Şimdi Ara

puma koşu ayakkabısı 89TL GG.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
4
Favori
4.089
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Dockersta 43 numara giyiyorum geçenlerde başka bir puma modelini sipariş etmiştim 43 numara dar gelmişti.
  • Pumalar pek dayanıklı olmuyor ..
    13 km jogging den sonra ayakkabı yırtılmıştı .. Arkadaşında tabanı çıkmıştı .. Garantiye yolladığımızda ise kullanıcı hatası denilmişti...
    Gerçi parkur biraz dişliydi..

Ama buradaki kişiler zaten zar zor koltuğundan kalktığı için sorun olmaz .. Günlük şehir hayatında sorunsuz kullanabilirsiniz

Şişman (kilolu) insanlar almasın yada deneyerek alsınlar çünkü genelde ayakları "pençeli" geniş olduğu için ayakları sığmayacaktır ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 42 numara beyazda ben aldım günlük kullanicam inşallah dandik çıkmaz

Adidas ve nike air waffle 42 giyiyorum adidas bir tık küçük nikelarda bir tık büyük geliyor (ikiside rahatsiz edecek derece değil ) bakalim bunda arasini tutturabilecekmiyim

• Haberdar ettiğiniz için teşekkürler.
  • Günlük kullanım için olur mu bu.
    Edit; Beyazından aldım bir tane umarım hafif ve rahattır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi espial -- 28 Nisan 2015; 23:59:10 >
  • ykm ve boynerde de yaklaşık bu fiyatlara oluyor . mağazadan deneyip görüp almak daha iyi . bazen zannedildiği kadar hafif olmayabiliyor koşu ayakkabıları
  • Günlük Spor Ayakkabısı Yürüyüş Ayakkabısı arayanlar varsa inceleyebilir BURAYA TIKLAYINIZ
  • Elimdeki dart10a çok benziyor yoksa alırdım sağol

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • haber veren arkaşa teşekkürler kaptım bir tane
  • Ayakkabı kargoya verilmiş. Yarın yurtiçi aksilik çıkartmaz ise elimde olur. Daha önce farklı bir puma ayakkabıdan memnundum ben, umarım bu da iyi çıkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: espial

Ayakkabı kargoya verilmiş. Yarın yurtiçi aksilik çıkartmaz ise elimde olur. Daha önce farklı bir puma ayakkabıdan memnundum ben, umarım bu da iyi çıkar.

Benimkisi verilmemiş hala :( yarin verirseler pazartesiye kadar beklerim
    siz kac numara aldiniz ben adidad ve nike de 42 giyiyorum bundada 42 aldim inşallah olur

• Benimkisi geldi, çok rahat. normalde 41-41,5 giyiyorum ama Puma'ların kalıpları dar diye 42,5 aldım, çok çok az büyük geldi ama hiçbir sakıncası yok, çok rahat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muzzy255

Benimkisi geldi, çok rahat. normalde 41-41,5 giyiyorum ama Puma'ların kalıpları dar diye 42,5 aldım, çok çok az büyük geldi ama hiçbir sakıncası yok, çok rahat.

Benimkide şubeye öğleden sonra gelecekmis
    ben ne giyiyorsam onu aldım :( 42.5 yoktu 42 olurmu acaba birdaha geri göndermek değişim ile uğraşmak ölüm ya :(

Edit: az önce gidip şubeden aldım 42 numara cuk diye oturdu :)
    ayakkabılar inanilmaz hafif benim rom lar ve çalınan nike air waffle lar kütük gibiydi ama bu ayakkbilar çok dayanıklı gelmedi gözüme , nike den sonra tabanları beni memnun edeceğe benzemiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_MuKa -- 30 Nisan 2015; 14:11:49 >
  • 44 büyük geldi keşke 43 alsaydım şuanda da satışa kapalı görünüyor değiştirme şansımız var mı acaba 43 ile ?
  • Koraysporu arayarak 43 ile değişimini talep ettim sağolsunlar gönderin efendim değişimini yapalım dediler
  • Haydaa tam da gidip numara denemiştim.ürün kapanmış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yurt içi kargo lütuf edip getirdi kargoyu sağ olsunlar. Ayakkabıya gelince çok hafif güzel bir ayakkabı ama yapısından ötürü fazla dayanacağını sanmıyorum. Çabuk deforme olacak gibi.
  • Arkadaş şu ayakkabılarda 47 numara neden olmaz ?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.