Şimdi Ara

Pusuya Yatmış 4K'ların Ucuzlamasını Bekleyenler Grubu (176. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.485
Cevap
211
Favori
792.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: broodofqueen

quote:

Orijinalden alıntı: okaneo

quote:

Orijinalden alıntı: hbasaran82

quote:

Panasonic TXP42ST50 yarın vatan da 1287 tl ye gelecek arkadaşlar. 1100 tl falan bütçem vardı sizce bu televizyonu alıp pusudan çıkmalımıyım ne dersiniz ?

bir arkadasıma tavsiye ettim aldi

+ 3 kişiye daha aldırdım
    piyasada 2000 lira ve üstünde satılan bir çok led modelden daha kalitedir
    pusu boşa gitmemiş olur derim

eyvallah hocam yabancı bir internet sitesinde tv tavsiye sihirbazı vardı. istediğim özellikleri yazdım direk bu tv çıktı . oyun oynamak önemli benim için ve tepkime süresi çok azmış. sanırım bu tv yi alacağım ekranı biraz küçük ama ne yapalım o açığıda duvara monte ettirmeyerek kapatacağım.

Hocam çok güzel TV ama 3D Aktif :(:( Ne dersiniz yinede alınırmı?

GÖZLÜĞÜN biraz pahalı olması dışında pasiften ne farkı varki aktifin.. 540P X2 değil, 1080p direkt 3d sinyal iletiyor
    bence aktif daha iyi... çok dertme derim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hbasaran82 -- 1 Nisan 2013; 14:40:46 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Panasonic TXP42ST50 yarın vatan da 1287 tl ye gelecek arkadaşlar. 1100 tl falan bütçem vardı sizce bu televizyonu alıp pusudan çıkmalımıyım ne dersiniz ?

+ 3 kişiye daha aldırdım

eyvallah hocam yabancı bir internet sitesinde tv tavsiye sihirbazı vardı. istediğim özellikleri yazdım direk bu tv çıktı . oyun oynamak önemli benim için ve tepkime süresi çok azmış. sanırım bu tv yi alacağım ekranı biraz küçük ama ne yapalım o açığıda duvara monte ettirmeyerek kapatacağım.

GÖZLÜĞÜN biraz pahalı olması dışında pasiften ne farkı varki aktifin.. 540P X2 değil, 1080p direkt 3d sinyal iletiyor

1. TV bitmiş :(
    2. 2 tane gözlük aldığın zaman 300 TL yapıyor. Bence bu ciddi fark demek. Eğer fark yoksa bence pasif daha konforlu ve daha ucuz.

Artı bir soru.. Oyunlarda 2 ayrı oyuncu modu varmıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi broodofqueen -- 1 Nisan 2013; 15:35:09 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

+ 3 kişiye daha aldırdım

1. TV bitmiş :(
    2. 2 tane gözlük aldığın zaman 300 TL yapıyor. Bence bu ciddi fark demek. Eğer fark yoksa bence pasif daha konforlu ve daha ucuz.

uyum saglayan ciftlisi 90-100-120 lira civarında piyasada satılan gözlük modelleri var
    illa orjinal almanız gerekmıyor.. örneğin- ssg4100gb samsung

• quote:

Orijinalden alıntı: vural_kral

2008 yılında bu bölümde "harala-gürele" araştırmalarla, tartışmalarda samsung 40 R 81 B LCD almıştım..2.250 TL'ye Hala evimde ancak yavaş yavaş yine kaşınmaya başladım..

5 senelik ayrılıktan sonra merhaba eyyy TV bölümü insanları..

2008'de TV kurdu olmuştum ama şimdi çok gerilerdeyim..

50-55 inç pususundayım..Haydi Bismmillah, kazamız mübarek olsun..

Hoş geldin haji dayi Alt devre olarak arka pusuya yerleş bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: sanalkanka_1905

quote:

Orijinalden alıntı: erhanmat

quote:

Orijinalden alıntı: hubulu

42lm640s bimeksten bugün aldım. yarın veya salı kurulacak. valla forumdaki arkadaşlara teşekkürler. benim için çok bilgilendiriciydi.

Hayırlı olsun.Ne kadara aldınız?

BURDA KARDEŞ BUYUR

fiyatı:1677,00 TL KDV dahil

http://www.bimeks.com.tr/urun/124788/lg-42lm640s-106-ekran-3d-led-tv.aspx

electroworld da var

fiyatı :1,699 TL KDV DAHİL

http://www.electroworld.com.tr/p/lg-42lm640s-3d-led-tv/

Bimekste direk mağazadan alınca hediye çeki veriyorlar galiba.Ondan sormuştum.Saolasın.

