Şimdi Ara

Push to Talk (kullanmaya başlayalım) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu arada turkcellden girdim ücretlendimesi nasıl gprsnin fena geçiriyolarmı ?? aria var bende ama 5 konturum var bedavamı acaba onda avea bedava ya bilen yokmuuuu ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: generation next

UID : 95582405 bende seni ekledim

hata veriyo senin uid dostum
  • herkese selam,

arkadaslar bence burda yanlıs bir anlama soz konusu. su anda push to talk u turkcell ve avea cıkarttı ve subata kadar kullanımı ucretsiz. su an da tek destekleyen telefon motorola nın bir modeli . tabiki s60 telefonlarla bunu calıstırmak programla mumkun ama burda bahsedilen program bence boyle bir program deil. bu visual communicator aynen agile messenger tarzı bir program. dolayısıyla bu programla push to talk olayının agile messenger dan farkı yok bence. yani gprs icin ucret oduyosunuz.

turkcell sayfasındaki motorola icin verilen ayarlara bakarsanız bu isin biraz daha komplike oldugunu gorursunuz..
  • quote:

Orjinalden alıntı: kutlan

herkese selam,

arkadaslar bence burda yanlıs bir anlama soz konusu. su anda push to talk u turkcell ve avea cıkarttı ve subata kadar kullanımı ucretsiz. su an da tek destekleyen telefon motorola nın bir modeli . tabiki s60 telefonlarla bunu calıstırmak programla mumkun ama burda bahsedilen program bence boyle bir program deil. bu visual communicator aynen agile messenger tarzı bir program. dolayısıyla bu programla push to talk olayının agile messenger dan farkı yok bence. yani gprs icin ucret oduyosunuz.

turkcell sayfasındaki motorola icin verilen ayarlara bakarsanız bu isin biraz daha komplike oldugunu gorursunuz..

dostum ben farkındayım o olayın da başkaları anlamadı galiba şu an bizim amaç gprs üzerinden push to talk yapmak
    yoksa turkcellinkini yapmak için onların çıkardığı bir program olması lasım sanırım

• numaramı yanlış vermişim 93582405
  • yani bu push to talk hep varmıydı ariadan bağlansam ben gprs ücreti verecekmiyim ?
  • quote:

yani bu push to talk hep varmıydı ariadan bağlansam ben gprs ücreti verecekmiyim ?

evet ödeyeceksin
    5140 harici herkes ödeyecek bu programla
    ama ilerde çıkartırlarsa program bedava olabilir
  • quote:

yani bu push to talk hep varmıydı ariadan bağlansam ben gprs ücreti verecekmiyim ?

deneme 1 2
    sesle chat yapıyos

say a bas öle konuş dostum az geliyor ses
  • Süper program arkadaşlarrr
    herkese tavsiye ederim generationla onlineız şu an
    resim gönderme ok....
    ses alışverişi kısık....
  • kardeş sesle görüntünü aynı anda gönderdin drank diye kapattı programı telefon :)
  • quote:

kardeş sesle görüntünü aynı anda gönderdin drank diye kapattı programı telefon :)

Bizim ilyoner coştu walla gaza geldi de birden
    şimdi bi daha deneris
  • bu arada telefonun joystick kısmı yani göbeci acayip ısındı ???
  • birde şu trcell in gprs ücretlendirmesi ile ilgili biraz bilgi edinseydik.
  • quote:

bu arada telefonun joystick kısmı yani göbeci acayip ısındı ???

nası ısındı yahu aman korkutma beni bende sx1 alacam
  • bu bas konuş olayı o zaman millete farklı tanıtılıyor açıklama yapmıyorlar. bunu ben dahi anlamadım valla.
  • yav benim bildiğim kadarıyla bu bas konuş da agile gibi gprs altyapısını kullanıyordru. ancak farklı bir Ip adresi olabilir ücretsiz olmasını sağlayacak.
  • olabilir ama ben bugün denedim de hiç te öyle abartı güzel değil. tabi biraz zor geldi yazılı konuşmaya çalıştık daha çok iş yerimdeyim çünkü. evde bizzat deneyecem. ücretsiz ip mantıklı bu arada. ama başka bir yazılım mı kullanılacak acaba anlamadım bu konu hakkında hiç bir şey.
  • sizin kullandığınız programın agileden farkı olduğunu sanmıyorum. yani gprs ücretli ve sadece aynı anda birkişiye ses gönderebiliyorsunuz. ancak turkcell (veya avea) deki serviste aynı anda 10larca kişiye isterseniz sesiniz gidiyor.
  • uygun bi telefonumuz yokki bizde basalım konusalim
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.