Şimdi Ara

Pusuya Yatmış 4K'ların Ucuzlamasını Bekleyenler Grubu (215. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.485
Cevap
211
Favori
792.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler
    Ama ben karar verene kadar gerçekten de stoklar bitti
    yine de umudumu koruyorum önünde sonunda alırım nasılsa
    Sanırım gönlüm salona X-box ile bir LED ve oturma odasına plasma almaya doğru kayıyor
    PS4 ve Sony 4K çıksında modellerdeki fiyat indirimlerini bir görelim hele
  • Merhaba Arkadaşlar. 1 Hafta içerisinde 47" veya 50" lcd veya led tv alacağım. Televizyonda oyun oynamayacağım. Fakat Digiturk HD ve 3 D yayınlarını izlemek istiyorum. Uydu alıcısı Hd ve dahili olmalı. 2000-3000 TL arası bütçem var. Yardımlarınız için teşekkür ederim.
  • Bende Cumartesi günü İzmir/Çankaya LG bayiinden 47LA660s modelini aldım 2600TL'ye. 1tb 3D arşiv hediyesiyle. Servis bugün gelip kurulumu yaptı, sağolsun çok ilgilendiler. Ölüpiksel falan çıkmadı çok şükür. Bulutlanmaya gece bakacağım. Şu anda TVden çok memnunum. Fakat altyazılı filmlerde altyazıda türkçe karakterleri tanımıyor, nasıl düzelteceğim bilgisi olan var mı?

2500TL civarında bir bütçesi olan ve 47" tv almayı düşünen arkadaşlara bu TVyi tavsiye ediyorum. f/p çok iyi.
  • LG 55lm660s hepsiburada'da 2.899,00 TL , 200tl hediye çeki veriyor+100tl maxipuan+ 60tl avantajix ödemesiyle uygun fiyata geliyor
  • Hayırlı olsun. Kullananlar daha net yanıt verebilirler ama babamlardaki LG tv den bildiğim kadarıyla film oynarken ayarlara girip altyazı ayarlarından dil seçeneğini Türkçe seçmek gerek. (ayarlardaki video oynatma ayarlarındaydı galiba)
  • 55pfl7007 almaya karar verdim ucuzlamasını beklerken 55es7000 vatan 3500 e düşmüş . Kararsız kaldım 55pfl7007 mi 55es7000 mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkandr

LG 55lm660s hepsiburada'da 2.899,00 TL , 200tl hediye çeki veriyor+100tl maxipuan+ 60tl avantajix ödemesiyle uygun fiyata geliyor

200 lira hediye çeki direk 200 lira değil çekin kullanım koşullarını iyi okuyun ikincisi avanyajix 10 lira kesiyor diye biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: johnymu

quote:

Orijinalden alıntı: lowelas

arkadaşlar 2000 tl limitim var bana tv tavsiye edebilir misiniz pek anlamam tv olaylarından bu kadar para vermişkende iyi birşey alalım diyorum.fakat samsung tan pek haz etmem.tavsiyelerinizi bekliyorum.

teknosayı takip et vatan varsa vatanı takip et. ben 116 cm full hd dahili uydu alıcılı 1400 tlye aldım. bilmiyorum herkes iyi almışsın dedi

Hangi marka model aldığınız ürün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben çekin kullanım koşullarından bahsetmedim hocam, alacak olan varsa okur zaten bir zahmet. ben sadece 200tl hediye çeki veriyor yazdım ki zaten 200tl hediye çeki veriyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: johnymu

quote:

arkadaşlar 2000 tl limitim var bana tv tavsiye edebilir misiniz pek anlamam tv olaylarından bu kadar para vermişkende iyi birşey alalım diyorum.fakat samsung tan pek haz etmem.tavsiyelerinizi bekliyorum.

teknosayı takip et vatan varsa vatanı takip et. ben 116 cm full hd dahili uydu alıcılı 1400 tlye aldım. bilmiyorum herkes iyi almışsın dedi

Hangi marka model aldığınız ürün

Samsung 5 series , hafta sonları iyi indirimler oluyo. Bımekside takip et. O da hediye çeki falan veriyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the guardian14 -- 12 Haziran 2013; 14:11:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 47PFL6097K/12 alarak pusudan çıktım. Bekleyenlere kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beostar

47PFL6097K/12 alarak pusudan çıktım. Bekleyenlere kolay gelsin.

bi yerlerde kampanya mı var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: George Jetson

quote:

:) Paraf'ın babalar günü indiriminden bi 150 TL indirim kaptım :) Bir de avantajix var :) 50 TL'de o :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: George Jetson

quote:

Hayırlısı olsun, nerden ve kaça aldınız acaba ?
  • Sony 46hx850 yada 47w805 arasında kararsızım bilen anlayan üstadların yardımını beklıyor. Tercih hangisi olmalı ???
  • hx850 ilk tercihin olsun panel farkı var ve daha iyidir.... ama kapalı kutu bulmak zor...
  • 42LM615S pususundayım beyler 1350 civarı görürseniz haber verin
  • LG 42LA660S DVB-S 3D FHD SMART LED LCD TV , NIKON COOLPIX L310 SİYAH DİJİTAL FOTOĞRAF MAKİNESİ , TEKNOSA FILM KULÜBÜ-3 AY ÜYELİK

evet beyler 2299 tl fıyat vermısler...

sızce nasıl??*
  • fotoğraf makine ihtiyacın varsa alınabilir.yoksa lg bayilerinde tv yı 2000 den aşağı bulabılırsın
  • foto makınasına ıhtıyacım var sayılabılır ama ben la660 ın hep an asagı 2100 alınabılır sanıyordum..normalde baktıgım modeller 42pfl7008 yada 6198 di ama onlarda bırazcık pahalı 7008 2700 tl cunku:(
  • 
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.