Şimdi Ara

Pwn Tunes'u kaldırınca PC iPhone'u görmüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Zamaninda merak ederek indirdiğim fakat neredeyse hic kullanmadığım Pwn Tunes'u Cydia'dan kaldırdığım zaman hic bir bilgisayar iPhone'u görmüyor. Bosuna ram tüketiyor ve zirt pirt deneme sürümü bitti diye uyari veriyor Pwn Tunes.

Yabanci forumlarda da tatminkar bir bilgiye ulaşamadım.

Bilgisayarin iPhone görmemesinin nedeninin Pwn Tunes olduğunu bile sans eseri buldum.

Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Samet hocam merhaba.. aynı uygulamayı ben de kurup bakmıştım.. sonra deneme sürümü bitti bende kaldırdım cydia dan.. ancak herhangi bir problemle karşılaşmadım ben sonrasında pwntunes'tan kaynaklandığına emin misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuffkiLLe

Samet hocam merhaba.. aynı uygulamayı ben de kurup bakmıştım.. sonra deneme sürümü bitti bende kaldırdım cydia dan.. ancak herhangi bir problemle karşılaşmadım ben sonrasında pwntunes'tan kaynaklandığına emin misiniz ?

Evet kesin eminim Bonjour falan hepsi kurulu zira tek bilgisayarda degil birden fazla bilgisayarda denedigim halde durum ayni.
    Pwn Tunes U geri kurunca düzeliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PWN TUNES satmak isteyen var mı
  • PwnTunes satın aldım fakat bilgisayarıma bağladığımda cihazı görmüyor. Hard Reset de attım ama fayda etmedi, Cydia'dan tekrar kuracağım yardım ederseniz sevinirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.