Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Puzzle'larınız yapılır

2
Cevap
0
Favori
110
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1 Mesaj
    Katılım Zamanı
    25 Mart 2019

Durum
    Forumda değil

1
    1 Puzzle'larınız yapılır
    Merhaba Donanımhaber ailesi,

Çok sevdiğim hobim olan puzzle yapmayı, zamanı olmayanlar ya da uğraşmak istemeyenler için belli bir ücret karşılığında yapmaktayım.

Her marka ve boyuttaki puzzle'lar yapılır.

500 parça: 25tl
    1000 parça: 40tl
    1500 parça: 70tl
    2000 parça: 120tl
    3000 parça: 200tl

Yapım süresi puzzle boyutuna göre değişmekle beraber 3000 parçaya kadar en geç 1 hafta içinde gönderimi sağlanır.

Yukarıda görmüş olduğunuz fiyatlar işçilik fiyatıdır. Kargo ücretini sizin karşılamanız gerekmektedir.

Açık kutu puzzle gönderiminizde kayıp parça ihtimalinde sorumluluk kabul edilmez.

Daha önce bir çok puzzle yaptım ancak hiç fotoğrafını çekmedim. Bu yüzden evimdeki bir puzzle'ın fotoğrafını ekliyorum.

Anlayışınız için teşekkür ederim!

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 1 TL Teklifler : Henüz Teklif Yok Miktar : 1 Satılan Miktar : 0 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Kütahya,Merkez Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık

|
    |

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Teğmen
    149 Mesaj
    Referanslar: 1

Katılım Zamanı
    26 Ağustos 2010

millet şaşirmiş ne yapacağini puzzleyi başkasına yaptırdıktan sonra puzzle almanın anlami nedir aynı posteri alir onu çerçevetir asarim
    |
    |

Katılım Zamanı
    25 Temmuz 2013

Durum
    Forumda değil

Bu eskiden beri yapılan bir olay aslında. İnsanlar bir hevesle alıyorlar ama altından kalkamıyorlar veya gerekli sabrı gösteremiyorlar. Puzzle'ın görüntüsünü baskı posterle karşılaştırmak pek mantıklı değil
    |
    |

STEAM PROFILIM

MSI GE 70 2PC Apache GameBook

Micro-Star International Co., Ltd. MS-1759 / Intel® HM86 - Intel® Core(TM) i7-4710HQ CPU @ 2.50 GHz / NVDIA GeForce GTX 860M 2GB GDDR5 / Kingston 16 GB (2x8) DDR3 @ 1.600 MHz / Samsung 850 EVO 250 GB mSata SATA III (540MB / 520MB) / HGST 1 TB 7200 RPM / Killer™ E2200 Game Networking LAN / ASUS 23.6" VP247H 1ms GTG 60 Hz Full HD / Kingston HyperX Cloud II - Noise Cancelling Gaming Headset / Razer Deathadder Chroma / Steelseries Qck+ Fnatic Asphalt Edition / Thermaltake Tt eSPORTS GALERU / ZALMAN ZM-NC11 220 mm Fan ( Up to 720 RPM)
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
e-ticaret
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.