Şimdi Ara

Pusuya Yatmış 4K'ların Ucuzlamasını Bekleyenler Grubu (105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.485
Cevap
211
Favori
792.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erkangl

quote:

Orijinalden alıntı: the_owl

arkadaşlar philips pfl6000 serisi amblightlı bi tv nakıyorum şuan için 2200 civarında benim için smart tv olmasının pek bi özelliği yok laptobu tak hdmi la tv ye tamam işte en kral smart tv oldu.. Benim aklımı arçelik all in on tv lerde çelmiyor değil hem servis ve satış sonrası destek hemde mağzanın tanıdık olması sebebiyle ayda 100-200 tl ye senet,gecikme faizi vs olmadan verir fakat sizce arçelik all in love led tv ler nasıl bir philiiphs pfl6007 eder mi? Arçelik full hd lcd tv bi arkadaşımda var 3 sene önce almıştı sd yayınlarda ne karelenme ne bi takılma vs hiç birşey yoktu o yüzden arçelik tv lerin görüntü kaliteside hoşuma gitti sağlam bişey benziyor sizce ne yapmalıyım lütfen kafam allak bullak ustalar varsa yardımcı olabilir mi?
    Tvlerin linkleri;
    http://www.arcelik.com.tr/3d-all-in-one-en-A42-LEP-6B-LCD-Television.html
    http://www.vatanbilgisayar.com/Televizyon/philips-42pfl6007k12-42pfl6007k-3d-led-smart-107-cm,ambilight-spectra-2,pmr-400-hz,2d3d-cevirebilme/productdetails.aspx?I_ID=61163#allImages

Görüntü kalitesi açısından en iyisi Philips'tir. Philipste bazı medya oynatımında eksikler ve hatalar vardır fakat sizin için smart tv önemli değilse ve laptopu bağlayacaksanız, en önemlisi görüntü kalitesi, canlılığı, netliği, doğallığı olmalı. Bunları da Philips de bulabilirsin. Servis konusunda Philips de sıkıntı yaşanmaz, Arçelik'i bilmiyorum. Satış ve ödeme koşulları tabii ki sizin tercihiniz ona ben bir şey diyemem.Kişisel olarak; Philips'dir tavsiyem.

Hocam teşekkürler cevap verdiğiniz için bende 1 hafta 10 gündür araştırıyorum bana philips iyi gibi geldi dediğim gibi smart işi bi balon dlna yada hdmi ile laptobu bağladınmı en kral smart tv olur.Önemli olan görüntünün güzeliiği teşekkürler tekrardan parasa konuları halledebilirsem almayı düşünüyorum bunu.

• Oledler için şimdiden pusudayım.Biraz uzun bir bekleyiş olacak ama olsun. Aldığımda bu mesajı editlerim. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: DEMİRCİEFE

quote:

Orijinalden alıntı: may-day

quote:

Orijinalden alıntı: sonaykut

40C7000
    3.100 TL HDMI KABLO DUVAR APARATI HEDİYE
    SAMSUNG TÜRKİYE ALDIM

DARISI PUSUDAKİLERE...:)))

Nerden aldınız acaba? Bende bu ürünü bekliyorum

bu rakam fazla ..bir kaç gun önce izmir de sordum.2.399 ..dedi.pardon es 7000 sordum..

bu nasıl bi mesajdır ya

• quote:

Orijinalden alıntı: pilot84

Teşhir ürünü almayınız.. ikinci el almayınız... Yapmayın zaten ödediğiniz miktarlar dudak uçurtan cinsten 1000 tl- 2000 tl kim verip teşhir ister? bişey denemez o aklında gri noktası... Teşhir alınırmı? şart kriter nedir.. 2000 tl lik tv yi 10/1 i fiyatını verilecekse yani 200 tl ozaman alınır.ancak mağzalarda teşhir tvleri huzur evlerine veya okullara hediye edilsin. ayıptır koskoca teknosa nasıl düşünemez böyle projeleri...

aynı fikirdeyim

bence de bu tür ürünler yurt bakımevi huzurevi gibi yerlere hediye edilmeli
    zaten en az 6 ay çalıştırılmıştır modeli eskimiştir
  • yok lcd.. yok led... yok inch i yok smart tv si yok 3d si derken bir televizyon alamadım 1 yıldır :)
  • Bende de 42" Samsung full hd lcd var ama eskidi artık.Odam biraz küçük olduğundan 32" 3D LED için pusuya yatmış bulunmaktayım.
    Şu ürün ilgimi çekti aslında;

http://www.hepsiburada.com/liste/samsung-32-full-hd-3d-smart-led-televizyon-32es6100/productDetails.aspx?productId=evsam32es6100&categoryId=163192#Gorseller
  • philips 7xx7 serisi pusudayım 2.500 olunca alıcam :) baya bekliyecem...
    6xx7 serisi de alabilirim aslında uygun fiyata ama biraz sorunlu diyolar :)
    panasonic st50e geçen gördüm beyendim gözlük verseler alıcam ama yok.....

