Şimdi Ara

Punto veya Punto Evo lar için görüşünüz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha öncede konu açmıştım. uzun süredir araştırıyorum. Maksımum çıkacağım rakam 35 bin tl. İlk aracım olacak. Ama babam vs. kullanacak (usta şöför). Bir çok araştırmalar sonucu biraz puntolara yaklaştım. İç dizaynı hoşuma gitti.En az 3 sene bineceğim ve satarken piyasası olsun, araç çok kaybetsin istemiyorum. Punto kullananların görüşerlinizi alabilirmiyim. En iyi Puntolar hangi model? Punto ile Evo arasındaki fark? Ayrıca şu ilandaki araç için ne düşünüyorsunuz. Dizel alacağım ve yakış değerleride önemli.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-boyasiz-54-km-de-ekstrasi-bol-yet-servis-bakimli-dizel-evo-152526767/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Opinion -- 2 Şubat 2014; 2:09:05 >

• Hocam fiat bayilerini kovalayın yeni 2013 model 34 e aldık.
    Ben yeni yeni kullarnıyorum ama tek sorun şuanlık bagaj kapasitesi.
    Daha iyi kullananlar yazar.
  • ben memnunum ise git gel icin agustosta sifir aldim, 1.4 fire lounge yari otomatik skydoom haric full. dusuk km de bulursun, az km yapiyorsan benzinli alabilirsin ama ort 8lt ben de. kullandigim yol her zaman bol isikli ve sikisik. Allah izin verirse de yil sonunda 2. el baska arac bakicam. fp araci, alirken fiesta, ibiza ve polo listemdeydi. bombos poloya para verip vwin kucagina oturmadim, ibizanin ise konsolu bombos, fiesta guzel ama neden almadigimi hatirlamiyorum. puntonun yolda icine bakmisligim ve etrafta bolca gormuslugum bile yoktu aradim, parayi gonderdim ve araci teslim aldim.

bagaj olayi yuklu gezecekseniz sikinti bu arada, performand icinde yuksek beygirlilere bakin ama o zaman yil duser.

aylik yapacaginiz yolu ve kullanim ihtiyaclarinizi iyi dusunup seciminizi yaparsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr_jayjay -- 2 Şubat 2014; 5:20:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benimde gönlümden geçen Polo idi. Lakind ediğiniz gibi boş araç. Benım aşırı bir performans beklentim yok. hız tutkunu değilim. Orta düzeyde benı götürsün yeter. Bagaj olayı için ise aşırı bir yüküm olacağını zannetmiyorum. Zaten çok km yapmıyacağım. İşe git işten gel. ama dizel almak benim için arada memlekete gidersek faydası olacaktır (uzun yol). Sıfır almayı düşünmuyorum. Yani başka önerilerede kapım açık. Ama şöyle 30 bin liraya yakın bir parata temiz bir punto bulabıilirm. Birde evoların iç daha hoşuma gitti. son çıkan puntoların bir alt segmeni mi oluyor evolar?

Ayrıca poloya yakın ama içi dolu ne araç önerirsiniz. Örneğin Focus Ghialar, Megan 3 lerde hoş yada focus titianiumlar. 2 si arasında da tercih yapabilirim.
  • focus icin ici cok dar deniyor, sahsen beni rahatsiz etmedi ama megane 3 hic kullanmadim, kullananlar yorum yapar. vw den satin alacagim bir tane arac yok, hepsi tipsiz ve malum boslinelar, ulkemizde asiri deger veriliyor ki forumun halinden belli, cakma premium. yakita cok para vermedigimden ben aracin icindeyken beni bos konsolla mutsuz etmeyecek, disi ise iyi kotu birseye benzeyecek ve guvenlik unsurlari esp abs hava yastigi vs tam olan bir secim yaptim. evolar artik yok, lounge en dolu donanim oluyor ve tavsiyem otomatik almaniz cunku esp, hill holder falan yaninda standart geliyor. bu paraya en dolu, garantili ve dusuk km de punto alinir. biraz zorlasaniz 0 da alabilirsiniz. temuz focus icin 40 bin sart bence ki fiyatlari hic bilmiyorum.

forumda arkadas baslik acmisti clk 200 diye, cok km yapmiyorsaniz 40 bine saglam, temiz clk kovalayin, km leri yuksek olsada motorlari saglam.

ben yeni mazda 3 u bekliyordum ama arac makyaj yedi, ic mekanda revizyona gidildi daha ulkemize gelmedi.

ya 5 10 bin zorlayin ya da punto alip keyfinize bakin

• .35 bine sıfır punto almıştım galeriden. çok memnunum. dizel ve ortalama 4.6 lt yakıyor. bu gerçek pompa ölçümü. bilgisayar biraz daha düsuk gösteriyo

• punto evolar bence tip ve ekipman olarak en başarılı olanı.
    yalnız benzinli almayın motoru çok zayıftır.
    1.3 multijet,cam tavan,dynamic punto evo yemede yanında yat.
  • Bende grande punto satıp 2012 punto aldım. Özellikle lounge modeli donanım açısından oldukça iyi durumda. Dijital klima, hız sabitleyici, kolçak, 4 cam otomatik, blu-me(araç kiti), virajda dönen sis farları, Türkçe yol bilgisayarı gibi özellikler var. Bu özelliklerin çoğu evolarda da var. Bence punto almaya karar veirseniz evo veya yeni punto arasında karşınıza çıkan temiz aracı alın. Ama dizel alırsanız hem vergi yönünden hem ikinci el yönünden avantajlı olur.
  • Punto evo multijet dynimic ve sonraki seri multijet lounge en dolusudur. Yakitta ve vergide ekonomik.

• Harika bir araçtır.

B sınıfı olmasına rağmen ağabeyi sayılan C sınıfı Linea'dan kat kat üstün bir araçtır.

Linea ve Punto kullanmış biri olarak , kesinlikle Punto öneririm.
  • Ent üst model hangisi ise ona yöneleceğim şu anlamda Punto ağırlık bastı. Örneğin şu işlan için görğşlerinizi alabilirmiyim. Bu aracın fullu ne kadar emsala?http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-1.3-dizel-full-plusfull-cam-tavan-garantili-2013-5.ay-trafig-cikisli-149792940/detay

Ve şehir içi yakı tüketimi nasıl...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.