Şimdi Ara

Puzzle Hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Konuyu nereye acicam bulamadim bunun için kusura bakmayin

Şimdi, ben ilk defa puzzle yapmaya baslicam bunun için 500 parçalık bir puzzle aldim. Bu verilen emeklerin boşa gitmemesi için de çerçeveye almak istiyorum. Youtube da nasil oluyor diye bir kac video izledim işte yapıştırmanin nasıl olduğunu felan öğrendim bi blog yazisi okudum felan tamamda aklima takilan bir konu var

Biz bu puzzle i nerede yapicaz ? Gerçekten tecrubesizligime verin. Bi video da adam karton almış kartonun üstünde yapmış sonra yapıştırdi ve daha sonra kartonu maket bicagiyla kesti çerçeveletmeye hazir dedi başka yerde mükavva üzerinde yaptı. Şimdi biz de mi bu şekilde yapmak zorundayiz veya ben masanın üstünde yaptım bunu mukavvanin üzerine veya başka bir yere aktarma gibi şansım yok mu

Son olarak kutumdan sadece 500 parçalık puzzle kısmı çıktı içinden ek olarak bir şey daha olmasi gerekiyor muydu ?

Aldığım marka art puzzle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhabalar puzzle'ı masa da yapıp ayrıyeten aldığın puzzle yapıştırıcısıyla yapıştırabilirsin. Yapıştırdıktan sonra kurumaya bırakman gerekiyor. Daha sonra çerçeveletebilirsin.
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.