Şimdi Ara

Pupa Apple Premium Servis Deneyimlerimizi Aktarıyoruz (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
318
Cevap
4
Favori
34.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam başka bi telefoncuya sordum o yapışkanı çok normal dedi kutudan çıkanlarda bile oluyor hatta çok iyi yapışkanı bol koymuşlar hiç su geçirmez dedi. Çıt sesine gelince o eski telefonumdada vardı yani 7 plus larda oluyor genel olarak. İşlemci seside hiç ses olmayan ortamda yorucu uygulama açınca kulağa dayayınca geliyor hocam. Yani herhangi bir kullanımı engelleyici durum yok gibi. Değmez demi hocam sonuçta cihazı yenilemişim işte çok zorlamıyım şansımı :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • anatolianwarrior kullanıcısına yanıt
    Dediğim gibi rahatsızlık verecek düzeyde değilse kullanın zaten herhangi bir problem olmadığı da söylenmiş. Sıfır cihaz aldınız eskitin biraz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Makale_Helvetia -- 21 Kasım 2018; 10:41:47 >
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Hiçbir sorun yok hocam zaten. Hani biraz fazla inceliyorum detaycıyımda ondan :) adamlar garantinin bitmesine 2 gün kala yeni cihaz vermişler benim yaptığıma bak :)

herkes sorunsuz cihaz alıp kullanmak ister sorgulamanız normal, ben genel olarak memnunum zaten apple servisinden, kendi hatamdan dolayı iphone SE'nin ekranını perte çıkarmıştım,bunu da belirttim,ona rağmen insiyatif kullanıp ücretsiz ekran değişimi yapmışlardı
    Aynen hocam sonuçta pahalı bir telefon bu kadar sorgulamamız normalde. Sonuçta şu anki cihazım eski cihazdan çok hızlı geliyor bana şu an. Ama işte biraz inceleyince insan sorun bulabiliyor. Şuna çok sevindim özellikle ios 11 le gelsin dedim adamlar 11 li cihaz göndermişler.

Hocam ekran paralı değilmi yaa bizim arkadaş parçaladı ekranı gittik çok pahalı diye dışarda ucuza yaptırdık garanti bozuldu. Eğer öyleyse kötü olmuş bize.

• quote:

Orijinalden alıntı: anatolianwarrior

Aynen hocam sonuçta pahalı bir telefon bu kadar sorgulamamız normalde. Sonuçta şu anki cihazım eski cihazdan çok hızlı geliyor bana şu an. Ama işte biraz inceleyince insan sorun bulabiliyor. Şuna çok sevindim özellikle ios 11 le gelsin dedim adamlar 11 li cihaz göndermişler.

Hocam ekran paralı değilmi yaa bizim arkadaş parçaladı ekranı gittik çok pahalı diye dışarda ucuza yaptırdık garanti bozuldu. Eğer öyleyse kötü olmuş bize.
    valla ben de ücret ödemeyi göze almıştım ama genius bir bakalım belki de ücretsiz halledebiliriz dedi,valla hocam iyi olur süper olur dedim ben de, 2 saat sonra gelin dedi, gittim ekran değişmiş :) tamamen şans yani. tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır durumu oldu biraz da sanırım.
    Hocam vallaha çok şanslısınız. Birazda apple store avantajı olmuş diğer şehirlerde olsaydı olmazdı. Bizim arkadaş maalesef garantiyi bozdurdu başka yerde ekranı değiştirtti.

olay apple store da değil aslında,sizinle ilgilenen genius,veya servisteki teknisyenin insiyatifi.. şanslıydım bu sefer ama şansımızı da zorlamamak gerek :)
    Dediğiniz gibi olabilir. 3 servis dolaştık 3üde ekran kırığı ücretlendirilir dedi maalesef :) bizde mecbur garantiyi bozdurup değiştirttik.

işiniz hallolmuş da garanti bitimine kadar sıkıntı çıkarmasın cihaz onun için dua edin :)
    Aynen hocam. Cihaz benim değil ama yinede içim acıdı 6 aylık cihazdı. Artık dikkat etsin arkadaşta :)

Olur öyle nazar değmesin diyelim :)

• Şuan iphone 7 var yurt dışı ama kayıtlı imei bunun pil şu an 90 ama ben değiştirmek istiyorum kaç para beyler yetkili serviste

Aynen öyle hocam Allah bi daha göstermesin :)

amin diyelim
  • hazarcep H kullanıcısına yanıt
    normalde değişim kampanyası var ama yurtdışı cihaz olduğu için 199 lira değişim ücreti olacak serviste
  • sa arkadaşlar 7 aylık 6s pil sağlığı %91 . Birde home tuşa daha basmadan gelen bir çıt sesi var. Kahramanmraş da pupa var oraya mı vermeliyim yoksa istanbulda oturan arkadaşa gönderip apple mı göndermeliyim. Şikayetvar.com da pupa dan memnun olmayanları gördum sizce bu sorunlardan telefonu göndermelimiyim. göndersem nereye vermeliyim.
  • ozkan388 O kullanıcısına yanıt
    %91 kötü bir değer değil ücretsiz değişim yaparlar mı emin değilim. maraştaki pupaya da verseniz büyük ihtimal istanbul'a gönderilir cihazınız..kargo ile arkadaşınıza göndermeniz onun da pupa ataşehir'e götürmesi daha iyi olur. apple store'larda randevu alınması çok zor şu an.
    aynen %91 kötü değil apple ile görüştüğümde telefonda güzel bir incelemenin yapılması gerektiğini söyledi 7 ayda çok çabuk azalmış denildi. Bir diğer sorunum olan home tuşuna basmadan gelen cıt sesi googlede araştığımda bi kaç kişidede olu bna da yorum yapmanızı istiyorum. pil konusunda götürüyüm mü götürmeyimmi siz yıllardır apple kullanıyorsunuz belli yorumlarını bekliyorum. Az önce itunnese bagladım yedek ıcın cihaz 12.1.2 ama itunnea baglayınca guncelleme yapyor aynı şeyi yine indiriyor kuracak galiba bu neden ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozkan388

aynen %91 kötü değil apple ile görüştüğümde telefonda güzel bir incelemenin yapılması gerektiğini söyledi 7 ayda çok çabuk azalmış denildi. Bir diğer sorunum olan home tuşuna basmadan gelen cıt sesi googlede araştığımda bi kaç kişidede olu bna da yorum yapmanızı istiyorum. pil konusunda götürüyüm mü götürmeyimmi siz yıllardır apple kullanıyorsunuz belli yorumlarını bekliyorum. Az önce itunnese bagladım yedek ıcın cihaz 12.1.2 ama itunnea baglayınca guncelleme yapyor aynı şeyi yine indiriyor kuracak galiba bu neden ?
    benim se de 2. yılına girdi neredeyse 4 ay sonra garantisi bitiyor 88 de. iphone 7'nin 1 yıl daha garantisi var %89a geldi pil sağlığı biraz çabuk bitti. batarya değşim kampanyasından yararlanmak istedim ama randevu düşüremedim apple'da. pupaya verip de beklemek istemedim. batarya stoğunun mevcut olup olmadığını öğrenin önce, ondan sonra gönderin derim gün kaybı olmasın :) alternatif olarak genpa veya kvk'ya da gönderebilirsiniz. home tuşu çıt sesi arada bir bende de oluyor,fazla takılmıyorum.

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.