Şimdi Ara

Pusuya Yatmış 4K'ların Ucuzlamasını Bekleyenler Grubu (172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.485
Cevap
211
Favori
792.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hbasaran82

quote:

Orijinalden alıntı: alper fatih

1999tl 12 taksit sony 46hx750 alarak pusudan çıktım darısı sizinde başınıza

Pusu boşa gitmemiş :)
    en kalietli led panellerin başında gelen tv yi fazlası ile uygun fiyata almışşsın hayırlı olsun

üstad sevindirdin beni valla Allah razı olsun :)
  • quote:

quote:

quote:

1999tl 12 taksit sony 46hx750 alarak pusudan çıktım darısı sizinde başınıza

Pusu boşa gitmemiş :)
    en kalietli led panellerin başında gelen tv yi fazlası ile uygun fiyata almışşsın hayırlı olsun

üstad sevindirdin beni valla Allah razı olsun :)

Darısı diğer pusucuların basına hacı ne diim son aylarda gördüğüm en karlı işi sen cıkardın..
    nereden aldıgını paylaşta pusuda yatanlar faydalansın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hbasaran82 -- 25 Mart 2013; 15:49:23 >

• Tebrikler valla şimdi baktım tükenmiş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet 5 tane varmış heralde biride bana nasip oldu
  • Panasonic 42e5e 899 TL'ye aldim. Pusudaki arkadaslara kolay gelsin (:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nothing06

Panasonic 42e5e 899 TL'ye aldim. Pusudaki arkadaslara kolay gelsin (:

Vay arkadaş ölücü değil leşciymişsin :D o fiyattan alıp fakrikasına satarmışsın :)))

Tabi aslında olması gereken fiyatlar bunlar ama Tr de işler pek de öyle olmuyor tabi
  • pusuda ölecez la bi cıkamadık su pusudan
  • quote:

Hayırlı olsunç

nerden aldığınızıda yazabilirmisiniz.
  • quote:

• bu Panasonic 50ST50 nin fiyatı hiç düşmezmi bu nedir yav
    bekle bekle nereye kadar yakında stoklar tükenir yeni modeller ucuzlasın diye bekleriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: team_mclaren

bu Panasonic 50ST50 nin fiyatı hiç düşmezmi bu nedir yav
    bekle bekle nereye kadar yakında stoklar tükenir yeni modeller ucuzlasın diye bekleriz

oryuken
    arkadaşlar 50st50 televizyonumu 1 ay sonra ailemin yanına taşınacağımdan satmak istiyorum.20 haziran 2012de teknosadan almıştım,televizyonda nokta kusur yok..fiyat olarak 2000tl düşünüyorum çok ufak ikramım olabilir.ilgilenenler olursa pm atsın..evim beşiktaş/balmumcu'da buarada.

az pazarlık yap al git işte :)

• Kayseri Media markette manyak kampanyalar var Hemşerilerimin DİKKATİNE....kAÇIRIRSANIZ ÜZÜLÜRSÜNÜZ BENDEN DEMESİ..
  • quote:

quote:

oryuken
    arkadaşlar 50st50 televizyonumu 1 ay sonra ailemin yanına taşınacağımdan satmak istiyorum.20 haziran 2012de teknosadan almıştım,televizyonda nokta kusur yok..fiyat olarak 2000tl düşünüyorum çok ufak ikramım olabilir.ilgilenenler olursa pm atsın..evim beşiktaş/balmumcu'da buarada.

:)) sağol kardeş ama plazma almaya zaten zor karar verdim :)
    logo yanığı rodaj vs derken gözüm korkmuştu
    ST50 yi izleyince gözü karartıp almaya karar verdim( f/p açısından ) ama almışkende sıfır alayım diyorum,rodajını falan gözümle göreyim :)
    LCD TVimde bile burnin olan bi adamım sonuçta düşün artık gerisini
    niyetim bozuk alıcam o ST50 yi

