Şimdi Ara

Pusuya Yatmış 4K'ların Ucuzlamasını Bekleyenler Grubu (326. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.485
Cevap
211
Favori
792.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 324325326327328
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kayhansoylukan

walla üstü falan yok hocam işin aslı tv de ki en önemli şey görüntü kalitesi oda zaten kanalların durumu belli yayın kalitesi çok kötü sd yayınlar çamur gibi oluyor o yüzden ledden vazgeçip plazma alacağım

hayırlısı olsun. ama almdan önce araştırmadınızmı yada bire bir gidip bakma fırsatınız olmadımı ?
  • arkadaslar bize de pusu da insanlar lazim siz devamli pusu da kalin
    biz aldik televizyonlari eskimek uzere neredeyse. teknolojiye ayak uydurmak cok zor. size tavsiyem paraniz cok degilse benim gibi vestel pf9090 alin gecin Allah yardim ediyor garibana.hic sorun yasamadim cok sukur. Goruntuden de memnunum. darisi karar asamasinda olan arkadaslara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Philips'ler için Pusudayım..

47PFL6008
    47PFL6198
    47PFL7008
    46PFL8008
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wander.

Philips'ler için Pusudayım..

47PFL6008
    47PFL6198
    47PFL7008
    46PFL8008

6158=6198 media da 47 inch 2300 kaçmaz

görüntü çizgi filmlerde süper:==))
    sd hd hızlı görüntüde zıplama titreme ne ararsan var
  • quote:

Orijinalden alıntı: serci061

quote:

Orijinalden alıntı: Wander.

Philips'ler için Pusudayım..

47PFL6008
    47PFL6198
    47PFL7008
    46PFL8008

6158=6198 media da 47 inch 2300 kaçmaz

görüntü çizgi filmlerde süper:==))
    sd hd hızlı görüntüde zıplama titreme ne ararsan var

alabilirsen 8008

gerisi çöp
  • hamza_2828 kullanıcısına yanıt
    en üs düzey tv ya lafta bakm gereği görmedim netten direk aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: bameas

arkadaslar bize de pusu da insanlar lazim siz devamli pusu da kalin
    biz aldik televizyonlari eskimek uzere neredeyse. teknolojiye ayak uydurmak cok zor. size tavsiyem paraniz cok degilse benim gibi vestel pf9090 alin gecin Allah yardim ediyor garibana.hic sorun yasamadim cok sukur. Goruntuden de memnunum. darisi karar asamasinda olan arkadaslara

80
    90
    100

90 90 cevap ver
    bi sd görüntü resmi koyabilirmisin
    şu muhteşem tv yi
    görsün millet :)))

• f6650 mi f6800 mü?
  • akayogullari kullanıcısına yanıt
    Yarın akşam yapacaklar kurulumu. Şu günler yoğun birkaç güne yazarım deneyimleri.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilen bilir. 10 gün önceydi LG la660s almıştım. dün 3D film attım usb ye ve evde gözlükleri takıp bi denedim. on numara oldu resmen sinema da film izleme keyfi verdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: boras06

f6650 mi f6800 mü?

Bildiğim kadarı ile 6800 400Hz, 6650 600Hz. onun dışında teknik özellikleri aynı, görünüm olarak da tek fark TV bacakları, 6800'de ayaklar kenarda yer alıyor, 6650'de ortada. Fiyatları da aynı bu iki modelin. Dolayısı ile 6650'yi seçmek mantıklı görünüyo. Ben de 55f6650 almayı düşünüyorum.
  • ben de maksimum 2500-3000 tl civary,sd ve hd görüntüsü iyi olacak,altyazy dts gibi yazylymsal yönden sorun çykartmayacak bir led tv için pusudayym. nisana kadar bekleyebilirim
  • izleme mesafem 2 metre.
    42' mi 47' mi önerirsiniz. W805 alıcam.
  • arkadaşlar 2014 seri tviler tam olarak ne zaman satışa çıkaracak firmalar bilen biri söyleyebilir mi?

şimdi mart ayı diye bahsediliyor eğer öyle ise şu an tv almak çok mantıksız 2 ay daha bekleyip ya 2013 serilerini daha ucuza ya da 2014 serilerini aynı fiyata almak çok daha mantıklı. sonuçta marta 2 ay kaldı

bilmiyorum yanlış mı düşünüyorum
  • CinoCorelli kullanıcısına yanıt
    hocam f6650 de micro dimming var, hz olayi 600(ancak gerçekteki hz rakamı 100'dür), ayakları çaprazdır.

6800'ün alınacak tek bir yanı yok bence. f6650'den teknik olarak aşağıda ve görüntüsü de güzel değil. kesinlikle f6650 alın.

hatta f6640 alın. 6650 ile arasında ne teknik ne de görsel olarak hiçbir fark yok. fiyatıysa 6650'ye göre biraz daha ucuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10lion

arkadaşlar 2014 seri tviler tam olarak ne zaman satışa çıkaracak firmalar bilen biri söyleyebilir mi?

