Şimdi Ara

Pusuya Yatmış 4K'ların Ucuzlamasını Bekleyenler Grubu (572. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.485
Cevap
211
Favori
792.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 570571572573574
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • philips 65 inç alacağım ama bir türlü karar veremedim arkadaşlar. (başka tv markası almayacağım.)

65pus7502 mi? yoksa daha üstlerini almak mı mantıklı? arada çok fark yok gibi ama daha iyi bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sulozanger

philips 65 inç alacağım ama bir türlü karar veremedim arkadaşlar. (başka tv markası almayacağım.)

65pus7502 mi? yoksa daha üstlerini almak mı mantıklı? arada çok fark yok gibi ama daha iyi bilen var mı?

yeni philips serisi sanırım VA panel gelicek 8500 serisi.Bence bir iki ay bekleyebiliyorsanız bekleyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gfb.samed

quote:

Orijinalden alıntı: RNNN

o yazdıklarınız o kadar sıradan şeylerki ips panel kontrast ve siyahlar berbat çakma 10 bit tv ye o kadar para verilmez..

49mu8000 3600 verıp 50hz tv almak daha mı iyi bence bu daha da sacma hocam..samsung bır de utanmadan 55mu8000e 100hz yapıyor dalga gecer gibi..evet sıyah olayı tabıkı yanyana koydugunda cok belırgın eve alındıgında o kadar rahatsız eder mı bılemem

ne alaka sırf yazmak için mesaj yazıyorsunuz ben 49mu8000mi alsın dedim?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gfb.samed

quote:

o yazdıklarınız o kadar sıradan şeylerki ips panel kontrast ve siyahlar berbat çakma 10 bit tv ye o kadar para verilmez..

49mu8000 3600 verıp 50hz tv almak daha mı iyi bence bu daha da sacma hocam..samsung bır de utanmadan 55mu8000e 100hz yapıyor dalga gecer gibi..evet sıyah olayı tabıkı yanyana koydugunda cok belırgın eve alındıgında o kadar rahatsız eder mı bılemem

ne alaka sırf yazmak için mesaj yazıyorsunuz ben 49mu8000mi alsın dedim?

Mu8000 ile kıyasladığımızda mu8000 dediniz ya hocam.Ben mı yanlış hatırlıyorum.peki siz gerçekten ne diyorsunuz.ayni fiyatlar üzerinden konuşursak.daha iyisi var mı.Neyle kıyaslayacagiz 49sj800v yi .55 inclerlemi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 65 inç tv bakıyorum.

4k hdr şart .

Bütçe 5000 tl.

Mayısı beklerim tavsiye?

• gfb.samed kullanıcısına yanıt
    sj800v ile alakalı yazmadımki ben o mesajı arkadaş 65xd7505 modelini yazmış ben ona istaneden yazdım o mesajı
  • 3 bin lira altında 55 inç ve üzeri 4k güzel bir model olursa diye bakıyorum.

Yan sanayi markalar harici...

Bir zamanlar beğenmediğim Sunny bile iyi olabiliyor yani awux vb markalara göre...

• MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    Hi level öneririm 1 yıldır kullanıyorum. Sık sık a101lere geliyor, 2300e almıştım, geçenlerde 1999a gördüm

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • LBJ_23 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam ama bu da yan sanayi dediğim markalar arasında. 1800-1900 gibi bir fiyata gelmişti en son, alan arkadaşa iade et vazgeç dedim maalesef.

LG Samsung benzeri markalara bakıyorum daha çok ama. Onların da fiyatlar çok yüksek geliyor. Güzel bir indirim olursa belki...

• quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

Teşekkürler hocam ama bu da yan sanayi dediğim markalar arasında. 1800-1900 gibi bir fiyata gelmişti en son, alan arkadaşa iade et vazgeç dedim maalesef.

LG Samsung benzeri markalara bakıyorum daha çok ama. Onların da fiyatlar çok yüksek geliyor. Güzel bir indirim olursa belki...
    yan sanayi olunca ne oluyor? arıza yaptı hemen vestel servisten gelip alıp götürüp tamir edip getirdiler kurdular. lg'ye samsung'a boş para bayılmaya gerek yok bence
  • TEKNOSADA 500 TL HEDİYE ÇEKİ VAR.
  • Samsung UE49MU8000 GG Üzerinden 3561 Tl Peşin Fiyatına 4 Taksit Aldım
    Dolar Kurunun Hızlı Artması Beni Endişlendirdi Malum Bu Ürünleri Hemencecik Zamlarla Bende Bu Fiyata Kapattım
  • Samsung 55 mu 9000. Bugun gg.teknosada 4925 e geliyor daha uygun fiat bulunurmu onceleri 4600 e satilmis.

• parlamenter P kullanıcısına yanıt
    Hocam gittiden 4629 var şu anda.Bonjs kampanyası da var.Bende düşünüyorum ama kararsizim

• Vestel 4K 40UB6300
    Regal 40R5020U 40
    VESTEL LUXOR 55
    Mu 8000 4629-75. 4550 ye gelir iyi fiat ben mu 55 9000 bakiyorum gg de tv cikmadi 9000 bitiyo herhalde

• parlamenter P kullanıcısına yanıt
    Neden mu8000 değil mu9000 hocam.ben normalde 49' düşünüyorum anam lgsj800v ve 49mu8000 arasında kalınca Samsung'a ikna oldum ama o da 50hz olunca odama büyük olsa da 55mu8000 almayı düşündüm.Anlayan arkadaşlarından bu seçimime yorumlarını bekliyorum

Mu9000 daha ust seri. Ve tv ayagi bunda daha guzel duruyor gg teknosada indirim bitmis 9000 yine 5600 fiata cikmis 4925 e almadim beklemedeyim sanki 9000 ler bitiyo hayirlisi

Tv seyretme mesafen 3.5 4 mt ise 55 uygundur.

• 2500-3000 civarına 49-55 inç ne önerirsiniz arkadaşlar. 3000i geçemem.
  • 
Sayfa: önceki 570571572573574
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.