Şimdi Ara

Pusuya Yatmış 4K'ların Ucuzlamasını Bekleyenler Grubu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.485
Cevap
211
Favori
792.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sonaykut

40C7000
    3.100 TL HDMI KABLO DUVAR APARATI HEDİYE
    SAMSUNG TÜRKİYE ALDIM

DARISI PUSUDAKİLERE...:)))

mayıs sonuna kadar 2.500 li fiyatlara inmesini bekliyorum. Zaten d6000 o fiyatlara olur zaten. O zaman bende kapıcam bi tane
  • quote:

Orijinalden alıntı: wakara

bı kısı daha kurtuldu pusudan. ama bence pahalı kurtuldu. sabreden derviş...

Bi yerde malı almakdan çok pusuda olmak zevkli
    Karıyı alınca keyfi geçiyo hesabı pusu flört gibi oluyo
  • arkadaşlar bende aranızda yeniyim ve pusuya yatmış durumdayım bende 40c7000 modelini yakından takip ediyorum fakat 40d7000 de nasıl bir fiyatla piyasaya girecek meraklar içerisindeyim d7000ne zaman piyasaya çıkar bir bilgisi olan var mı İB de çok yakında yazıyor...
  • Yer açın ben de yatayım pusuya :) Ben de yaza evleniyorum 2000 - 2500 TL civarında LED Tv bakıyorum. Bir model belirlemedim daha ...
  • 46 C 8000 SAMSUNG LED TV beklemedeyim arkadaşlar şu anki İstanbul Bilişim taksitli fiyatı 4.563 TL. 4.000'e iner mi acaba? Arkadaşlar lütfen haber verin duyan gören... Acelem hiç yok adıda pusu zaten
  • benım 40c6000 1.871 olmuş avrupa bılısımde. daha once teknolojımagazasıcom da (orjınal samsung fırmasıymış) 1.950 tl idi.
    pusudan kalkıp sizleride terketmeyı ıstemıyorum. bıraz daha bekleyım 1.800 olunca alıcam.
  • quote:

benım 40c6000 1.871 olmuş avrupa bılısımde. daha once teknolojımagazasıcom da (orjınal samsung fırmasıymış) 1.950 tl idi.
    pusudan kalkıp sizleride terketmeyı ıstemıyorum. bıraz daha bekleyım 1.800 olunca alıcam.

tekrar söylüyorum bu adam teknolojimagazasi.com un sahibi yada reklam maskotu. Yazdığı her mesajdan belli. Bazen başka yönlere kayarmış gibi yapıyor ama diyorki orda garantisiz 1.871 bizde garantili 1.950 Kardeşim anlamayan kalmadı o siteyle bağlantını. Neyin peşindeysen söyle açık açık. İstanbul bilişim nasıl kendi site adıyla kayıt olduysa sende git ismini değiştir. Yazdığın her mesajdan belli boşa kıvranma
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreFB1907

quote:

benım 40c6000 1.871 olmuş avrupa bılısımde. daha once teknolojımagazasıcom da (orjınal samsung fırmasıymış) 1.950 tl idi.

tekrar söylüyorum bu adam teknolojimagazasi.com un sahibi yada reklam maskotu. Yazdığı her mesajdan belli. Bazen başka yönlere kayarmış gibi yapıyor ama diyorki orda garantisiz 1.871 bizde garantili 1.950 Kardeşim anlamayan kalmadı o siteyle bağlantını. Neyin peşindeysen söyle açık açık. İstanbul bilişim nasıl kendi site adıyla kayıt olduysa sende git ismini değiştir. Yazdığın her mesajdan belli boşa kıvranma

+1
    46c6000'in fiyatı 2-3 aya nakite 2200lü fiyatlara düşer mi sizce ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alexdesouza.10 -- 11 Mart 2011; 19:44:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: denixex

quote:

Orijinalden alıntı: EmreFB1907

quote:

+1
    46c6000'in fiyatı 2-3 aya nakite 2200lü fiyatlara düşer mi sizce ?

büyük ihtimalle 2300 seviyesine düşer. Nakitte hatrı sayılır indirimler yapılıyor. Sıcak paraya kim hayır diyebilir

• ya emre kardeşim. ben o sıtenın ne sahıbıyım ne calısanı. ucuzlugu orada gordum ve onlıne olarak yazıstım. merak ettıgım herseyı sordum. orjınal fırmalar dısında hıcbır sıte orjınal samsung urunlerını ana sayfasında orjınal samsung fırmasıyım dıye yazamaz. ama orada goruyorsun. fıyatları da goruyorsun. yok orjınal degılse samsung dava acıp tazmınat alabılır degılmı. ama orjıanl ve fıyatlar orada.
    hatta nıye bu sıteden bır kısı de suphelenıyordu arastırdı ve acıklamaları gerceklerı yazdı ama o konuyu kardırmışlar nedense.
    aras dıye bı arkadasımız yıne yazmıs ama beyazesyamerkezıcom ve teknelojımagazası baslıklı konu. beyazesya bolumunde. git bak. oku.ona da o sıtenın adamı da dıyemezsın. adam bburada uzun zamandır bulunuyormus cunku. sonra gel bıseyler uydur yıne. ben hıcbırsıtenın adamı degılım ama sen nerenın adamısın bılıyorum sanki.
  • quote:

