Şimdi Ara

Pusuya Yatmış 4K'ların Ucuzlamasını Bekleyenler Grubu (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.485
Cevap
211
Favori
792.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • pusuda bekleye bekleye bıktım vallaha lw5500 vatanda sadece duvarda asılı olan var dedi elaman oda 2175 tl dedi kapalı kutu yokmuş ellerinde zaten sitedede stokta yok yazıyor duvarda asılı olanı alayımmı ne dersiniz en azından kapalı kutuda ölüpiksel çıkarmı çıkmazmı düşünce hakim bir yandanda duvardakinide elleye eleye ne olmuştur onuda düşünmek lazım bide gray ürünler var 1850 liraya sanalreyonumda tr garantili arasında ne fark vardır acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: trakia_

quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

tv lerin fiyatını yazabilirmisinzi.
    ben şu an iş yerndeyim göremiyorum da buradan başka bir yere de gidemiyorum malesef

Vatan'ın internet sitesine göre fiyatlar şöyle:

46HX720 : 4125TL
    46NX720 :3972
    Sony Center:
    46HX820 +Bloggie TS20K Makinesi hedieli : 4.500TL

Teknosa da HX720 ve NX720 için benzer fiyat aralığında fiyatlar koyacaktır.Ama dediğim gibi bu fiyatları vermektense Sony Center'dan HX820 almak daha mantıklı.

arkadaşlar Sony Bravia KDL-46HX800 elimde mevcut sıfır açılmamış paketinde fiyatım en son 3750 tl kredi kartı ile 12 taksit düşünen olursa sanal pazardan ilan açabilirim..
    tv bana hediye geldi ama bir iki sayfa geçmişe bakarsanız kendime fırsat bulup 3d tv aldığım için ürünü kullanmayı düşünmüyorum nakte çevirmek için elden çıkarmak istiyorum,hemde pusu bekleyen birini pusu bekleyenlerden biri olmuş olarak çok iyi anladığım için fiyatını uygun veriyorum

cihaz sony eurosya garantili ve yanında paketinde 2 adet orjinal 3d gözlüğü hediyeli..istanbul içi aracım ile teslim ederim,isteyen işyerimden gelip alabilir..düşünen lütfen PM...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rumi -- 10 Şubat 2012; 23:25:13 >

• Geçenlerde izmirde eski best buy mağzası olan yerdeki teknosa exstra da 55 nx 720 8500 tl den 4 200 tl gibi bir rakam inmişti inanamadım bi yanlışlık olmasın dedim yok o fiyat dediler hala var mı bilmiyorum ama şeytan da bir yandan dürtüyor. ilgilenen varsa bir bakabilir ama indirimin sürüp sürmediğini bilmiyorum.
  • Şu an 2 modelde kampanya var Sony Eurasia garantili linklerden inceleyebilirsiniz.

Sony Kdl-40ex721 2229 tlhttp://www.enpazar.com/store/ProductDetails.aspx?productid=85652
    Sony Kdl-46nx720 3369 tlhttp://www.enpazar.com/store/ProductDetails.aspx?productid=86001

• Bu konuya bayıldım takipteyim
  • quote:

quote:

ben şu an iş yerndeyim göremiyorum da buradan başka bir yere de gidemiyorum malesef

Sony Center:

Teknosa da HX720 ve NX720 için benzer fiyat aralığında fiyatlar koyacaktır.Ama dediğim gibi bu fiyatları vermektense Sony Center'dan HX820 almak daha mantıklı.

