Şimdi Ara

Puma roma ayakkabı (260 lira)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.971
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.amazon.com.tr/dp/B01MYOB2Z3/ref=cm_sw_r_cp_apa_glt_i_2SKD8BMM9CVCD8PPDGQF?_encoding=UTF8&psc=1

Sizce nasıl ürün. 44 numara giyorum yorumlar dar kalıp sebebiyle 1 numara büyük alın diyor. Sizce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben 277 den aldım iade ettim ama tamamen renk takıntım nedeni ile.
    Sürekli giydiğim bir model ve çok beğenirim.
    Ayakkabı numaram 42 Puma 43
  • Ben memnun kalmadım kişisel yorumum ancak. Daha bir ayını doldurmadan kırış kırış oldu derisi. Kalıbı bir tık dar ama büyük numara aldığınızda da ayaginizda palet gibi duruyor maalesef. En sevmediğim puma modeli olabilir.

• puma ayakkabılar bence çok kötü zamanında bu modeli de giydim . Cidden üstüne para konup başka marka alın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caseon -- 25 Nisan 2021; 18:16:33 >
  • bende normalde 44 giyerim ama bu modelin 45 ni aldım tam oldu ayağıma bilgin olsun.

• Benim de aklımı çeliyor bu ayakkabı. Eskiden puma roma giyerdim böyle basic masic felan yazmazdi. Uzun ömürlü de olurdu. Şimdi basic felan deyince bir düşündürüyor. Ama herhangi bir sıkıntı da istersen 1 sene giy müşteri hizmetlerine yaz hemen iade işlemi başlatıyorlar fena gönlü geniş bir e-ticaret sitesi çok seviyorum ondan dolayı.

• Bulabiliyorsanız bu fiyatlara Puma Turin tavsiye ederim. Çok daha rahat ve görünüm buna benziyor.

• Kesinlikle 5 para etmez.. 114 den aldım. Dolapta sıfır olarak kalıyor öylece. Tahta gibi ayakkabı.. Nrgy Comet alın dua edin.

• Amazondan Eylül gibi aldım 150 TL gösterişli bı ayakkabı.fakat romalar kalıp olarak dar ve aşırı sert kimine göre taş gibi ayakkabı,kimine göre gerçekten taş tamamen tercih meselesi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • herkeste aynı zihniyet,millet büyük al diyorda neye göre hangi markaya göre diyor.aynı markanın içinde bile modele göre 1 numara fark oluyor.

mağazada denemiştim rahat bi ayakkabı değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akhenatonnn -- 26 Nisan 2021; 7:14:6 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • rahat değil de güzel görünümü olan bir ayakkabı.
  • Tavsiye etmem 3 tane var farklı renkte hiç rahat ayakkabı değil.Çakma ayakkabılar bile daha rahattır bundan.

• 3-5 daha koyup adidas ve nike'a yönelin üzülmezsiniz.

• benzer bir modelini kullanıyorum kalıbı geniş değil bu da uzun süreli kullanımda ağrı yapmaya baslıyor.

• en son 2002 yılında üniversiteye giderken almıştım, 15 yıldır filan giymedim ama hala ayakkabılıkta duruyor. Kesinlikle çok rahatsız ayakkabıdır, bu nedenle çok dayanıklı sanırım. Alıyorsun giyesin gelmiyor :)

• Kalıbı çok dar ve rahatsız edici, uzun süre giyimde kesinlikle rahatsız edici. Belki ayak yapısındandır bilmiyorum

• Darlığını geçtim buçukla falan halledilir o iş ama ayakkabı 1 sene olmadan dağıldı

• Bu ayakkabı hakkında kronik sorun var diye yorum okumuştum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.