Şimdi Ara

Pusuya Yatmış 4K'ların Ucuzlamasını Bekleyenler Grubu (316. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.485
Cevap
211
Favori
792.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 314315316317318
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DreamX

quote:

Orijinalden alıntı: skyflood

selam arkdaslar pusudan cıkıp gold com dan 46 f8000 modelini kurtardık bakalım doların fırlamsından korktum daha ucuzu da zor olur diye düşündüm hazyırlısı bakalım pusudaki diger arkdaslara kolay gelsin

kaça aldın dostum?

3399 bonusa 100 tl hediye bonus la 3300 geliyor gayet iyi fiyat gibi geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kayhansoylukan

SAMSUNGU kurulum için aradım ancak haftaya cumartesi gelebiliriz diyor servis bulundugum ilde yokta bu konuda herhangi bir yaptırım varmı

up
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozguradam1

quote:

Orijinalden alıntı: mimleon

vestel tv lerde kampanya,
    eğer ödemenizi paypal ile yaparsanız %15 indirim,
    vestel sitesinden alacaksınız.
    2200 tl olan 47pf9060 kampanyalı 1870 gelir

kampanya ile ilgili link verebilir misiniz.vestelin sitesinde bulamadım

vestel sayfasında yazıyor,
    yazdığım gibi paypal ödemeye % 15
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ozguradam1

quote:

vestel tv lerde kampanya,
    eğer ödemenizi paypal ile yaparsanız %15 indirim,
    vestel sitesinden alacaksınız.
    2200 tl olan 47pf9060 kampanyalı 1870 gelir

kampanya ile ilgili link verebilir misiniz.vestelin sitesinde bulamadım

vestel sayfasında yazıyor,
    yazdığım gibi paypal ödemeye % 15

fiyatlara baktım,piyasaya göre pahalı.paypal indirimi bile cazip hale getirmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: CinoCorelli

Bugün yılbaşı indirimi olur mu diye mağazaları şöyle bir dolaştım (@Parlamenter; Sahada takipteyim yani ). Her hafta sonu yapılan indirimler dışında özel birşeye rastlamadım.
    Teknosada bir indirim dikkatimi çekti, Samsung 55ES7000 serisonu ürünü 3500 TL'ye satıyorlardı. ES serisinin yeni F serisine göre çok önemli bir farkı var mıdır? Yoksa bu rakam sizce kaçırılmıcak bir rakam mıdır?
    Onun dışında sony'de KDL-50W685A (http://www.sony.com.tr/product/tv-126-50-lcd/kdl-50w685a/teknik-ozellikler#tab ) diye bir model vardı, 3000 TL idi, yanında bluray okuyucu ve mini ses sistemi hediyeli. Bu model için yorumunuz ne olur? Sony'deki adam playstation için en iyi uyum sony'lerde yakalanır dedi, bu konuda bir tecrübesi olan var mı? PES oynarlken saamsung'da bir perf ormans bozukluğu oluyor mu acaba??

55 ES 7000 İN 55 F 7000 e göre dizayn farkı var es 7000 çatal ayaklı diğer özellikler aynı

8000 le de microdımmıng 7000 de 8000 de mıcrodımmıng ultımate var

55 es 7000 kapalı kutu teshir değilse fiat iyi yok teshirse alınmaz bi seneden fazla teshirde çalışmıştır

bende 2 gün önce bimexs yeşilköy dünya merkezi teknoporta 46 es 7000 gördüm fiat 2000 tl teshir cihazda sade 3 d 2 gözluk eksik kutu yok diğer herşey var

• quote:

Orijinalden alıntı: hamza_2828

a.daşlar bu ürünü gg den almakla teknosadan almak arasındaki garanti farkı nedir. fiyat çok cazip.

http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/lg-42la660s-3d-smart-full-hd-led-tv-99856595

bu lıkdeki cihaz paralel ithalat bana sorarsan imzamdaki lg lh 4000 bende 2010 da migrostan almıştım paraleldi hiçbi sorun yaşamadım servis gelip kuruyor

2 yıl garantili yinede son karar senin

• Bu gün ulen yeter dedim Vatan'dan Philips 55PFL8008K aldım. Aylardır süren ve gereksiz can sıkıntısı veren tv seçimi stresinden kurtuldum. Sony W905 ile philips arasında gidip geldim, görüntü de çok fark olmaması ve philipsin 5 yıl garantisi seçimimi bu yönde yapmam da etken oldu. İnşallah utandırmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: parlamenter

quote:

