Şimdi Ara

PÜİS benzine gelen zamları artık duyurmayacağını açıkladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
2.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugüne kadar benzin ve motorine yapılan zamlar Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası'nın (PÜİS) web sitesinde yayınlanıyordu. Sözcü gazetesinden Derin Gökçe'nin haberine göre PÜİS, alınan yönetim kurulu kararının ardından benzin ve motorine gelen zamların artık duyurulmayacağını açıkladı.

PÜİS: Zam sonrası vatandaşlardan küfür yiyoruz

Bu açıklama sonrasında vatandaşların, akaryakıta gelen zamları ancak benzin istasyonlarında öğrenebileceği belirtiliyor. Fotoğrafta da görebileceğiniz gibi artık PÜİS'in web sitesinde Akaryakıt Fiyatları bölümü artık boş bırakılıyor. Alınan bu kararın en büyük nedeni ise benzin zammı sonrası PÜİS'e edilen küfürler olarak gösteriliyor.

PÜİS'in konu ile ilgili açıklaması ise şu şekilde: "Artık internet sitemizde yapılan zamları ve indirimleri yayınlamayacağız. Çünkü biz insanları bilgilendirelim derken büyük tepki alıyoruz. Facebook sayfamıza onlarca insan küfür ediyor. Biz de yönetim kurulu olarak böyle bir karar aldık."

• Küfür bahane, seçim şahane.

Seçime kadar fiyatları elbette vermezler. Dolar oldu 4.25-4.30TL, Brent petrol varili 78$; PLATTS değerleri çıldırmış olmalı.

Seçimlere kadar toplumda tepki oluşmaması için akaryakıta zam ertelenmeye çalışılıyor.

Gerçi, toplumda ne tepki olabilir ki! Taş olsa çatlar, odun olsa yarılırdı şu zamana kadar. Fakat tık yok.
    Benzinliklerde de fiyat yazması anlamsız aslında. Kaç liralık istiyorsanız görevli benzini koysun çekin gidin. Bu paraya bu kadar mı oluyor diyene de görevli : (bir eliyle bacaklarının arasını sıkıca tutarak) az mı geldii lann az mı geldii, az geldiyse all bunu vereyim istersen ... demeli. Böylece kafamızdaki yüksek fiyat sorunu ortadan kalkacak ve daha mutlu yarınlara yelken açacağız.
  • Bence halk size küfretmiyor bu zammı yapanlara küfrediyor. Küfür sadece bahane gibi geldi bana. Daha çok sansür gibi...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazık ya baya üzülmüşler. Hanginiz küfretti olum?

• Kargaya bkun lazım demişler gidip denizin ortasına sıçmış

Bunlarınki de o hesap

Şuna telefonla arandık desenize

Millet kufrediyormusmus

Asıl ben şimdi küfrediyorum size

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatandaş yeni mi küfretmeye başlamış merak ettim???!!!

• sanki vermese zamlar duracak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Küfür bahane, seçim şahane.

Seçime kadar fiyatları elbette vermezler. Dolar oldu 4.25-4.30TL, Brent petrol varili 78$; PLATTS değerleri çıldırmış olmalı.

Seçimlere kadar toplumda tepki oluşmaması için akaryakıta zam ertelenmeye çalışılıyor.

Gerçi, toplumda ne tepki olabilir ki! Taş olsa çatlar, odun olsa yarılırdı şu zamana kadar. Fakat tık yok.

• Şu karara şimdiye kadarkinden daha fazla küfür edilmezse hatırım kalır.

• Amaç; millet zamları duymasın,çaktırmadan geçirsinler...Bir de halktaki "hükümet yine benzine zam yaptı" algısını ortadan kaldırmak...
    Yarın öbürgün gazete ve televizyonlar da bu zam haberlerini vermeyecek ve gerekçe "halk bize küfür ediyor" olacak...

Bu günler iyi olmasa da hakikaten geleceğe göre iyi günler...24 haziran sonrasında neler olur düşünmek bile istemiyorum bunlar kalırsa...
  • doğrusunu yapmışlar, vatandaş boş yere bıdı bıdı yapmasın..

sökülün cebinizdeki tüm parayı, üstüne birazda borçlanın, boş yapmayın, çocuk yeni gemi istiyor...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olmadı bak ama, şimdi bu kadar insan kime küfür edecek?

• Yıllık vergiler , kışlık , yazlık lastik, periyodik bakımlar, akaryakıt zamları.....
    Yaşasın arabam yok.

• Türk milleti gariptir i..e dersin kızar da s...sin aldırmaz demişler gider yine bu hükümeti başa getirirler.

• İstasyona gidince küfretmeyecek miyiz sanki?

• Böyle saçma bir gerekçe olabilir mi? İnsanları salak yerine koyuyorlar.

• Bunun anlamı şudur,

Dün indirim yaptık. Yakın vakitte 30 kuruş birden geçiricez. Ama biz söylemicez bakalım siz anlayabilecek misiniz?
  • Bahaneye bak küfür yiyorlarmış, asıl şimdi küfürün alasını yediniz. Küfür zaten bahane, amaç zam haberlerini halktan gizlemek.

• petrolün varili 30$a düşmüşken 4.5tl ye satıyorlarken söylemiştim.... varil fiyatı yüksekken 4.5 düşünce yine 4.5tldeydi.... peki dedim normal fiyatı 120$ 30dan herhangi bir yukarı çıkışta ne yapacak bunlar ...... ve o günlere geldik...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firat_kilic -- 10 Mayıs 2018; 16:43:39 >
  • Hacker olsam.. şu fotoyu sitelerine monte ederdim..

PÜİS benzine gelen zamları artık duyurmayacağını açıkladı

• bundan sonra pompacı size küçük süprizler yapacak

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.