Şimdi Ara

Pusulalı El Dürbünü (1km yi 15 metreye getirir!) 12.90 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
6.577
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • burdan aldığım bir çok şeyi iade ettim. mesela şarj cihazı, ateş ölçer, ışıldaklar ( 11 taneside arızalandı ya) vs vs. herşey dandik çıkıyor. 6-7 alışverişim oldu ve iade etmediğim bi camelion şarjlı piller var birde micron şarj cihazı, şarjda değişti ama elimdekide bozulmak üzere heralde. neyseki hiç sorun çıkarmıyorlar hemen geri alıyorlar. özellikle ışıldaklardan sonra ya bende bi şansızlık var diyorum yada ürünler çok dandik. ateş ölçer bile nalet bişeydi, peşpeşe ölçüyosun arada 2-3 derece onuyor. hele ışıldaklar tam rezillik bazısı 2 gün bazısı 2 ay sonra bozuldu gitti. ama dediğim gibi hepsini sorunsuz hemen iade aldılar.

o yüzden dürbünde aynı çıkar tahminim ama iadesi sorun olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekdellal

üzülmeye gerek yok kaçdı diye, 2 gün sonra tekrar koyarlar. hep aynı kalitesiz, işe yaramaz ürünler, dönüp dönüp duruyor günlükçü sitelerde.

o zaman uygun fiyatlı ve kaliteli bir dürbün fırsatı varsa paylaşır mısın?

Av malzemeleri satan birkaç yere sordum 30 liradan başlıyor en ucuzları. Yani bu 30 liralık dürbün ile bitenekadar'daki 12 liralık dürbün aynı kalitede ise neden değerlendirmeyelim bu fırsatı?
  • va be harbiden askerlik geldi aklima simdi nikon vardi benimde aydaki kriterleri izliyodum...
  • http://www.yakaladinyakaladin.com 12.95 durbun kaciranlar için
  • Bu dürbün meselesine bende bir ara takmıştım. Olay mercekte bitiyor ve mercek işinin uzmanı da Almanlar. İki tane firma var bir carl zeiss diğerinini hatırlayamadım. Nazilerin kullandığı dürbünler o kadar netliğe sahipki ikinci elinin fiyatı 400 $ civarından başlıyor.
    http://cgi.ebay.com/CARL-ZEISS-NOBILEM-12-X-50B-BINOCULARS-/140399957169?cmd=ViewItem&pt=Binocular&hash=item20b07d54b1
    İhtiyacınız varsa 15 liralık dürbün de iş görür.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.