şimdi mart ayı diye bahsediliyor eğer öyle ise şu an tv almak çok mantıksız 2 ay daha bekleyip ya 2013 serilerini daha ucuza ya da 2014 serilerini aynı fiyata almak çok daha mantıklı. sonuçta marta 2 ay kaldı

bilmiyorum yanlış mı düşünüyorum

yeni seriler genelde martta çıkar ama
    bi fark olmaz dişe dokunur
    sadece fiyatlar şişer
    olacak olan 50 /100 olur
    cift çekirdek 4 çekirdek olur
    dtsler güncellenir

bu seferde bu fiyat farkına değermi
    meselesi çıkar

VALLA KISMETSE ARTIK AYRILMA VAKTİ GELİYO

46 F 7000 NİME KAVUŞMA VAKTİ
    2980-150 TLPUAN :2830/12 TAKSİT

SÖLE ADAM AKILLI Bİ İNCELER
    AKLIMIN ERDİĞİNCE ANLATIRIM
    1 AY SONRA GÖRÜŞÜRÜZ
    İYİ PUSULAR

TEZ ELDEN KURTULMANIZ DİLEĞİYLE
    ÖZEL Bİ FİYAT OLDU PEK BULAMASSINIZ?

• Merhaba Arkadaşlar,

Öncelikle siteyi uzun bir süredir takip ediyorum, tv almayı düşünüyorum ancak bazı şeyler kafamda otursa da yinede size danışmak istedim. Bütçem 1500-2300 tl arası, 3-D olmasın istiyorum ancak panel Hertzi arttıkça otomatikman 3-d secenegi ekleniyor sanırsam. 42-46 inç olabilir, cok kaliteli ise 40da olabilir çünkü sonradan yatak odama almayı düşünüyorum. Amacım daha cok film dizi izlemek (WD TV gibi biseyde alabilirim format sorununa karşı), macta olabilir. Konsolda bağlayabilirim ama sd yayınlarda cok basarılı olmasına gerek yok. Akıcılık onemli benim icin ancak plasmanın parlama olayı hosuma gitmiyor, yapayda olsa daha güçlü arka ışık olmasından dolayı LED daha cok hosuma gidiyor. Özetle;

42 LA660
    42 LA740
    42 LA840http://www.hepsiburada.com/Liste/productDetails.aspx?productId=evlg42la860v&categoryId=163192&sku=EVLG42LA860V&gclid=CLXr74mu-7sCFclQ3godfmsAng

Sony W9 veya W8, hx750, hx850 serileri, Ancak Sony'nin panel kalitesinin daha iyi olduğu soyleniyor ne derece dogrudur bilmiyorum Bu nedenle 3-D olmayan ancak beni tatmin edebilecek başka model biliyorsanız paylaşırsanız sevinirim

Samsung 6650, 6800.
    7000 8000 biraz pahalı geliyor acıkcası

Son olarak, kısacası 3-D ile birlikte 3000 lira olabilecek 42'lik bi tv'yi, 3-d ozelligi olmadan 2300'e falan bulabilir miyim? Ya da bu tarz bi alet üretiliyor mu?

Şimdiden teşekkürler cevap yazan arkadaşlara

• quote:

Orijinalden alıntı: serci061

quote:

Orijinalden alıntı: bameas

arkadaslar bize de pusu da insanlar lazim siz devamli pusu da kalin

80
    90
    100

90 90 cevap ver
    bi sd görüntü resmi koyabilirmisin
    şu muhteşem tv yi
    görsün millet :)))

ben sana resim cekeceğim göndereceğim dıdısının dıdısı olacak ayrıca anlamayacaksın da kardes en güzeli sen bir vestel bayiiden bak daha sağlıklı olur. ben bir çok mağaza market vs yerde tv görüntülerine baktım hiçbir mağaza da sd görüntüsü vermiyorlar hep demo. vestel bayisine öylesine inanın dalgasına girdim çünkü çok sıkılmıştım lg ye bak samsung a bak phılıps di derken baktım bunalıma giriyorum vazgectim artık çıkıyordum natavegadan vestel bayinin önünden geçerken içeride tv görüntüleri dikkatimi çekti. bütün tv lerde uydu kanalları açıktı. içeri girdim pf9090 nın görüntüsüne baktım inceledim çok güzeldi. zaten ilk defa sd görüntüsü açık bir tv saıcısı görünce bu da beni etkiledi. görevli arkadaşlarda çok yardımcı olup güven verince aldım. çok şükür pişman değilim. bence sizde yerinde görün ve beklentilerinizi belirleyip araştırın sorun.

• Arkadaşlar 12-13 metrekare odama 32 inch civarı tv düşünüyorum.
    Önceliğim 600-700 tlyi geçmemesi ve hdmi kablosuyla pc bağlayıp hd filmler izlemek istiyorum.
    Sanıyorum ki bu fiyata full hd bulamam fakat görüntüsü iyi olup hd ready olan tv tekliflerinize de açığım arkadaşlar.
    Teşekkürler

• 46f6510 mu yoksa 47la690s mi
    Ikiside 2400 tl

• 
Sayfa: önceki 324325326327328
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.