Şimdi Ara

puntomu iyi linea mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Araba işte 4 tekerleği bir direksiyonu olan türkiyenin en dandik araçlarından biri hangi rengi alırsan al istersen altın kaplama al eşşek aynı eşşek kimse kusura bakmasın koltuğu kırılan, emniyet kemeri kopan araca binilmez binenin de akıl sağlığından şüphe duyarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kırmızı punto
  • Aynısının laciverti işte çok bir fark bekleme
  • GarbageCollector kullanıcısına yanıt
    Emin misiniz?

Punto italyan üretimi, linea Bursa. Punto parçası istediğinizde 2 katı daha pahalı. Bunu eskisen evo kullanırken ayna kırıldığında anlamıştım. İstersen abi linea aynası takalım dediler serviste. Punto bu sebepten dolayı daha pahalı yedek parça anlamında.

• Punto eyidir beyaz al

• punto her türlü tokatlar ama aile geniş ise linea çok avantajlı 550 litre bagaj hacmi var
  • punto italyan linea yerli toplama bir araç. ikisinede binmiş ve uzun süre kullanmış biri olarak dünya kadar fark var linea punto arasında. yol tutuşu, koltukları farklı. punto euro n cap testinde başarılı bir puan almış ancak linea çarpışma testine girmemiş bir araç. kullanana kadar aynı aracın hatchback ve sedan versiyonlarının olduğunu düşünüyordum, yanılmışım.
  • Gençsen Punto, aile amaçlı alıyorsan mecbur Linea.
  • EmreGLC kullanıcısına yanıt
    konu sahibine hayrına bir 50 bin tl atta adam linea alıp akıl sağlığını kaybetmesin.
  • bölümce 1 er tl atalım bi range rovere binsin

• İkiside vasat.Segmetlerinde alınacak araçlar değil.Tek + yönü motor ve yakıt.Yoksa kemeri kopan,AIRBag yeri kabaran,koltuğu kırılan araçtan hayır gelmez.
  • teneke1236737 kullanıcısına yanıt
    Cliodanmı bahsediyorsun?

Airbagleri açılmayan plastik yemek yığını olan Cabir'i görünümlü araç..

Punto ise segmentinin en güvenlisi ikisini ayırt edemiyorsan vah haline.

• symbol'e yani dacia logan'a clio diyor olmayasınız? ayrıca punto B Segmenti Linea C segmentidir.
  • QralCess Q kullanıcısına yanıt
    Hayır, fiat modellerinden bahsediyor, punto sağlam olabilir fakat emniyet kemeri kopan, koltuğu kırılan araçları fiat üretiyor. Punto da o yıllarda segmentinin en güvenlisiydi, artık değil.
  • punto bu kadar hakareti kabul etmiyor kbakmayın. çok iyi araç değil belki ama forumda yorumları abarttığınızı düşünüyorum.
  • 2009 1.4 Fire Fun Punto dan Seat Leon 1.4 tsi FR geçmiş biri olarak diyebilirim ki, Punto bu kadar kötülemeyi haketmiyor. Lineaya da bindim kesinlikle Punto.
    Puntoya bu kadar b.k atan arkadaşlar onun yerine şu aracı al diye tavsiye de bulunsunda bizde ona göre cevabını verelim. Sanki adamın Mercedes,Bmw, VW, Audi alacak parası varda Punto Linea tercih ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arph -- 25 Temmuz 2017; 15:25:49 >
  • lojistisyen kullanıcısına yanıt
    Halla halla renoculara bak sen..

Sizin renonuz ilk talismanın yolcu güvenliğine baksın.D sınıfı araba olacak aldığı notlar c sınıfı araçlardan bile düşük..

Hiç konuşma eskiden güvenlisiymiş masalını..

Nasıl 2010-.....- 2015-2016 yılları arasında testte giren modelleri 2017modelle karşılaştırıyorsanız sırf marka kötülemek adına bende puntoyu karıştırıyorum..

Yolcu koruması %95tü galiba...Renocusunuz ya var mı böyle bir aracı Fransız tenekesinin..Veya Amerika kıtasında satılıp IIHS testine girmiş veya oradaki Ancap vb testlerine tabi tutuluyor mu fransızlar

Alman markası olan eleştirebilir ama Fransız tenekecileri ne hakla eleştiriyor..

Sen bile söyledin eskide kaldı..Evet 2006 yılında testte girdi çoğu Reno modelinden yüksek notları aldı..Rakibi olan Airbagleri açılmayan plastik legenli clioyu saymıyorum bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QralCess -- 25 Temmuz 2017; 15:47:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: QralCess

Cliodanmı bahsediyorsun?

Airbagleri açılmayan plastik yemek yığını olan Cabir'i görünümlü araç..

Punto ise segmentinin en güvenlisi ikisini ayırt edemiyorsan vah haline.

Bana güncel kasa Puntonun çarpışma testini göstersene?

Ayrıca Clio 5 yıldız almış araç.ICON ile alırsanız daha da güzel.İstisna durum da olabilir.
  • teneke1236737 kullanıcısına yanıt
    Ne istinanasından bahsediyorsun kaç kez haberleri çıktı forumda tutturmuş istisna..

Euroncap sitesine girde bak Bi zahmet..

Plastik leğenini savunma bana..

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.