Şimdi Ara

Pubg Yardım SS'li

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar pubg'nin steam versiyonunu indirdim toplam 15 maç yapmama rağmen beni hala herhangi bir ranka yerleştirmediler. Gelecek dereceli modu için hayata kalma ünvanı durduruldu yazıyor sebebi nedir rank sistemi varmı yardımlarınızı bekliyorum

Pubg Yardım SS'li

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi casplock -- 3 Mayıs 2020; 17:35:14 >

• rank sistemi bu hafta yada önümüzdeki hafta gelecek ondan bizde bekliyoruz.
  • VII_outLaw kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkür ederim oyunda yeniyim birsey daha soracam suanda oyunda çok zorlanıyorum şuan maçta rakiplerim benimle aynı seviyedelermi yoksa herhangi bir ranka yerlestigimde benimle aynı sevideki oyuncularlamı maça gireceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: casplock

Hocam teşekkür ederim oyunda yeniyim birsey daha soracam suanda oyunda çok zorlanıyorum şuan maçta rakiplerim benimle aynı seviyedelermi yoksa herhangi bir ranka yerlestigimde benimle aynı sevideki oyuncularlamı maça gireceğim.
    şuan 3k 5k 7k 10k saati olan ( esporcu da dahil ) oyuncularla bile eşleşebilirsiniz.

yeni gelen rank sistemi hakkında pc için bilgi yok henüz.
  • VII_outLaw kullanıcısına yanıt
    Hocam geçmiste pc versiyonunda rank sistemi olmadımı yani rank sisteminde aynı ranktan olan oyuncular eşleşmiyormu ben öyle sanıyordum yanlış mı anladım ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: casplock

Hocam geçmiste pc versiyonunda rank sistemi olmadımı yani rank sisteminde aynı ranktan olan oyuncular eşleşmiyormu ben öyle sanıyordum yanlış mı anladım ?
    yok hiç olmadı anlık herkes ile oynayabilirsiniz yukarıda da yazdığım gibi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.