beklemedeyim.............
  • 6xx7 serisi de alabilirim aslında uygun fiyata ama biraz sorunlu diyolar :) den kastınız acaba yeni çıkan 6007 ve 6097 serileri mi? yoksa eski 6000 serileri mi acaba? bir de ne gibi sorunlar var açıklayabilir misiniz? tşk ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARMADATURK

yok lcd.. yok led... yok inch i yok smart tv si yok 3d si derken bir televizyon alamadım 1 yıldır :)

Aynen bende uzun suredir karar veremedim. hatta 3 ay once evdeki tek tv yi cope attim 3 aydir tv yok. zaten boyle giderse almaktanda vazgecicem boyle de iyi oluyo.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6xx7 yeni seri ...............yazılımla giderilebilir sorunlar sanırım biraz beklemeliyiz....

6877 serisinde 3 ambilight var .....7xx7 yede gelirse süper olur... ......yakında gelebilir...
  • benimde tercihim bu televizyon biraz daha fiyat düşmesi 3000 altına inmesini bekliyorum tabi inerse
  • http://www.kliksa.com/UrunDetay/tv-goruntu-sistemleri/led-lcd-televizyon/900187794

bonusa %10 indirimle 1450 tlye geliyor alabilirim gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARMADATURK

yok lcd.. yok led... yok inch i yok smart tv si yok 3d si derken bir televizyon alamadım 1 yıldır :)

aynen kanka...
  • arkadaslar ben dün 55lm640 aldım vatan 3200 tl fiyatı baya düşmüş dediler.660 ile arasında 300 tl fark vardı,internet kablo ile de olur gerek yok dediler. fakat tv bana bakıyor ben tv ye bakıyorum. teknolojiden yararlanmak için ne yapmam gerenk?
  • arçelik all in one led tv alacam beyler şimdi dediklerinizi suyar gibiyim fakat arkadaşımdaki 3 yıllık lcd yi görünce anında fikrimi değiştirdim arçelik alıyorum all in one tv ye baktım harbi all in one gerçekten yok yok tv de bunlara ek olarak en önemlisi satış sonrası destek.Adanada yaşıyorum evdeki herşeyi arçelikden aldım bir sorunla karşılaşsam arıyorum ertesi gün dedikleri saatte geliyorlar.Buradan şu sonuç çıkmasın ne alsam bozuluyor servisi çağrıyorum falan değil 2 kere çağırdım ve bzim arıza diye sandığımız şey aslında ayarlamanın doğru yapamamış olmasından dolayı herahengi bir arıza da yok yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_owl -- 26 Eylül 2012; 11:54:44 >
  • bekleye bekleye daha iyileri geliyor bekledigimiz tvden soguyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 32'' Philips HDready var. 720p seyrettiğim için işimi görüyordu.
    Yeni eve taşındım. Oturma grubu ile TV arası 6-7 metre. Normal tv idare ediyoruz ama altyazılı filmleri (PC to TV) izlerken çok küçük kalıyor.

Aslında 3 D teknolojisinin gelişip gözlüksüz izlenecek hale gelmesini bekliyordum ama şöyle 47'' hatta 55'' 3D Led alsam diyorum.

42''ler 1500 tlye düştü ama 55''ler hala çok yüksek. 3500 den aşağı düzgün bişey yok.

Beklesemmi alsammı bi Philips veya Sony kararsızım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: NVN

32'' Philips HDready var. 720p seyrettiğim için işimi görüyordu.
    Yeni eve taşındım. Oturma grubu ile TV arası 6-7 metre. Normal tv idare ediyoruz ama altyazılı filmleri (PC to TV) izlerken çok küçük kalıyor.

Aslında 3 D teknolojisinin gelişip gözlüksüz izlenecek hale gelmesini bekliyordum ama şöyle 47'' hatta 55'' 3D Led alsam diyorum.

42''ler 1500 tlye düştü ama 55''ler hala çok yüksek. 3500 den aşağı düzgün bişey yok.

Beklesemmi alsammı bi Philips veya Sony kararsızım...

Öncelikle yeni alacağınız TV hayırlı olsun hocam, 55 inçlerin piyasada düşmesine bence daha çok var. Bu yüzden 46PFL5507 ya da 47PFL6907 öneririm, hem çok kaliteli paneller hem de görüntü kalitesi oldukça tatmin eder, memnun kalırsınız.

• Arkadaşlar merhaba;

3d ihtiyacınız yok ise LG42LS575S serisini öneririm.

Dahili hd uydu alıcısı, dahili wi-fi,smart tv 200hz ve fiyatı 1,399tl.

Öneririm.
  • Arkadaşlar merhaba;

3d ihtiyacınız yok ise LG42LS575S serisini öneririm.

Dahili hd uydu alıcısı, dahili wi-fi,smart tv 200hz ve fiyatı 1,399tl.

Öneririm.
  • 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.