi değiştirildiğini bilmiyor. Değiştirilme km kaçtır. Birde tavan çıtası düşünüyorum ancak tavanda takma yeri yok yapıştırma mi alacağız.Teşekkürler...

5 yıl ya da 60 bin ya da maksimum 80 bin kmde zannımca değişmeli.Depişmediyse hemen değiştirin triger önemli

• 
Sayfa: önceki 717718719720721
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.