ya emre kardeşim. ben o sıtenın ne sahıbıyım ne calısanı. ucuzlugu orada gordum ve onlıne olarak yazıstım. merak ettıgım herseyı sordum. orjınal fırmalar dısında hıcbır sıte orjınal samsung urunlerını ana sayfasında orjınal samsung fırmasıyım dıye yazamaz. ama orada goruyorsun. fıyatları da goruyorsun. yok orjınal degılse samsung dava acıp tazmınat alabılır degılmı. ama orjıanl ve fıyatlar orada.
    hatta nıye bu sıteden bır kısı de suphelenıyordu arastırdı ve acıklamaları gerceklerı yazdı ama o konuyu kardırmışlar nedense.
    aras dıye bı arkadasımız yıne yazmıs ama beyazesyamerkezıcom ve teknelojımagazası baslıklı konu. beyazesya bolumunde. git bak. oku.ona da o sıtenın adamı da dıyemezsın. adam bburada uzun zamandır bulunuyormus cunku. sonra gel bıseyler uydur yıne. ben hıcbırsıtenın adamı degılım ama sen nerenın adamısın bılıyorum sanki.

o sitenin adamısın ne dersen de fazla kasmana gerek yok. hadi kolay gelsin

• 3 sıte tanırım arkadaşım özspotpazarlama teknolojimagazasi avrupabilişim. bunları beyaz esya ve tvlerı arastırırken kendımce tanımladıgım 3 kalıtelı sıte. bence dıyorum bak. sizde size göre begendıgınız sıtelerı yazabılırsınız.
  • quote:

3 sıte tanırım arkadaşım özspotpazarlama teknolojimagazasi avrupabilişim. bunları beyaz esya ve tvlerı arastırırken kendımce tanımladıgım 3 kalıtelı sıte. bence dıyorum bak. sizde size göre begendıgınız sıtelerı yazabılırsınız.

akakce yada bunun gibi diğer siteleri incelediğimde hep bu tür mağzalar çıkıyor. LG LE5300 alacam ama pekte güvenemiyorum bu sitelere. LG Türkiye garantili satan mağzaların fiyat indirmesini bekliyorum.
  • lg tv alacaksan avrupa bilişimi tavsıe ederım samsung alacaksan teknolojimagazasi.
    ucuz kalıtelı musterı menunıyetlı beyaz esya alacaksan özspotpazarlama (sitesine aldanma) direkt telle konuş sıtedekı fıyatlardan daha uygununu verıyorlar. ozellıkle zeytınburnu merkezle konuş.
  • Avrupa Elektronik (avrupatr.com) hakkında görüşleriniz nedir.Ürünleri bildiğim kadarıyla Sony ve Samsung Orijinal garanti.
  • ben ürünü anındakapıda.com 'un istansul zeytinburnu şubesinden direkt elden aldım

şiddetle tavsiye..

ben bir seneye yakındır araştırıyordum

şu an gözü kapalı bu modeli tavsiye ederim..

size kolay gelsin..bana iyi seyirler ...:))))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Game_Breed

46 C 8000 SAMSUNG LED TV beklemedeyim arkadaşlar şu anki İstanbul Bilişim taksitli fiyatı 4.563 TL. 4.000'e iner mi acaba? Arkadaşlar lütfen haber verin duyan gören... Acelem hiç yok adıda pusu zaten

Ben bir ay önce 4300 vatandan aldım 6 ay taksıtle euro bazında kıyasladığımda 4100 gibi bir değer giriş 0larak gözüküyordu,bende bu fiyatların altına inmez piyasadan kalkar gider diyerek karar verdim.Stok durumu nedir? bilemiyoruz stok eritmek için inebilirmi? onuda bilemiyoruz.Yalnız İstanbul Bileşim stoksuz çalışan bir firma sipariş üzerine getiriyorlar ellerinde varmı veya sipariş etsen getirtebilirlermi? onu iyice netleştirmek lazım.Günlük,haftalık kampanyalar oluyor onun için bütün firmaları hergün taramak lazım.

• ses kes şafak dinle.
    şafak karanlık

bu döviz fiyatları derken bi de japonya depremi bizi pusudan kaldırmaz ben söyliyim.

46" philips 7695 veya 8605 2500-2600 seviyelerini bekliyorum.

philips 7695 şu an 3200;8605 3800 civarı.

saldırı için bence en az 4-5 ay var.bakalım kısmet.

elektronik mağaza sitesi gezmekten helak olucam bi gün.
  • Arkadaşlar Japonya depremi ve tsunamisi ülke ekonomisini ve elektronik üretimini etkilediği söyleniyor,elektronik malzeme italatının %20 sini Japonyadan sağlayan G.korede sıkıntıların olableceğini belirtiyorlar, tedarik zorluğu sebebiyle fiyatlarında bir miktar yükselebileceği belirtiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydogdu

Arkadaşlar Japonya depremi ve tsunamisi ülke ekonomisini ve elektronik üretimini etkilediği söyleniyor,elektronik malzeme italatının %20 sini Japonyadan sağlayan G.korede sıkıntıların olableceğini belirtiyorlar, tedarik zorluğu sebebiyle fiyatlarında bir miktar yükselebileceği belirtiliyor.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.