4500 TL HEDİYELİ FİYATI hangi sony center verdi acaba? bir de bu fiyata gözlük de dahil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: XmysticX

quote:

quote:

Sony Center:

4500 TL HEDİYELİ FİYATI hangi sony center verdi acaba? bir de bu fiyata gözlük de dahil mi?

içerenköy carrefour'daki sony center.Gözlük dahil değil sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: aragorn_35

Geçenlerde izmirde eski best buy mağzası olan yerdeki teknosa exstra da 55 nx 720 8500 tl den 4 200 tl gibi bir rakam inmişti inanamadım bi yanlışlık olmasın dedim yok o fiyat dediler hala var mı bilmiyorum ama şeytan da bir yandan dürtüyor. ilgilenen varsa bir bakabilir ama indirimin sürüp sürmediğini bilmiyorum.

inanilmayacak birsey yok balon fiyatlara aldanmayin bunlar sadece satis taktigi tv lerin fiyatlari zaten bu fiyatlar ancak balon gosterecekler ki bizler boyle inanamayalim ornegin philips 9706 yi ilk vatanda gordum 3100 tl fiyat koymuslardi su an 6000 den asagi yok taktik bunlar hep taktik
  • bugün itibarı ile HX920 yi almdım, yarın getirecekler.
    10 taksitle 6000 TL ye aldım.
    geldiğinde neleri kontrol edeyim?
  • ankara forum teknosada lg 32lw5500 bugün 1499 TL. kampanyalı fiyatmış. ne kadar devam edeceğini görevlilerde bilmiyordu sorduğumda. biraz daha araştırıp eğer fiyat değişmezse bende almayı düşünüyorum..
  • 32 lw 5500 1299 turuncu indirimde sattılar yine o fiata satabilirler
  • çok iyi fiyatmış kaçırdık desene. neyse sağlık olsun. pusudayım şimdilik :)
  • 46d6500 2924 tl idi vatanda ..Millet nasıl saldırdıysa kalmamış birçok mağazada..
  • AKLIMDA SAMSUNG 46 D7000 YADA LG 47 LW650S ALMAK VAR BİRAZ DAHA FİYATLARIN DÜŞMESİNİ BEKLİYORUM

SİZCE HANGİ MODELİ ALMALIYIM ?

3D PASİF GÖZLÜK AKLIMI ÇELİYOR YAZILDIĞINA GÖRE SAMSUNG RENK KONUSUNDA BİRAZ DAHA İYİYMİŞ
  • 42lw570s 2099 tl gold haftasonu kampanyası ile pusudan cıkış
  • Bu haftaki kampanya fiyatları çok tatmin edici değildi, şişme fiyatlarda, göstermelik indirimler oldu işte.
  • sn.awertr lw570s ile LW650S ARASINDA GÖRÜNTÜ VE HERTZ FARKI İÇİN DEĞERMİ

SAYGILAR
  • arkadaşlar bulduğumuz avantajlı fiyatları yazmayı unutmayalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mirzabey

quote:

Orijinalden alıntı: cemo0808

arkadaşlar http://www.benimevim.com.tr/?urun-3950-SONY-BRAVIA-KDL-40EX729-Led-Tv.html bu tv neden bu kadar ucuz paralel ithalat olarak alınabilirmi paralelde olsa bu kadar ucuz olması normal mi açaba sorunlu tv olabilirmi

Elimizde adet olarak fazlasıyla mevcut, Sanayi bakanlığı onaylı Plas Elektronik garantisindedir ürün. Mağazamızda ürünü yakından görme imkanınız var.
    Yani teşhir veya tamir görmüş bir ürün değil.

sony nin bu modeli benim de aklımda ama EX729 uydu alıcılı model taksitli olduğu zaman fiyat artıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: sahin50

quote:

Orijinalden alıntı: Mirzabey

quote:

Orijinalden alıntı: cemo0808

arkadaşlar http://www.benimevim.com.tr/?urun-3950-SONY-BRAVIA-KDL-40EX729-Led-Tv.html bu tv neden bu kadar ucuz paralel ithalat olarak alınabilirmi paralelde olsa bu kadar ucuz olması normal mi açaba sorunlu tv olabilirmi

Elimizde adet olarak fazlasıyla mevcut, Sanayi bakanlığı onaylı Plas Elektronik garantisindedir ürün. Mağazamızda ürünü yakından görme imkanınız var.
    Yani teşhir veya tamir görmüş bir ürün değil.

sony nin bu modeli benim de aklımda ama EX729 uydu alıcılı model taksitli olduğu zaman fiyat artıyor.

46nx720 nin uydulu versiyonu var mı ?

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.