• Pusudayım, en kücük bir kampanyada dalacagım :D
  • Aktif gözlük teknolojinin görüntü kalitesi, netlik ve parlaklık olarak pasifden bariz bir şekil de daha iyi ama yine de aktifin bir geleceği yok.
    Çünkü iki göz arasındaki hassas dengeyi ve odaklama merkezini bozuyor., "ben izliyorum hiç bir şey olmuyor" diyorsunuz tabi ki haklısınız, etkisi uzun bir süre ortaya çıkmıyor.
    Zaten etkisi kişiden kişiye değişebileceği söyleniyor kimi insanın etkilenmesi mümkün değilken kimi insanın belirli bir süre sonra nörotik etkiler göstermeye başlayabileceği söyleniyor.

Bizim basın da fazla yer almayan bir haber olsa da geçtiğimiz sene "3d nin etkileri" yabancı basında çok sık çıkan bir haber oldu.İsteyen istediğini tercih etsin ama en azından evinizde çocuk varsa
    büyüyünceye kadar 3d yi hiç bir şekil de izlettirmeyin!

Pasif ya da aktif farketmez, çocukların beyin yapıları gelişme aşamasında olduğu için daha fazla etkiye açıktırlar... 20 yaşında ilk epilepsi(sara) nöbeti geçiren bir kişinin hastalık başlangıcı aslında
    12 -13 yaşlarıdır.

• millet beklemekten bıktı heralde bakalım bu hafta sonu kayda değer fırsat çıkacak mı
  • Bugün darty mağazasını dolaştım. 55inc televizyonlara baktım. Benimle ilgilenen satışçı arkadaşa sen olsan LG 660s ile Philips 6007 arasında hangisini tercih ederdin diye sordum. Kesinlikle 6007 dedi. Birde teşhir ürünü olarak 8007 vardı fiyat 3590 TL dedi, normalde 5000 TL fiyatı varmış. Televizyonun kumandasıda çok iyi arka tarafında klavyesi var. Maus olarakda kullanılabiliyor LG lerdeki gibi. Ancak 3 ay teşhirde kalmış olması beni düşündürüyor. Siz olsanız teşhir ürününümü tercih ederdiniz. yoksa hiç açılmamış 6007yimi? fiyatları aynı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brigade34

Bugün darty mağazasını dolaştım. 55inc televizyonlara baktım. Benimle ilgilenen satışçı arkadaşa sen olsan LG 660s ile Philips 6007 arasında hangisini tercih ederdin diye sordum. Kesinlikle 6007 dedi. Birde teşhir ürünü olarak 8007 vardı fiyat 3590 TL dedi, normalde 5000 TL fiyatı varmış. Televizyonun kumandasıda çok iyi arka tarafında klavyesi var. Maus olarakda kullanılabiliyor LG lerdeki gibi. Ancak 3 ay teşhirde kalmış olması beni düşündürüyor. Siz olsanız teşhir ürününümü tercih ederdiniz. yoksa hiç açılmamış 6007yimi? fiyatları aynı.

8007 aktif gözlüktür.bu tv nin 3 aylık teşhir olması önemli değil.yeter ki kronik led sorunları minimum seviyede olsun.8007 harika bi tv.sony hx850 nin altermatifi olacak kadar iyidir.6007 400 hz sanırım.orta seviye bir tv.lg ye göre daha kaliteli bir görüntüsü var.ancak elektronik işi biraz da şans işidir.benim tercihim büyük bi sorunu yoksa kesinlikle 8007 olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adrianvalentino -- 4 Nisan 2013; 3:47:55 >

• Arkadaşlar 2 ay sonra falan xbox 360
    alacağım yanında da lcd almak istiyorum
    şimdiden araştırmaya başladım. Bu tv
    nasıldır sizce xbox+kinect ile iyi gider mi ?;
    http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu-
    sistemleri/vestel-finlux-32-quot-82-ekran-
    full-hd-usb-lcd-tv-79613314
    Xboxta malum film izlerken altyazı olmuyor
    ve ben oyundan çok (düzgün bir bilgisayar
    olmadığı için, ama konsolda tam tersi olacak
    kesin :D) film izliyorum. O yüzden usb girişli
    tv şart. Sizin önerileriniz varsa lütfen
    söyleyin.(Max. 600 tl)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ademirell

Samsung 55es 8000 kampanyalari kacirdik haftasonu 4200 tl vardi cogu teknomarkette..simdi ucmus fiyatlar..dusermi yine haftasonu napcam kara kara dusunuyorum

geçen cumartesi gözlerime inanamadım teknosa da 55 es 8000 4200 46 es 8000 2879 46 es 7000 2749 akıllara zarar fiatlar

