Şimdi Ara

### ► QASHQAİ KULÜBÜ ◄ ### (703. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
15.981
Cevap
286
Favori
1.815.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 701702703704705
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bi qashqai almayı düşünüyoruz. Aracı binicisine sormak lazım; yeni kasa 2014 model dizel otomatikleri hakkında ne düşünüyosunuz?

1-Dolu paketleri hangileri? (Cam tavan, zenon, vs)

2-) 1.5 dci mı, 1.6 dci mi? Farkları nelerdir?

3-) Cam tavanlı, dizel otomatik, 2014 model civarı ve 70 bin km altı qashqailerib ederi nedir? Kaç verilmelidir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MarcusFrex

Herkese iyi forumlar,

Bi qashqai almayı düşünüyoruz. Aracı binicisine sormak lazım; yeni kasa 2014 model dizel otomatikleri hakkında ne düşünüyosunuz?

1-Dolu paketleri hangileri? (Cam tavan, zenon, vs)

2-) 1.5 dci mı, 1.6 dci mi? Farkları nelerdir?

3-) Cam tavanlı, dizel otomatik, 2014 model civarı ve 70 bin km altı qashqailerib ederi nedir? Kaç verilmelidir?

Geriye doğtu okuyunca eksileri artılarını görürsünüz kuşlanıcı yorumlarını

• quote:

Orijinalden alıntı: kabde

Arkadaşlar merhaba,

Ben 2017 model 1,5 Skypack paketini alıyorum.

İlk kez sıfır bir araç alacak olmanın telaşı ve mutluluğu var.

Seramik kaplama aksesuar vb konularda çokça öneriye ihtiyacım bulunmaktadır.

Rica etsem bana bu konuda yol gösterebilir misiniz?

hocam hayırlı olsun. hangi bayiden kaça aldınız
  • Görkem Oto dan 110.000 tl ye almıştım, İstanbul avcılar dan.

Ama bugün çorlu atv oto var bayi, onlar fiyat düşmemişti o dönem lakin bugün aynı fiyatı vermişler.

• MarcusFrex kullanıcısına yanıt
    1) 1.5 dci 110bg 260 tork (manuel)

1.6 dci 130bg 320 tork (otomatik)

2) paketler boştan doluya doğru:

Visia

Tekna

Skypack

Black edition

Platinium Premium

Skypack ve üstü cam tavandır.

2014 ve sonrası J11 kasadır. Öncesi J10. Ebat, aerodinamik vs farkları vardır iki kasanın. Malum sitede fiyatlar belli. Kriterini belirlediğinde göreceksin. 80-100 arasını gözden çıkar. 2014 1.6dci skypack+navigasyon paketi olanları tercih edebilirsin. Gayet dolu olur fiyat da makul kalır. Platinium premium ise gerçekten dolu bir araçtır

• errorinside kullanıcısına yanıt
    Muhteşemsiniz, sağolun.

• MarcusFrex kullanıcısına yanıt
    Estağfurullah. Aklınıza takılan başka birşey varsa sorun yanıtlamaya çalışalım. Paketler arasında bir belirgin özellikte janttır. 19/18/17/16 olarak en üstten aşağı gider

• quote:

Orijinalden alıntı: kabde

Görkem Oto dan 110.000 tl ye almıştım, İstanbul avcılar dan.

Ama bugün çorlu atv oto var bayi, onlar fiyat düşmemişti o dönem lakin bugün aynı fiyatı vermişler.

110 bine nasıl dizel skypack alabiliyorsunuz harika fiat. Manuel mi liste fiatı daha yüksek değil mi

Nesi fazla benim ilk 2 bin km ortalamam 6.2 ist da oturuyorum buna ragmen bide

• Ben de ağrıda oturuyorum 9.2 ortalamam?! Uzun yolda 4.2 ye kadar düştü kabul ama sizin belirttiğiniz 6.2 bile birçok kişi için bile çok zaten

• Kaporayı verdikten sonra yazmak biraz tuhaf olacak ama 1.6 dizel otomatik platinium premium 2015 kullanıcılarının yorumlarını duymak isterim memnunlar mı acaba yakıt olsun konfor olsun ? :)

• MasquraiT kullanıcısına yanıt
    Paketinin en dolusudur konforu gayet güzel. Park asistanı ile biraz oynayacaksınız mesela büyüklere oyuncak gibi :) yolda üzmez bastınız mı gider yokuşta bile tokatlarsınız arabaları. Yakıt konusu göreceli basardanız iyi yakar. Yumuşak kullanırsanız da az yakar cüssesine göre. Hayırlı olsun

Sağolun çok teşekkürler :)

• MasquraiT kullanıcısına yanıt
    Rica ederim iyi günlerde kazasız belasız binin

6.2 ye cok diyenler ne ile karsilastiriyor acaba opel corsa ilemi??? Bu araba 1.5 ton ve otomatik.100lira koydum sukadar gitti diyenelrede sadece gulerimm

• eynipa E kullanıcısına yanıt
    Ortalamam 9.2 bazen kısa mesafelerde 14.8 falan oluyor. ŞAHSEN zerre umursamıyorum. Ancak mekan türkiye şartlar asgari ücret olunca insanlar ennn az yakan aracı konfora tercih ediyorlar. Dediğiniz gibi kıyaslama corsa clio gibi 3.8-4.3 arası ortalama yakan araçlar oluyor. Burda tabiki de elma ve armut karışıyor. Sonuçta QQ bir SPOR arabadır. Az yakan spor araba aramak mantıklı da değildir. Spor araba performansı tartışılır beğenilir beğenilmez o ayrı ancak yakıt konusu sizin de dediğiniz gibi tartışmaya açık bile değildir.

Sanirim ayni fikirdeyiz;)

Bundan onceki aracim megane 3 coupe dizel otomatikdi ortalamasi 6-6.5 arasi degisiordu burdan bakarsak performans olarakda daha iyi konfir olarakda e daha ne az yakmasini isteyen arkadasim almasin yada alirken hiyarlik etmesin tiguan 3008 tucson kuga ile karsilastirsin zira hic biri buladar az yakmiyor

• arkadaşlar merhaba,
    babamın qashqai sevdası sonucu bir tane de biz alarak aranıza katılmak istiyoruz. Fakat malum şartlar dolayısıyla 0 alma imkanımız yok.

Araç özelliklerini araştırdığımda visia (cam tavanı yaptırmış) bir de normal sky pack paket arasında kaldım. sky pack'te start-stop ve anahtarsız çalıştırma var sadece anladığım kadarıyla

ikinci elde aralarında 10bin tl fark var çok da değmez gibi geldi bana,,

kullanıcı olarak tavsiyeleriniz nedir ?
    (dizel otomatik bakıyorum )
  • awsedrzxc A kullanıcısına yanıt
    Slypack+necvox nabigasyonlu pakete bakmanız

Visia en boş pakettir

Araçlar arasında jant ebatı farkı var mı onu da kontrol ediniz. Model olarak 2014+ mı?

• Jant

Cam tavan

Keyless go

Sia farlari

Deri direksiyon

Katlanir ayna

Otomatik klima

Start stop

Tavan rayi

Sence bunlar yetmezmi?

• 
Sayfa: önceki 701702703704705
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.