Şimdi Ara

◄◄◄ PUG 106 BÖLÜMÜ ►►►Güncel !!! (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
5
Favori
83.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • abi ben kendimi bildim bile araba kullanıyorum,araba asığıyım annemler 7 yasında direksiyona oturdun diyolar... herkes beni araba sevdası olan bir genc bilir... tanıdıklarımız araba almadan önce gelip bana sorurlar,arabanın kazalı olup olmadığını anlarım :)...akrabalarımızın hepsi bana direksiyonunu verir... babam yolculuk sırasında direksiyonu bana verir ve yatar baska insanların yanında yatmaz bunu kendimi öğmek için söylemiyorum sadece arabaları ne kadar cok sevdiğimi ve senin ilk araban 106 gtı olmasın diyişine cvp verdim yanlıs anlama :) bu arada 106cıların ve tüm Müslüman aleminin kadir gecesi mübarek olsun...
  • Serkan eline sağlık, güzel olmuş. İncelemişsindir bi ara ben de konu açmıştım yazıyı da oradan almışsın sanırım, ben daha sonradan iş nedeniyle girememiştim.

Ben bu aracın bir hastası olarak bu konuya girmezsem olmaz. Eğer üyelik sistemi yaparsan ilk üye beni yazarsın...

İmzamdaki aracı almasaydım 106 alıyordum...

Çok güzel paylaşım olmuş.
  • 106 ve E36 tamamen farklı kulvarlarda. E36 tam anlamıyla bir makina ama 106 nın yeri başka bende. Alıntıyı gördüm teşekkür ederim. Konu güzel olmuş eline sağlık tekrar. Ama herkes birgün BMW sahibi olmalı diye düşünüyorum. Ama 106 içimde kaldı, ileride daha çok para kazanırsam 2. bir araç olarak kesin alırım...
  • aynen öyle ;) :) serkan abi
  • Ellerine Sağlık Harika Bir İnceleme Olmuş Bence Adminler Bunu AnaTopic Yapmaları Lazım Çünkü Pekçok İnsanın İşine Yarayabilir Peugeot 106 Unutulmayanlardan
  • Gerçekten güzel bir inceleme olmuş

Ayrıca ben sizden Under Ground 2 için 106'nın full save dosyasını istemiştim pm ile ama cevap gelmedi.Eğer mümkünse pm'den bana ulaştırabilirmisiniz elinizdeki save dosyasını.
  • Arkadaşlar herkese selamlar.106 cilar burada toplanalım.
    Eski topic içinde göz gezdirmek isyeuen olur diye.Şöyle bir link atalım.

http://forum.donanimhaber.com/m_20446549/mpage_1/key_/tm.htm

Hadi hayırlı sürüşler olsun.
  • Saolun,işime yaradı save dosyası.
  • Arkadaslar, herkese merhaba.
    Bir ay kadar once bende 106xr alarak aranıza katıldım.
    Aracın buji,hava-yağ filtrelerini ve yağını değistik. Cekiş vdüşük olduğundan baskı balata degişti.
    Ancak su an arac 1 ve 2. vitese zorlanarak giriyor.Aslında durduğu yerde giriyor ancak hareket halinde zorlanıyor.Ustanın dediğine gore(sıfır luk taktı) birkaç bin km sonra alışacak hiç bir sey kalmayacakmış.Diyorki eskisi , takılı olduğu yeri çizmiş.Sıfır parcada çizilecek, oraya alışacakmış. Cok emin ve ikna edici konuşuyor. takılan ürünün garantili oldugunu, düzelemezse değiştireceğinide temin ediyor. Boyle bir soruna rastladınızmı???
    2.sorunum: pek yüksek devirde kullanmıyorum ama denemek için boşta gaza bastığımda farkettim ki 4-5bin devirden sonra,yani aracı bagırtınca motor kesik kesik, sanki öksürür gibi çalışyor. Bujiler komple yeni çift tırnak bosh taktık. neden olabilir.
    Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

• 106 mın aynı sekilde 2.vites e zor geciyordu biraz o sekilde bindim daha sonra 2.vitesten atmaya başladı komple sanzuman ı değiştirdim sorunum düzeldi
    2.sorununuz cvp bilmiyorum kolay gelsin
  • Bende 2.vitese yada 1.e hiç girmeme sorunu yok zorlanma var. Bunun için komple şanzuman değiştirmek maliyet olarak da makul olmaz. Oyle değilmi. Baskı balatada imalattan hata da olabilir. Bu da ihtimal. Düzelme olmazsa garantili parca oldugundan sokturup değistirtcem zaten. Ama bir kac ay beklemek de eziyet geliyor. Usta 3-5 ay kullan en azından diyor. Sen sanzumanıyenilemyi ne kadar mal ettin dostum. Belki ekonomiktir. Farklı fikri olan varsa ya da başına benzer durum gelmiş olan arkadaslar paylaşımlarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul37 -- 20 Nisan 2008; 20:31:27 >
  • ilk basta bende de aynı sorun vardı viteslerde ama usta soguk havalarda ilk basta zor gecer viteslere daha sonra alısır demişti fakar problem iyice büyüdü daha sonra vitesten atmaya başladı belki sizin sorununuz başkadar ben cıkma olarak aldım sanzuman ı 500 ytl ye masallah suan dort dortluk bir problemim yok
  • 106 cılar yine uykuda?
  • quote:

Orjinalden alıntı: opn

106 cılar yine uykuda?

yok burdayız
  • pejonun yaptığı en iyi iş
    205gti ve 106 gti
    başkada arabasını sevmem
  • quote:

Orjinalden alıntı: Superonline1

pejonun yaptığı en iyi iş
    205gti ve 106 gti
    başkada arabasını sevmem

aynen katılıyorum
  • quote:

quote:

205gti ve 106 gti
    başkada arabasını sevmem

aynen katılıyorum

eski 504 ü de unutmamak lazım tank gibi araba
  • quote:

Orjinalden alıntı: therebeder

+504
    namı diğer yahudi mercedesi
  • yahudi mercedes i güzelmiş ilk defa duyuyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: therebeder

quote:

quote:

205gti ve 106 gti
    başkada arabasını sevmem

aynen katılıyorum

haklısın 504 ünde hakkını vermek lazım.unutmuşuz.kaç araba kaldı o yıllardan hala sağlam...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.