Şimdi Ara

◄◄◄ PUG 106 BÖLÜMÜ ►►►Güncel !!! (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
5
Favori
83.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tamam sağolun . kesin sonuç dediğiniz gibi sanırım . çoğu yerde okudum kimisi çok memnun kimisi çok şikayetçi. inşallah bana iyisi denk gelir ..
  • selamlar arkadaşlar. 98 model 1.4 motor 106 xr ım var. aracı ilk aldıgımda gaza basınca deli gibi giderdi. 140-150 ye ulaşmak için çok zorlamıyordum. ama son 1 aydır arabaya yavas yavas bişeyler olmaya başladı. gaza dokununca araba fırlamıyor aksine cok yavas gaz alıyor. 120ye ulasmak için bile cok ugrasıyorum. gazı kapatıp benzinle denedim sonuc aynı.ortada kavrayan debriyaj son bi haftadır yukarıda kavramaya basladı. 3 ay önce de bozulan rölanti sensörünü değiştirmiştim şimdi yine rölanti problemleri yapmaya başladı. rölantideyken fırfır ses cıkarıyo, hatta öyle bi ses ki kaput kapalıyken dısardan bile duyulabilcek kadar cok. bu araca napabilirim. çöpe atma vakti gelmiş mi yoksa..
    yardımcı olursanız çok sevinirim....
  • arkadaşlar konu uzun süredir sakin kalmış ama benim sölemek istediğim bişey var. Öncelikle 99 model 106 xr aracım var orjinal halde şuan modifiye vs.yok arabaya şölebi bakıyorum dıştan görünüm olarak mütmiş yakışıklı duruyo keşke şurasıda şöle olsaymış dediğim hiçbiyeri yok yolda 30 - 40 bin liralık arabalara bakıyorum o yakışıklı görünüm yok beğenmiyorum bu 106 hastalık oldu bende bu 2. 106'tım xn-xs-xr-qs-gti hepsinden alıp kullanmayı düşünüyorum bide 106 lar sadece bi araba değil yaşam tarzı bazen olur olmadık yerde tuaf arzalar çıkarsada I LOVE YOU PUG

• temiz quick şöyle max. 90 binde kovalıyorum tam 1 senedir ama yok denk gelmedi bir türlü. km den kurtarsa değişeninden boyasından kıl kapıp vazgeçiyorum almıyorum. Bir de bu araçların yakıt durumu nedir arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 106_tanju

arkadaşlar konu uzun süredir sakin kalmış ama benim sölemek istediğim bişey var. Öncelikle 99 model 106 xr aracım var orjinal halde şuan modifiye vs.yok arabaya şölebi bakıyorum dıştan görünüm olarak mütmiş yakışıklı duruyo keşke şurasıda şöle olsaymış dediğim hiçbiyeri yok yolda 30 - 40 bin liralık arabalara bakıyorum o yakışıklı görünüm yok beğenmiyorum bu 106 hastalık oldu bende bu 2. 106'tım xn-xs-xr-qs-gti hepsinden alıp kullanmayı düşünüyorum bide 106 lar sadece bi araba değil yaşam tarzı bazen olur olmadık yerde tuaf arzalar çıkarsada I LOVE YOU PUG

Aynen abi 30-40 bırak hatta 50-70 arası bile bence güzel olan en fazla 3-4 tane çıkar . 106 nın o sade güzelliği hoş bence . Benim yaşım küçük olduğundan bir 106 ım yok . Fakat birkaç sene öncesine kadar komşumuzun aldığı balköpüğü bir s16 yı görünce bu nedir falan dedim . Gerçekten çok hoşuma gitmişti . O yıldan beri araç hakkında bilgi toplamaya çalışıyorum modifiye işlemlerini takip etmeye çalışıyorum . İleride allah nasip ederse bir gti almak istiyorum . Eskiden 306 s16 mız vardı o arabayıda çok severdim birazda ordan geliyor olabilir bu aşkın temeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Absenthia -- 29 Eylül 2012; 10:49:19 >

