Şimdi Ara

Pusuya Yatmış 4K'ların Ucuzlamasını Bekleyenler Grubu (220. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
11.485
Cevap
211
Favori
792.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sam0

Ne zaman teknosaya gitsem LG iteleme derdindeler. Tamam primi yuksek olabilir, merkezden LG ye yönlendirin deniyor olabilir ama bu kadarda boğulmaz ki insan. Samsung ve Panasonic lerd bakiyorum normalde adam resmen görüntünün önüne gecip LG de akıllı kumanda var ama? diyor. Pes.

Hocam yok böyle birşey. Birkaç hafta önce Panasonic almak için geziyordum teknoloji mağazalarını, electro world e gittim. Elemana diyorum ya panasonic ya sharp alacağım. Tutturdu LG ama ne tutturma. Adam nasıl bir satış primi alacaksa olayı "siz tvden anlamıyorsunuza" getirecekti. Sonra da küstü gitti, ciddi ciddi küstü. Durum mediamarkt'ta da farklı değildi. Pana diyorum yok dedi LG. Eliyle şov yapıyor avcunun içiyle panele vuruyor taş taş maşallah çok sağlam diyor, versin bana nasıl kırılmış göstereyim. Zaten teknoloji markette çalışanlara birşey danışmak vb gereksiz. Ortalama DH kullanıcısı çok daha iyi durumda bunlardan. Bugünde aynı şeyi modem de yaptı eleman. Artık tövbe kimseye soru sormayacağım mağazada çalışanlara. n11.com dan biraz sonra vereceğim siparişi, bu gece kesilince kredi kartı.

• Evet birde o çıkmış simdi. Panele vuruyor eliyle küt küt. Karpuz sanki bu. Birde satıyorlar o teşhir ürünlerini sonra utanmadan "sıfır zaten abi bu yeni actık" diyerek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum. 2000 - 3000 lira civarı led tv arıyorum. 40-47 inç arası Aklımda olanları yazıyorum sony 47w805 - PANASONIC TX-L47DT50E - sony 46hx820 - PANASONIC TX-L42ET50E benim için önemli olan görüntü kalitesi yoksa biraz daha uygun fiyata ( SAMSUNG 40F6470 1800 lira ) bunu alsam benim için yeterli olurmu tv almak çok zor işmiş arkadaş. Yok ışık sızması yok bulutlanma yok maçlarda yani hızlı sahnelerde donma falan bu tv lerin hangisini alsam işimi görür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zucchero
    Zaten teknoloji markette çalışanlara birşey danışmak vb gereksiz. Ortalama DH kullanıcısı çok daha iyi durumda bunlardan. B

+
    teknoloji mağazalarında (özellikle teknosa) kapıdan girer girmez önüme dikilen ve yardım istermisiniz diyen satıcılar bıktırıyor, bu ne yaa, 200 m2 büyüklüğünde bir mağazada en az 20 kişi satış temsilcisi var, müşteriden çok satıcı dolaşıyor mağazada demekki işe yarıyor yoksa niye o kadar maaşı onlara döksünki mağaza yönetimi.
    şahsen ben asla onlardan yardım almam, yanıma yaklaşana kusura bakmayın , ben kendim bakacağım yada ürün almakiçin değil sadece gezmek için geldim falan derim, gerçi onların da suçu yok sonuçta işlerini yapıyorlar hem memlekette kazıklanmaya hazır o kadar çok bilinçsiz kullanıcı varki, buna çok şahit oldum.

• quote:

Orijinalden alıntı: fıle

Arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum. 2000 - 3000 lira civarı led tv arıyorum. 40-47 inç arası Aklımda olanları yazıyorum sony 47w805 - PANASONIC TX-L47DT50E - sony 46hx820 - PANASONIC TX-L42ET50E benim için önemli olan görüntü kalitesi yoksa biraz daha uygun fiyata ( SAMSUNG 40F6470 1800 lira ) bunu alsam benim için yeterli olurmu tv almak çok zor işmiş arkadaş. Yok ışık sızması yok bulutlanma yok maçlarda yani hızlı sahnelerde donma falan bu tv lerin hangisini alsam işimi görür.

