Şimdi Ara

pumadan orjinal ayakkabı aldım 2 gün olmadı yanları açıldı SS'li

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
2.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • daha önceleri converse, adidas alıyordum bu sefer puma olsun istedim ve pumadan ilk defa ayakkabı satın aldım ayakkabı hakkında şunu söyleyebilirim inanılmaz hafif ve oldukça rahat bir ayakkabı ayrıca gerçekten çok şık fakat hiç ummadığım birşey ile karşılaştım alalı daha 2 gün olmadı yanları açıldı ayakkabıyı alırken sordum 1 yıl garantisi var dediler konuyu şunun için açtım; puma tercih eden arkadaşların görüşlerini merak ediyorum puma tercih edenlerin sık sık başına gelen bir şey mi bu yoksa benim başıma gelen bir talihsizlik mi anlamadım gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadir.uluag -- 20 Haziran 2014; 6:34:45 >

• Rezalet de bu saatte açma sebebin nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HAAltuntas kullanıcısına yanıt
    gececiyim gündüz yatıyo gece çalışıyorum sabah dışında uygun zamanım yok o yüzden
  • Bendegenelolarakpumaürünlerindenmüzdaribimdokunmatikbozuldubitisikyazabiliyorumanca

• Baba Naber kullanıcısına yanıt
    HAAltuntas kullanıcısına yanıt
    ayakkabının rahatlığı ve şıklığı ağır bastığı için aldığıma pişmanım diyemem ama niye böyle oldu anlamadım 1 yıl garanti var dediler biliyorum 1 yıl falan traş ama merak ettiğim şey puma garanti konusunda iyi mi arkadaşlar bileniniz varsa konuya dahil olsun bir zahmet yarın aldığım yere vercem istediğim şey yeni bir ayakkabı ile değişmeleri çünkü garanti maranti beklemek istemiyorum yaparlar mı bunu da bilmiyorum, alalı daha 2 gün olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadir.uluag -- 20 Haziran 2014; 6:45:40 >
  • Ayni modeli bende almistim. Uç ay kullandim ayni sikinti bende de oldu. Garanti kapsamında değil deyip degistirmemislerdi. Bi daha da puma almam, ayakkabilari güzel lafim yok ama müşteri memnuniyetini sağlamak gibi bir endiseleri yok

• listen kullanıcısına yanıt
    nasıl garanti kapsamında değil vallahi varya ayakkabıyı o satış görevlisinin ağzına sokar paramı yine alırım ben 1 ay olsa 2 ay olsa neyse 2 gün bile olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadir.uluag

nasıl garanti kapsamında değil vallahi varya ayakkabıyı o satış görevlisinin ağzına sokar paramı yine alırım ben 1 ay olsa 2 ay olsa neyse 2 gün bile olmadı.

Ayakkabılar puma fabrikasına gönderiliyor. Tamkr edilebilirse ediyorlar. Gerçekten bir hata varsa degistiriyorlar. Bu arada degisimi saglayabilirseniz konuya yasa bana yazar misiniz, ben fazla uğraşmak istemiyorum amasizdede ayni sorun olduguna gore bu modelde sikinti var.
    . Satis görevlisine ayakkabi monte etmek değil sorun çünkü adamlarda yetki yok zaten.

• Ben de almıştım yanları açılmıştı aynı şekilde. Götürdüm söyledim, değiştirdiler. Tekrar aldığım ayakkabıda sorunla karşılaşmadım. 1,5 sene kadar yaklaşık her gün giydim.

Not: Ben direk Puma mağazasından almamıştım ayakkabıyı bu arada. Esnaf abi bana torpil geçmiş de olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katıksız Manyak! -- 20 Haziran 2014; 7:09:57 >
  • listen kullanıcısına yanıt
    yazarım tabi gün içerisinde gidicem zaten
  • Pumadan almayın. Artık eskisi gibi değil, kalite yoksunu bir firma.

• Katıksız Manyak! kullanıcısına yanıt
    pumanın dışında farklı alternatifler varsa söyleyin arkadaşlar bir sonraki ay bir çift ayakkabı daha almayı düşünüyorum aynı bu ayakkabının tarzında ayakkabılar dikkatimi çekiyor daha çok şık ve farklı olan modelleri tercih ediyorum.
  • Öncelikle geçmiş olsun, rebook kullanıyorum ben son 8 aydır çok rahat ve sağlam oluyor. Tavsiye ederim.
  • çok benzeri bendede var pumadan almıştım. 3.yılında hala taş gibi

• puma sanmış

• Nike da bozdu 3 ayda abimin de benim de yanlardan açıldı.verdigimiz okadar para haram olsun 60 liralik ayakkabılar daha saglam

• 2 yıldır Lacostle ayakkabı alıyorum.Ne koku yapıyor nede bir açılma ve deformasyon.Nike-Adidas-Puma ayakkabı değil.
  • Dc shoeslara bak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nike ürünlerini kullanıyordum, bu kadar kalitesiz mal görmedim hiçbir ayakkabıya sırf markalı diye o kadar para vermeyin.
  • Tiger tipine benzeyen pumayı 1 yıldır kullanıyorum hala iyi duruyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.