Şimdi Ara

Push to Talk (kullanmaya başlayalım)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni nesil bir haberleşme sistemi ve bir an önce promosyonlardan da faydalanmak için kullanmaya başlamamlıyız. sanırım çok eğlenceli ama hakkında pek birşey bilmiyoruz. eğer kullanan arkadaşlar varsa hangi model telefonda hangi yazılımı kullandıklarını ve kalitesinden bahsederlerse bir çok arkadaşımızda bilgilenmiş olacaktır. ve bu sabah mailime bir arkadaşım konu ile ilgili yazılımı göndermiş (teşekkür ederim engin) bugün test edeceğimi ve sonucunu buraya yazacağımı bildiririm. (yazılımın adı "Visual Communicator S60 - 2_02.SIS ")

• Benim telefonum 6600..
    Ben bu programı kurdum ve çalıştırdım.Harika bir şey basıyosun ses anında gidiyor.Yalnız bu programın P2T ÖZELLİĞİNİ KULLANIRKEN yes tuşuna veya telefondaki yeşil tuşa basılı tutmamız veya bir kez basmamız yeterli oluyor anında olay tamam.Ben teknoloji diye buna derim. aynı zamanda kamera ya geçip anında resim gönderebiliyorsun.
  • bana v400p de oluyo dediler alala :)
  • arkadaşlar meraklandım şu an işteyim ama şimdi programı kuruyorum... bu arada telefonum sx1 bakalım sonuç ??? bu arada kullanımı kurulumu basit mi ?
  • birde bu program full mü yoksa register falan yapmak gerekiyor mu???
  • bu arada programı isteyen arkadaşlar mail adreslerini bırakırlarsa gönderebilirim.
  • imza mailler gönderirsen çok teşekkür edrim
  • şimdi gönderiyorum...
  • benim merak ettiğim şeyler var. ben daha yeni aldığım için yeni model telleri yani grps falan kullanmayı bilmiyorum. bu bas konuş gprs üzerinden oluyor değilmi ve şu anda sadece avea da var. ben de aria hat var aynen onda da geçerlimi bu şubat ayına kadar ücretsiz olayı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilyoner

Benim telefonum 6600..
    Ben bu programı kurdum ve çalıştırdım.Harika bir şey basıyosun ses anında gidiyor.Yalnız bu programın P2T ÖZELLİĞİNİ KULLANIRKEN yes tuşuna veya telefondaki yeşil tuşa basılı tutmamız veya bir kez basmamız yeterli oluyor anında olay tamam.Ben teknoloji diye buna derim. aynı zamanda kamera ya geçip anında resim gönderebiliyorsun.

evet ilyonerin telefona kurduk hakket çalışıyo ama hep yabancı buluyorus bi de türkler olsa da denesek güsel olacxak
    bizden kaçarmı push to talk beaa
  • hat ne kullanıyosunuz arkadaşım biraz detaya girseniz de bende bir kursam aria hat uygun mu ?
  • Bana da gönderiri misiniz?
    ag4900@yahoo.com

quote:

Orjinalden alıntı: generation next

bu arada programı isteyen arkadaşlar mail adreslerini bırakırlarsa gönderebilirim.
  • LAFIMI OLUR GÖNDERDİM BİLE
  • Visual Communicator S60 - 2_02.SIS isimli programda her girmek istediğim zaman registermi yapmam gereliyor. password falan filan belirleme ?
  • aocakmak@yahoo.com a gönderirisen sevinirim benimtelde sx1 bakalım ne olucak acaba ayarlamamız gereken bir ayar olayı felan varmı
  • ilk denemem başarılı ama sanırım buddy eklemek için şu yukarıdakı ud falan yazan numarayı iki ikşi karşılılı eklemeki irtibat için beğendimmmm. aynı anda resimde gönderilebiliyor.
  • quote:

hat ne kullanıyosunuz arkadaşım biraz detaya girseniz de bende bir kursam aria hat uygun mu ?

telsim hatta denedik diğer hatlarda denemdik
    aynı zamanda fotoğraf da gönderiliyor bayağı iyi bir program
    sorunuz varsa alıyım
  • quote:

ilk denemem başarılı ama sanırım buddy eklemek için şu yukarıdakı ud falan yazan numarayı iki ikşi karşılılı eklemeki irtibat için beğendimmmm. aynı anda resimde gönderilebiliyor.

Uid nosu ilyonerin:18043843

sen de ekle veya söle uidni deneyelim dostum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazy3 -- 8 Kasım 2004, 11:08:27 >
  • Bende isterem
    utkuidikut@msn.com
  • ekledim şimdi onlinemisin
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.