Şimdi Ara

PYMO TORPİL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
6.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkdaslar boyle bıseyler duydum polıs yakını olanlara ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Goal68

Evet arkdaslar boyle bıseyler duydum polıs yakını olanlara ?

Öncelikle türkiyedeki her işte torpil vardır onu belirteyim.Ancak bahsettiğin olayda yazılı sınava dayandığı için torpil gibi bir ihtimalin yok ancak sağlık mülakatta falan belki olabilir onada polis tanıdıgın yetmez :)
  • Var. Gözümle Bizzat Şahit de Oldum. Yazılı Sınav vs. Formalite . . . . Onun da Cvplari Birkaç Gün Önceden Veriliyor Ztn.

• Güncel

• Up up

• Mülakatlarda var ama yazılı sınavda varmı bilmiyorum
  • Yazılıda pek olmaz ama sözlü falan onlarda torpil varsa geçtin bu kadar basit. Torpilin derecesi de önemli tabi.
  • dostum torpil heryerde var.polis akrabası olanlar falan herzaman egm'de öncelıklı.her kım ne derse desin bu iş böyle.cemaat olayına pek girmıyorum genelde akademıde oluyor ama pmyo'dada varlar.genelde torpili olanlara mulakatlarda nasılsın iyimisin gibisinden sorular soruyorlar.sonra gectınız diyorlar.sizin gibi torpili olmayanlara herşeyı soruyorlar ama doğru bilsenızde gecemeyebılırsınız mulakatı.
    o pmyo mulakatında hakkıyla gecen çok çok az insan var.bu sene 8000 pmyo öğrencısı alınacak yanlış hatırlamıyorsan.bunlardan en az 7500 tanesının tanıdıkları falan var.
    askeriyedede torpil olayları var.kısacası adamın yoksa unut kardeş.bunu birkışı azalsın şeklınde söylemıyorum ama durum bu.
  • Bazı arkadaşlar saçma sapan yazmış torpilin yoksa unut diye falan eğer pmyo düşünüyorsan çok sıfatsız dengesiz bir tipin yoksa aşırı bi şekilde mülakat kolay zaten hiç birşeyi yok zaten o mülakatı geçemeyen hiç bir işi yapamaz yazılı sınavıda kolay çalış kesin olursun .
  • PMYO da mülakatta torpil yarar. Sınavı ösym yaptğı içn torpil falan sökmez. Ancak polis akademisi başından sonuna kadar torpil . Sınavı egm kendisi hazırlıyor.

• kesinlikle var
  • Güncel

• Ups

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.