Orijinalden alıntı: CinoCorelli

Bugün yılbaşı indirimi olur mu diye mağazaları şöyle bir dolaştım (@Parlamenter; Sahada takipteyim yani ). Her hafta sonu yapılan indirimler dışında özel birşeye rastlamadım.
    Teknosada bir indirim dikkatimi çekti, Samsung 55ES7000 serisonu ürünü 3500 TL'ye satıyorlardı. ES serisinin yeni F serisine göre çok önemli bir farkı var mıdır? Yoksa bu rakam sizce kaçırılmıcak bir rakam mıdır?
    Onun dışında sony'de KDL-50W685A (http://www.sony.com.tr/product/tv-126-50-lcd/kdl-50w685a/teknik-ozellikler#tab ) diye bir model vardı, 3000 TL idi, yanında bluray okuyucu ve mini ses sistemi hediyeli. Bu model için yorumunuz ne olur? Sony'deki adam playstation için en iyi uyum sony'lerde yakalanır dedi, bu konuda bir tecrübesi olan var mı? PES oynarlken saamsung'da bir perf ormans bozukluğu oluyor mu acaba??

55 ES 7000 İN 55 F 7000 e göre dizayn farkı var es 7000 çatal ayaklı diğer özellikler aynı

8000 le de microdımmıng 7000 de 8000 de mıcrodımmıng ultımate var

55 es 7000 kapalı kutu teshir değilse fiat iyi yok teshirse alınmaz bi seneden fazla teshirde çalışmıştır

bende 2 gün önce bimexs yeşilköy dünya merkezi teknoporta 46 es 7000 gördüm fiat 2000 tl teshir cihazda sade 3 d 2 gözluk eksik kutu yok diğer herşey var

Dostum aynen dediğin gibi ürün teşhir ürünü idi. Pusuda beklemeye devam

• merhaba bende şu ürünlerden birisini almak istiyorum ama yılbaşına kadar bekleyeceğim en uygun fiyatlısı hangisi ise onu alacağım
    SAMSUNG UE46F6510 media markta 2399 tl
    philips 6008k 2350 tl
    lg 660s 2350 tl civarında fiyatları bakalım hayırlısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: pinkfloyd1453

merhaba bende şu ürünlerden birisini almak istiyorum ama yılbaşına kadar bekleyeceğim en uygun fiyatlısı hangisi ise onu alacağım
    SAMSUNG UE46F6510 media markta 2399 tl
    philips 6008k 2350 tl
    lg 660s 2350 tl civarında fiyatları bakalım hayırlısı

N11.com da Lg690s 2300 civarında dostum gidip 660 a o paraları verme bence Samsung 46 F8000'i 2750 tl ye alan var.
  • DreamX kullanıcısına yanıt
    2750 nasıl aldılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysndnz

2750 nasıl aldılar

Bi aldik hocam.. Bnle birlikte 3 kisi aldi ama ben iade ettim 55f7000 i 3900 e gelmis oldu 3 metre izleme mesafesinde 46 baya kucuk geldi 55 almak sart

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Max 2500 tl ye 42 inc iyi bi?eyler arayyorum, yylba?yndan da ümit çykmady, 2014 itibariyle elektronikte taksit 9 olacak diyorlar o yüzden önden alayym diyorum, fakat 2500 tl ye beni çyldyrtacak led yeni STW60 alayym diyorum onda da elektrik tüketimi korkutuyor.

LG 42LA740s alayym diyorum 2500 tl onda da ?ansym banding vs denk gelir diye korkuyorum.

Napmaly acaba ...
  • ya arkadaş 46f8000 nasıl 2750 tl olur bizde ALALIM
  • yıl sonuda geldi hala biz alamadık 46f8000 veya 46f7000 veya 47pfl8008 55f7000 ama bir ben yakalayamadım böyle uygun fiyat :(
  • kutu da bu gibi ezikler var servis yarın gelecek açma dedi problem olur mu aceba

• kayhansoylukan kullanıcısına yanıt
    kafanı bulandırmak gibi olmasın ama ben olsam kabul etmezdim, kutu bayağı bir hırpalanmış görünüyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kayhansoylukan

kutu da bu gibi ezikler var servis yarın gelecek açma dedi problem olur mu aceba

Sakin acma kardes kesinlikle sorun olursa sonra. iste ucuz almak guzelde bazen de boyle durumlar olunca keske yuz ikiyuz daha fazla verseydim diyorsun. insallah kotu bir durum yoktur kutu icinde. ucuz etin yahnisi diye bir laf var. ben de bu yola samsung almak icin ciktim ama alisveris sitelerine guvenemedigim icin korkumdan vestel bayiinden 9090 alip ciktim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• wakara kullanıcısına yanıt
    bugün 46 F-8000 V almayı düşünüyorum. Sanırım en uygun GOLD ta 3400 TL ama 100 TL bonus var...
    Sizce nasıl daha uygun varmı bir yerlerde....
  • hocam bizde çelikkayadan aldık sıkıntı yok kutu hasarlı olduğu için uygun fiyatları televizyonlarda hiç bir sıkıntı yok kurdur televizyonu keyfine bak
  • 
Sayfa: önceki 314315316317318
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.