4 ay önce 46 es 6140 ı uyduruk next minix le 2300 e almıştım işe bak 500 farka 8000 alınıyor geçen cumartesi samy es 7000-8000 fiatları resmen

dibe vurmuştu kaçıranlara yazık oldu

7000-8000 almak isteyenler bu hafta belki yine düşerler cumadan takip edin içim yandı ya 46 es 8000 e kuzu gibi duruyordu çok daha özelliksiz 6140 a

2300 tl verdim içim yanıyor.sans işte F modeller geliyor stokları eritiyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: mevcut57

46ES8000'nin fiyatı bir günde 400 TL birden düştü. Baya kişiyi pusudan çıkartır. Darısı 46HX850'nin başına. Hala 3700'de :/

400 dende fazla 600 düşmüş teknosada 30.3 de 46 es 8000 2879tl 3500e satılıyordu akıllara zarar fiata düşmüş

beyler bu fiatlara kaçırmayın bu hafta belki yine teknosa düşürebilir. TAKİB.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parlamenter -- 4 Nisan 2013; 14:16:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: meetman

evet arkadaşlar 46es8000 vatan computer'dan 2892 tl'ye alarak pusudan çıkmış bulunuyorum.işin doğrusu 2 aydır 3500 olan tv gün içinde nasıl oldu 2900'lü rakamlara düştü hayret ettim doğrusu.yarın kurulum yapılacak umarım hayırlı olur.duvara asılınca ışık sızması filan diyorlar duvara astırmayacağım.zaten ayağını çok beğenmişdim.darısı başınıza :)

hayırlı olsun güle güle kullan. sorduğumda teknosada yeni modeller geliyor stokları eritiyoruz dedi.

insallah bu haftada yaparlarda ihtiyacı olanlar faydalanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: parlamenter

quote:

Samsung 55es 8000 kampanyalari kacirdik haftasonu 4200 tl vardi cogu teknomarkette..simdi ucmus fiyatlar..dusermi yine haftasonu napcam kara kara dusunuyorum

geçen cumartesi gözlerime inanamadım teknosa da 55 es 8000 4200 46 es 8000 2879 46 es 7000 2749 akıllara zarar fiatlar

4 ay önce 46 es 6140 ı uyduruk next minix le 2300 e almıştım işe bak 500 farka 8000 alınıyor geçen cumartesi samy es 7000-8000 fiatları resmen

7000-8000 almak isteyenler bu hafta belki yine düşerler cumadan takip edin içim yandı ya 46 es 8000 e kuzu gibi duruyordu çok daha özelliksiz 6140 a

es serileri son olacaktı en iyisinin en iyisi olacakti artık led üretilmeyecek amoled oled üretimine geçilecekti konusmaları cok olmustu ucuk fiyatlarla piyasaya cıkardılar ne oldu ? kullanıcıların yarısına yakını satın aldıgı tv yi geri ışık sızması ve bulutlanmalar yüzünden iade etti stoklar tekrar şişti kısaca tvler tutmadı. bu F serileride smart olayı harıc görüntüde iyileştirmeler sıfır gene aynı kronik sorunlar artarak devam edecek vatandaşta ilk başta 2500 3000 liralık panele 6000 7000 lira verecek yanan gene o olacak.. olay böyle
    forumda ve nette bi dunya şikayet var bu panellerle ilgili!

• 42lm640s alrak pusudan cıkıyorum 1600 tl 170 hediye ceki gidip almadan aldıgım icin biraz fark vardı bimeks ten aldım 10 taksit te var
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: parlamenter

quote:

es serileri son olacaktı en iyisinin en iyisi olacakti artık led üretilmeyecek amoled oled üretimine geçilecekti konusmaları cok olmustu ucuk fiyatlarla piyasaya cıkardılar ne oldu ? kullanıcıların yarısına yakını satın aldıgı tv yi geri ışık sızması ve bulutlanmalar yüzünden iade etti stoklar tekrar şişti kısaca tvler tutmadı. bu F serileride smart olayı harıc görüntüde iyileştirmeler sıfır gene aynı kronik sorunlar artarak devam edecek vatandaşta ilk başta 2500 3000 liralık panele 6000 7000 lira verecek yanan gene o olacak.. olay böyle
    forumda ve nette bi dunya şikayet var bu panellerle ilgili!

yeni mallar piyasaya girmeden elindeki malı 950 lira düşürmesi size de garip gelmiyor mu

zaten pahalı bir ürün ve çok sorunu var ...

stok eritmek için densede gerçek değerine satılmış oluyor hava parası alıyorlar resmen

hava parası pc de
    casper vestel exper pc almak gibi kötü mala 500 lira fazladan vermek yerine toplama almayı tercih etmiştim ve daha üst seviye pc almıştım .

• lg 32lm660s modelini 1.300 tl den daha uygun satan yer varmı.
  • yok sanırım
  • teknomina felan satıyor 1200 küsüre
  • 
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.