Şimdi Ara

Pubiza ile Kısalt, Paylaş & Kazan! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
433
Cevap
3
Favori
71.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Türkiye CPM oranı 6,20 TL olarak yükseltilmiştir.
  • 27/05/2013

Yeni projemiz Reklam.TL çok yakında sizlerle...
  • 24/06/2013
    Çok yakında CPC, CPL ve CPA hizmeti vereceğimiz Reklam.TL sizlerle! Link.TL üyeleri daha da çok kazanacak!

24/06/2013
    Türkiye CPM oranı bir süre için 3,50 TL olarak düzenlenmiştir.
  • 25/07/2013
    Link.im açıldı. Link.TL hesaplarınız ile giriş yapabilirsiniz.

25/07/2013
    Türkiye CPM oranı 6,10 TL olarak yükseltilmiştir.
  • Kullanmayın şu siteyi virüslü dosya indirtmeye çalışıyor.
  • ödemeler 2'sinde deniyor ödememi ayın 7'si alıyorum. Hep geç kusura bakmayın böyle yürümez ayrıca benim sayfam yerine başka sayfaya gidiyor ilvilid dowland nedir bilmem ne
  • Ad.fly gibi birsey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugberk16

25/07/2013
    Link.im açıldı. Link.TL hesaplarınız ile giriş yapabilirsiniz.

25/07/2013
    Türkiye CPM oranı 6,10 TL olarak yükseltilmiştir.

Tuğberk kardeş sisteme üye olunanan kısımda yani hemen katıl butonuna basıldıktan sonra çıkan kısmın altında kullanıcı sözlemeşini kabul ediyorum ve katılmak istiyorum butonu var ama kullanıcı söleşmesi yok?kullanıcı sözleşmesini sitede göremedim neden yok?
  • Sistemde bi sorun mu var giriş yapılmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quike

Sistemde bi sorun mu var giriş yapılmıyor.

şuan için bi sorun gözükmüyor.sizin giriş yapamaya çalıştığınız saatlerde belki olabilir.
  • quote:

quote:

şuan için bi sorun gözükmüyor.sizin giriş yapamaya çalıştığınız saatlerde belki olabilir.

Şuan piyasada olan bütün tarayıcılar ile denedim. Mail adresimi ve şifremi yazıyorum sonra giriş dediğim zaman tekrar başa atıyor. Yani siteye kullanıcı girişi yapılmıyor. Siz çıkış yaparak tekrar girmeyi dener misiniz
  • quote:

quote:

quote:

Şuan piyasada olan bütün tarayıcılar ile denedim. Mail adresimi ve şifremi yazıyorum sonra giriş dediğim zaman tekrar başa atıyor. Yani siteye kullanıcı girişi yapılmıyor. Siz çıkış yaparak tekrar girmeyi dener misiniz

şuan denedim hiçbi sorun yok geçmişi temizliyip dene istersen oda olmazsa destek bölümüne msj at.

• quote:

quote:

quote:

quote:

şuan denedim hiçbi sorun yok geçmişi temizliyip dene istersen oda olmazsa destek bölümüne msj at.

Buraya mesaj yazdığım zaman destek bölümünden de mesaj attım. Yanıt gelmedi.

• virüsten başka bir şey değil site en iyisi bc.vc
  • 24/10/2013

1 hafta geciken ödemeler 25 Ekim tarihinde yapılacaktır.
  • 07/11/2013

Banka Transferi ve PayPal ödemeleri tamamlanmıştır. Eksik yada hatalı bilgi giren yayıncı ödemeleri yapılamamıştır.
  • 05/12/2013

Robot ziyaretçi gönderimi yapan yayıncıların hesapları süresiz olarak engellenecektir. Bu tarz girişimler yapmayınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzMeN OzzY

quote:

Orijinalden alıntı: senatorts

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: senatorts

hocam bu haksız yere kazanca girmiyor mu bende bi ara giriştimde araştırmalarım sonucu boyle sonuca vardım

Haksız derken neyi haksız açıklarmısın ?

Firmalar ziyaretçi sayıları yüksek olan internet sitelerine reklam veriyorlar. Site sahipleri bu reklamların tıklama sayısına göre o firmalardan ücret alıyor. Daha sonra site sahipleri sizlere, mail gruplarına vs. mail göndererek bu linkleri tıklamanızı, tıkladığınızda hesabınıza nakit puanlar geleceğini söylüyor, siz de tıklıyorsunuz. Böylece o firmanın reklamı çok tıklanmış gözüküyor. Site sahibi de kazandığı paradan size nakit puanlar veriyor.

Bu sistem, reklam veren firmayı aldatmaya dayalı bir sistemdir. Dolayısıyla sizin bu sistemde yer alıp bu çarka dahil olmanız caiz olmaz.

Dinimizde “ne zarara uğramak vardır ne de zarara uğratmak.” (Ahmed b. Hanbel, 1/313)

Allah Teâlâ şöyle buyurmuştur:

“Ey iman edenler, mallarınızı aranızda karşılıklı rıza ile gerçekleştirdiğiniz ticaret yolu hariç, batıl yollarla yemeyin. Ve kendinizi öldürmeyin. Şüphesiz Allah size karşı çok merhametlidir.” (Nisa, 4/29)

arkadasım burası ak partinin platformu değil bilgi paylasım bilim paylasım platformu herkesin dini kendi inancı kendine propaganda yapmayalım luntfen bildirildi konu kilit pls...

Alıntıları Göster
    aaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi csforumtk -- 28 Aralık 2013; 16:11:53 >

• 30/12/2013

Ödemeler tamamlanmıştır. IBAN hesabında boşluk ve hata bulunanlara ödeme yapılmamıştır. Bol kazançlar!
  • 07/01/2014
    Otomatik indirme reklamı Link.im servisimize eklenmiş olup CPM Türkiye 4.50 TL olarak belirlenmiştir.

07/01/2014
    Link.TL reklam sayfasında yer alan otomatik indirme reklamı kaldırılmıştır. CPM Türkiye ücreti 4.50 TL olarak belirlenmiştir.

05/01/2014
    Daha hızlı destek için lütfen Skype: rtl-yusuf kullanıcısını ekleyiniz!
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.