Şimdi Ara

PUK KODU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
143.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: megapanther66

arkadaşalr ben vodafone müşterri hizmetlerini arıyorum puk kodunu cebe gönderiyorlar benim ceb zaten kapalı ben napim o zaman puk kodunu ne işime yarar biri bana yardım edebilirmi

sen sesli yanıt sisteminden almışsındır. hat şifren varsa başka bir numaradan 7048'i ara. yoksa direk müşteri hizmetleri yetkilisinden SÖZLÜ şekilde öğrenebilirsin..
  • merhabalar..

benim yurtdısı hattımın puk code unu kaybetmisim (sim i 2 yıl sonra buldum daha dogrusu :) bunun puk unu musteri hizmetlerindne alamıyorum baska yontem varmı?
  • müşteri hizmetleri extralar yapar
  • quote:

Orjinalden alıntı: sprmn??

PUK KODUMUN YAZDIGI KAGIDI KAYBETTM NASIL BLCAM PUK KDUMU=??

salondaki televizyon sehpasının çekmecesine bak belki ordadır...
  • ya aynı olay benim başımada geldi öyle müşteri hizmetlerini ara online işlem yap demesi kolay bilgileri bilmedikten sonra hattı zaten açamıyoruz başka yolu yokmu hocam
  • google gir hangi hattı kullanıyorsan ona göre ya ''turkcell online'' yada ''avea online'' yaz ve online işlemlere gir..şifre isteyecek şifre için turkcellde beturkcell menüye gir müşteri hizmetlerine gir süper şifre talep i seç..bir kaç dk sonra şifren gelicek..sonra turkcell online işlemlere gir ve bireyseli seç.Eger girmeyi başarırsan tamamdır orda puk koduna kadar herşey yazıyor..avea içinde şifre yazıp 9250 ye gönder sonra aynı işlemleri yap oluyor..daha bugun yaptım hem turkcel hemde avea..tarıfımdan denenmiştir çalışıyor...

• quote:

Orjinalden alıntı: erdem100

google gir hangi hattı kullanıyorsan ona göre ya ''turkcell online'' yada ''avea online'' yaz ve online işlemlere gir..şifre isteyecek şifre için turkcellde beturkcell menüye gir müşteri hizmetlerine gir süper şifre talep i seç..bir kaç dk sonra şifren gelicek..sonra turkcell online işlemlere gir ve bireyseli seç.Eger girmeyi başarırsan tamamdır orda puk koduna kadar herşey yazıyor..avea içinde şifre yazıp 9250 ye gönder sonra aynı işlemleri yap oluyor..daha bugun yaptım hem turkcel hemde avea..tarıfımdan denenmiştir çalışıyor...
  • müşteri hizmetlerini arayıp, müşteri temsilcisine bağlanmadan süper şifre ile öğrenilebilir. ayrıca online işlemlerdende...
  • şuraya bi göz atın isterseniz

Avea puk kodu
  • quote:

Orjinalden alıntı: pirana11

şuraya bi göz atın isterseniz

Avea puk kodu

kardeş olay 2008 de olmuş
  • quote:

Orjinalden alıntı: trboy

quote:

Orjinalden alıntı: pirana11

şuraya bi göz atın isterseniz

Avea puk kodu

kardeş olay 2008 de olmuş

2006da :D:D
  • pin kodunu 3 kez yanlış girdiğimden telefon kapandı.puk kodu için aradım aveayı şuna bas buna bas en son interatif hizmet şifrenizi tuşlayın dedi kaldım öyle.interaktif hizmet şifresi için de 9244 e sms miş.başka bi yolu yok mu öğrenmemenin diye tuşladm interaktif hizmet şifresini öğren i ahaha bu sefer telefonda dedi sms yollayın.telefonum kapalı.çık işin içinden sadece puk kodunu öğrenmek istiyorum.başka bi yolu varsa lütfen??
  • ben göremiyorum nerden yapacağımızı
  • müşteri hizmetlerinde yetkili kişiye ulaşana kadar geçen süre 6 dakika... o yüzden hattınızı aldığınızda sağlam bir yere not etdn PUK numaranızı

Turkcell Kontör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boydaka -- 9 Ağustos 2009; 15:45:16 >
  • ama anlamıyorsunuz galiba, telefon kullanılmıyor. Şifrem de yok! Ne yapıcam? Müşteri hizmetleri de zaten hattım annemin üzerine. Annem cenazede. Onun başınıda ağrıtmak istemiyorum. Ne yapıcammmm??????
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.