• aracım bu çift olarak gri kapaklı dikiz aynası arıyorum yardımcı olabilir misiniz ?
  • arkadaşlar 106 xt otomatik vites nasıldır? bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim. şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DERAN_TUYNER

106 gti keşke sıfırı üretilse hala dediğim ender araçlardan biri

+106

üretiminin üzerinden 15 sene geçmiş olmasına rağmen çizgilerini hala çok başarılı bulduğum ve günümüzün üretim teknolojisiyle yüksek donanımlı ve güvenlikli olacak şekilde tekrar üretilse dediğim güzel araç
  • .............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yawruaslan -- 27 Şubat 2014; 10:24:12 >
  • rutın bakımları yaptırırsanız sıkıntısızdır,hararet sorunu yasamazsınız hararet musuru bozulmadıkça,az yakar 1,5 depo ile 5 kişi izmire gidip geldik basa basa yoldan ayrılmaz
  • ben almayı düşünüyorum konu 7 yıl önce açılmış ama :D

106cıların yorumları nedir? tavsiye edermisiniz? sürekli sanayiye götüremem çok problemli araçlarsa :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: fb1907fb1907

ben almayı düşünüyorum konu 7 yıl önce açılmış ama :D

106cıların yorumları nedir? tavsiye edermisiniz? sürekli sanayiye götüremem çok problemli araçlarsa :(

kardeşim temiz bulursan al ben 3 yıl kullandım aldığım ıkıncı gün iş sağlama alayım diye rotlar ve trigeri falan değiştirdim.Yaklaşık 50 000 km yaptım araçla tek bir arıza vermedi yolda kalmadım allaha şükür.

ben quıck kullandım lpg takma ıhtıyacı hıssetmedım hiç temiz bulursan al ama çok ucuk fıyat ısteyenler var aldanma
  • güzel araba da artık almak tehlikeli. hem eski olduğu için.. hem de fazla zorlanmış araçlar olduğu için..
  • dün akşam londra'da ki açık arttırmada 205 turbo 16 satıldı

500.000 TL

◄◄◄ PUG 106 BÖLÜMÜ ►►►Güncel !!!
  • hay maşallah deli paraya gitmiş 95 model ferrari den bile pahalıya gitmiş. 233bin Dolar iyi para.
  • Arkadaşlar herkese mutlu seneler. Bir Problemim mevcut 99 106 otomatik vites aracım var.. araçta mb3 tip 3 vitesli otomatik şanzıman mevcut.. Kütahya da yaşıyorum ve bu aracın şanzımanından anlayan kimse yok. Acaba Ankara da bu araca bakabilecek bildiğiniz bir usta varmıdır ?
  • Merhabalar dostlar.

Gri renkte bir Peugeot 106 Quiksilver aracımız var.

Dün sol taraf dodik parçası çalınmış.. Bu parçayı nereden temin edebiliriz? Nereden bulabiliriz? Yardımcı olursanız sevinirim.
  • sahibinden.com da var hocam o parçalardan ama siz çoktan halletmişsinizdir bile arada geçen süre boyunca

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam arkadaşlar yıllardır üyeyim buraya da yeni aklıma geldi foruma bakmak 😀 üniversite dolayısıyla pek ilgilenmiyodum forumla. Şimdi gelelim konuya yaklaşık 1 senedir 99 md.106 XN 1.1 motor olan modeline biniyodum. Aracımı geçen ay sattım. Şimdi 106 XR 1.4 98 model buldum ama fiyatlar biraz fazlamı sizce fiyat tavsiyesi istiyorum sizden. Bulduğum araç beyaz sol ön çamurlukta ve arka iki çamurlukta boya var değişen yok 175 bin km de kazası yok. temiz fena değil araç ama 12.750 istiyor şuan bu araca. Ederi nedir sizce?
     ◄◄◄ PUG 106 BÖLÜMÜ ►►►Güncel !!!
    buda benim ilk 106 ımdıhatıra dursun köşede :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Araspoyraz -- 9 Temmuz 2015; 1:02:01 >

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.