• quote:

quote:

quote:

oryuken

:)) sağol kardeş ama plazma almaya zaten zor karar verdim :)
    logo yanığı rodaj vs derken gözüm korkmuştu
    ST50 yi izleyince gözü karartıp almaya karar verdim( f/p açısından ) ama almışkende sıfır alayım diyorum,rodajını falan gözümle göreyim :)
    LCD TVimde bile burnin olan bi adamım sonuçta düşün artık gerisini
    niyetim bozuk alıcam o ST50 yi

valla dostum ben diger pana konularınada yazdım kendim st30 kullanıyorum 1 yıl olacak nerdeyse
    st30 da eminim bir dünya alanı kullananı vardır bu güne kadar forumda şikayet eden 1 kişi ya gordum ya görmedim cok saglam makineymış piyasada bulabilrisen onu alsan keşke 46st30 1200-1500 lira arasında :)
    onun dısında 42st 50st50 4-5 arkadaşıma cevremden aldırdım ilk 1-2 ay nazik davranırsan tv ye hiç bir burn-in sıkıntısı yaşanmıyor. birazda şans işi elektronik alet sonuçta :)
    benm eski 32c650 samsg. lcd de çok burnin oluyordu olmayacak diye birşey yok sadece plazmaya özel birşey deil..

• iyi fiyat
    http://www.kliksa.com/urun/lg-47lm640-dvb-s-full-hd-3d-led-lcd-tv-4-gozluk/900366114

• quote:

Orijinalden alıntı: netkit

iyi fiyat
    http://www.kliksa.com/urun/lg-47lm640-dvb-s-full-hd-3d-led-lcd-tv-4-gozluk/900366114

Hakikaten güzel fiyatmış. Geçen hafta 42LM660 almasam bu hafta kesin bunu alırdım. Gerçi o da 1660 liraya geldi bana.
  • 47" 6877K alarak aranızdan ayrılmış bulunuyorum.
  • Uzun süredir pusudaydım kliksa'dan 47lm640 alarak çıktım, inşallah bi problem yaşamayız kliksayla. fiyat 1799 -100 (maximum kart)- 45(avantajix yaklaşık hesap) =1655 tl civarı bir fiyata gelmiş oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: caiz2005

quote:

Orijinalden alıntı: netkit

iyi fiyat

Hakikaten güzel fiyatmış. Geçen hafta 42LM660 almasam bu hafta kesin bunu alırdım. Gerçi o da 1660 liraya geldi bana.

25 gün önce world kampanyasında 2049 tl den almıştım bir arkadaşa.şimdi bendemi alsam dedim
    ama sony 46hx750 ve panasonic 50st50 ikilisinden birini düşünüyorum kısmetse.Güle güle kullanın..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Prud

quote:

Orijinalden alıntı: q-bert

Bimeksde hafta sonu iyi fiyatlar vardı
    Samsung 55es7000 3300 + 650 tl hediye çeki vardı bide dikkatimi çeken 46es8000 de 3500 + 550 tl hediye çeki vardı
    Onun dışında hediye çeki ile baya iyi fiyatlar vardı... hatta bu fiyatları teknosaya gidip sorunca Bimeks garantisiz ürün satıyor bile dedi bok atmak için bimeks de ki elemana söyleyince kutusunu açıp samsung bandrolünü bile gösterdi zaten gülmelerinden de anlamıştım, sanırım alıştıkları bir konuydu .

internet sitesinde 4600 liraya sattığı televizyonu 3300+650 tl'mi satıyor?

55es7000 8000 veya her neyse korede cinde üretim maliteyi neki türkiyede 4500 liraya satılıyor arkadaşlar..
    ihracatçı maliyetin üstüne %100 koyuyor satıcı/toptancıda bu değerin üstüne en az %100-150 koyuyor 1000 liralik tv oluyor 4000 4500 lira olacak şeymi??
    bimexte bunun yanında indirim yaptim 500 600 liralik hediye çeki veriyorum diyerek sizi tv nin yanında başka birşey almanızıda mecbur ediyor ondan sonra vatandaş kar ettim diyor..
    yapmayın Allah aşkına yemeyin bu satış pazarlama numaralarını :)
    aldıgınız tv 1-1,5 yıl sonra başlayacak ışık sızdırmaya bulutlanmaya
    internet şikayet siteleri forumda onlarca sayfa bunun gibi şikayetleriyle dolmuş taşmış hiç mı araştırmıyorsunuz
    koreli kardeşlerimiz vermişler kendilerini serii üretime kalite yerlerde sürünüyor!
    kanmayın derim

ABD fiyatı (KDV Hariç- %7-8 civarıdır): 1800 Dolar

http://www.amazon.com/Samsung-UN55ES7100-55-Inch-1080p-Silver/dp/B0078LN0K6/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1364330316&sr=8-3&keywords=55es7000

Almanya Fiyatı: 1800 Euro

http://www.amazon.de/Samsung-UE55ES7000-HbbTV-Brillen-Energieeffizienzklasse/dp/B007X3BIYY/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1364330369&sr=8-1

• 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.