Şimdi Ara

punto mu cruze mi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
2.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iki araç arasında kaldım. cruze tam otomatik punto yarı otomatik.
    az yaksın masraf çıkarmasın istiyorum. cruze 40bin lira olduğu için cruze düşünüyorum ama punto da çok tasarruflu görünüyor. sizce hangisini almalıyım
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-bayandan-satilik-661180957/detay/
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-2010-model-rizede-temiz-cruze-benzinli-125-binde-660277817/detay/

• Cruze'da LPG olmaması avantaj, kendiniz takarsınız, kullanıma bağlı 70-80 bin veya daha uzun kilometreler sonrası subap değişimi ister. Veya benim kafam rahat olsun zaten uzun yıllar binerim derseniz baştan çelik subap taktırın. Bu cruze'a özgü bi sorun değil, LPG takılan hemen her araçta olacak er yada geç. LPG ile ortalama hızı 25 falan olan gerçek şehir içinde 13-14 litre LPG yakarsınız aklınızda olsun.

Bir de motor soğukken marş basınca 1-2 saniye gar gar gar diye kaba bi ses gelirse egsantrik mili sıkıntısı habercisi.

Ben de cruze tercih ederim bu ikisi arasından, 6 yıl kullandım memnun kaldım. Çok daha iyi araçtır puntoya göre. Puntonun 2005 temelli olduğunu düşündüğümüzde hem de. Arada nesil ve segment farkı var.
  • Punto al geç.
  • Az yaksın diyorsanız punto. Cruze sehiriçi 100km'de rahat 11 lt yakar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • o ilandaki punto 50bin lira eder mi acaba gerçekten
  • cruze kesinlikle. bi kere sınıf farkı var biri c diğeri b sınıfı. cruze'a lpg takılır alınır geçilir
  • cruzea tüp taktırsam iş görmez mi acaba. daha konforlu ve otomatiği iyi araba
  • Cruze'da LPG olmaması avantaj, kendiniz takarsınız, kullanıma bağlı 70-80 bin veya daha uzun kilometreler sonrası subap değişimi ister. Veya benim kafam rahat olsun zaten uzun yıllar binerim derseniz baştan çelik subap taktırın. Bu cruze'a özgü bi sorun değil, LPG takılan hemen her araçta olacak er yada geç. LPG ile ortalama hızı 25 falan olan gerçek şehir içinde 13-14 litre LPG yakarsınız aklınızda olsun.

Bir de motor soğukken marş basınca 1-2 saniye gar gar gar diye kaba bi ses gelirse egsantrik mili sıkıntısı habercisi.

Ben de cruze tercih ederim bu ikisi arasından, 6 yıl kullandım memnun kaldım. Çok daha iyi araçtır puntoya göre. Puntonun 2005 temelli olduğunu düşündüğümüzde hem de. Arada nesil ve segment farkı var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Manuel olsa kesinlikle punto derdim 1.3 95. Hp 6 ileri cok hoş bir araç ama otomatik oluşu beni korkutuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Cruze'da LPG olmaması avantaj, kendiniz takarsınız, kullanıma bağlı 70-80 bin veya daha uzun kilometreler sonrası subap değişimi ister. Veya benim kafam rahat olsun zaten uzun yıllar binerim derseniz baştan çelik subap taktırın. Bu cruze'a özgü bi sorun değil, LPG takılan hemen her araçta olacak er yada geç. LPG ile ortalama hızı 25 falan olan gerçek şehir içinde 13-14 litre LPG yakarsınız aklınızda olsun.

hocam beni cok aydinlattiniz sagolun. ben bu cruzeyi 40bine alayim. sonra tup falan dusunurum artik

• realitych R kullanıcısına yanıt
    40 bine gerçekten muazzam alışveriş olur, bedavaya gidiyor bu araçlar şu piyasada

Millet şahine 15-20 istiyor şaka gibi...
  • 40 bine cruze alınır geçilir. Punto için 50 bin çok.

Ha 30 civarına dizel temiz punto olursa belki ama şimdiki şartlarla Cruze bedava bir araç.
  • cruze için satıcıyla anlaştık. expertiz yaptık boya değişen yok motor iyi.yarın alacam . hayırlısıyla sağolun
  • Cruze hiç sevmem lakin hakkını yememek gerek, Puntoyla kıyaslanmaz.
    Hayırlı olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chevrolet bitti artık...
  • Cruze tek geçerim.

• Aynı modeller için kıyaslamak Cruze'a büyük hakaret olur.

Gerçi tercih edilebilirlik ihtiyaca göre değişir.
  • arac vites gecislerini hissettirmiyor ve cok rahatmis.
    olumsuz ozellikler pek atik degil
    uzun yolda 6.5 lt. sehir ici 10 litre yakiyor suan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realitych -- 21 Şubat 2019; 20:22:15 >
  • Hayırlı olsun, otomatik olan Manuele göre birazcık daha hantalmış. Biraz devirli kullanmanız gerekecek, tipik atmosferik. Benzinde 10 yakar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Punto 1.3 mjet dualogic sahibiyim. Cruze her türlü daha üstün bir araç, sadece Türkiye'den çekildiği için ucuz ve riskli. Allah hayırlı etsin.
  • Cruze
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.