Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

punkbuster sorunu

4
Cevap
0
Favori
575
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      78 Mesaj
      20 Aralık 2006 20:06:45 Konu Sahibi
      arkadaslar punkbuster sorunu werı yooo ne yapmam lazımm yardımcı olursanızz cokk sevınırımm kımse bıseye yazzmıyo forumlara

|
      |
      20 Aralık 2006 20:52:56
      nası bi sorunla karşılaşıon söle hatta gerekirse resim at kesin cevap gelecektir gelmediyse bile ben elimden geldiğince yardım ederim
      |
      |

Australian Dream
    • Teğmen
      113 Mesaj
      21 Aralık 2006 11:53:50
      Kopya cd kullanan bir çok oyuncu, bir dakika kadar oynadıktan sonra pb cvar fx_sort hatası alıp punk buster tarafından atılmaktadır. Bu hatayı gidermenin yolu ise çok basittir..

Servera bağlandıktan sonra é tuşuna (tabın üstündeki 1 in yanındaki) basarak consolu açın. Üst tarafta yazı yazabileceğiniz bir kutu açıldığını göreceksiniz. Burada ki ( ") karakterini silin ve buraya /fx_sort 1 yazın ve enter a basın. é tuşu ile consolu kapatın, artık bu hatayı alıp atılmayacaksınız ve doya doya oyununuzu oynayabileceksiniz.

"ALINTIDIR"
      |
      |
      21 Aralık 2006 17:05:29 Konu Sahibi
      Error:
      Punkbuster must enabled before joining this server.Puskbuster can be enabled/Disabled in the multiplayer options menu visitwww.evenbalanc..com for punkbuster support.
      diye bı sorun werıyoo arkadaslar ben multiplayer options a gırıyorum punkbuster ı yes yapıyorum ama kendısı oyundan cıkıyo ne yapmam lazımmm
      |
      |
      25 Aralık 2006 11:32:28
      cevap yukarıda arkadaşım... pb dosyanı güncelleyip whaler in verdiği işlemi yaoıcaksın... komut satırın "0" olarak göründüğü sürece seni oyun masaüstüne atacaktır...
      |
      |
SEO
Ankara Web Tasarım
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,158
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.