PANASONIC L47DT50 VEYA SONY MODELLERİ BİRDE SHARP LC-46LE831S DE ALABİLİRSİNİZ. L47DT50 İLE SHARP LC46LE831S KUTULU BULABİLİRMİSİNİZ BİLEMİYORUM, BUNLAR PİYASADA TÜKENDİ YENİ MODELLERİ ÇIKIYOR,
  • artık uhd tv lerin ucuzlamasını bekliyeceğiz ama 80.000 tl den giriş yaptı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: daedlus

artık uhd tv lerin ucuzlamasını bekliyeceğiz ama 80.000 tl den giriş yaptı.

80.000 TL ohara............! Onlar ucuzlayana kadar biz yaşlanacağız be hocam

• quote:

bunun anlamı uhd yaygınlaşırsa hdler ayak altına düşecek
    güzeeeel, bekleyelim biraz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

quote:

80.000 TL ohara............! Onlar ucuzlayana kadar biz yaşlanacağız be hocam

evet sony 80 inc 80 bin lira
    1 inçi bin lira :)
    lg 80 inc 40 bin lira - bunlar gene biraz insafli çıktı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

quote:

markaların yeni cıkan VIP modelleri (led ve plazmalar) büyük ekranları 55-60-65 incler 8-10-12 bin liradan giriyor piyasaya ucuzlasalar ne olacak sanki 2000 lirayamı düşecek :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hbasaran82

quote:

quote:

markaların yeni cıkan VIP modelleri (led ve plazmalar) büyük ekranları 55-60-65 incler 8-10-12 bin liradan giriyor piyasaya ucuzlasalar ne olacak sanki 2000 lirayamı düşecek :)

led tv yaygınlaşınca lcdler ucuzladıya,
    aynı şekilde şimdu uhd yaygınlaşirsa herkes ona ağırlik verir hd ler bugünkü lcdlerin konumuna gelir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hbasaran82

quote:

quote:

led tv yaygınlaşınca lcdler ucuzladıya,
    aynı şekilde şimdu uhd yaygınlaşirsa herkes ona ağırlik verir hd ler bugünkü lcdlerin konumuna gelir.

bu dev ekranlı paneller farki kesimlere hitap ettiğinden 106-127 ekranlı tvlerle pek rekabet edip fiyatların kırılmasını düşünmüyorum açıkcası

crtden plazmaya ordan lcd ye sonra led lere sonra plazmaların evrim geçirmesine son olarakta oledlerin gelmesi ile rekabet oluşur ama bu bahsedilen dev ekranları ayrı tutmak lzm..

örnek : canon 4k tvlere özel foograf makinesi sürdü piyasaya

***Daha önce EOS 1D-C için fiyat beklentileri 15,000 dolar civarındaydı. Fakat Canon fiyat etiketinin 11,999 dolar olduğunu duyurdu.EOS 1D-C'nin en dikkat çekici yanı 4K yani 4096 x 2160 piksel çözünürlükle video çekebilmesi. Bu çözünürlük Full HD'den 4 kat daha fazla piksele sahip. Bu sebeple sensör yapısı ve video işleme konusunda önemli geliştirmeler gerektiriyor. ***

şimdi bu 12000 bin dolara satılıyor diye 1500 liraya satılan 650d 18mp lik kameranın 1000 liraya düşmesini beklemek çok mantıklı gelmiyor bana

• arkadaşlar hafta sonu edirnede teknosa extradan samsung 46 f8000 i 3700 e aldım kapalı kutu...almayı düşünenler için iyi bir fırsat gibi.
  • 42 inç bir adet tv lazım arkadaşlar dahili tunerli ve çok ucuza
    yardımcı olabilecek var mı?
  • Uhd nedir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: By_C@BB@R

42 inç bir adet tv lazım arkadaşlar dahili tunerli ve çok ucuza

LG 42LM615S vardı geçen hafta Kipada gördüm 1299 TL' idi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

quote:

Orijinalden alıntı: By_C@BB@R

42 inç bir adet tv lazım arkadaşlar dahili tunerli ve çok ucuza

LG 42LM615S vardı geçen hafta Kipada gördüm 1299 TL' idi.

Tam benlikmiş gerçekten.
    Araştırıyorum.Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.