Şimdi Ara

PUBG X Box One (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
431
Cevap
3
Favori
23.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Forumda uygun fiyata bulabilirsiniz. Ben one x te oynuyorum. Sıkıntı yok ama tabi kolu kullanmaya alışmak gerek. Pc de oynarken yüksek özellikli pc ler anormal şekilde üstünlük sağlıyor konsolda şartlar eşit. Pc deki hilecileri saymıyorum bile.
  • Pubg ye P2 ortak arıyorum. Oyunu yarın mağzadan alacağım.
  • mbaydogan kullanıcısına yanıt
    Umarim bi an once klavye mouse destegi gelir xboxa . Geldiginde xim tarzi klavye mouse baglantisini engelliceklermis en azindan biz kolla oynayanlara eeitlik gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gocaherif olarak Sizi ekledim sanırım :)
    Yeğenimle pubg ye duo girdik ama oyun içi sesli iletişimi bir türlü sağlayamadık.
    Müsait olduğunuzda yardımcı olabilir misiniz?
  • Beni de ekleyebilirsiniz cümleten. Forum'dan olduğunuzu yazarsanız sevinirim. Bizim ekip çoluk çocuk hanım derken çok denk gelemiyoruz. Yabancılarla oynayıp duruyorum hep :)

GT : dArKnEsS1903

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkness_kaan -- 3 Eylül 2018; 15:57:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkness_kaan

Beni de ekleyebilirsiniz cümleten. Forum'dan olduğunuzu yazarsanız sevinirim. Bizim ekip çoluk çocuk hanım derken çok denk gelemiyoruz. Yabancılarla oynayıp duruyorum hep :)

GT : dArKnEsS1903
    Ekledim hocam.
  • Oyun bugün itibariyle 1.0 sürümüne geçti. 13.4 gb güncelleme gelmiş.

Yeni tropikal harita (Sanhok), achievement desteği, respawnlı warzone modu, yeni silahlar vs vs

Full sürüm notları burda:
    https://forums.playbattlegrounds.com/topic/288756-xbox-10-release-patch-notes/
  • İlk aldığımda birkaç hafta gazla biraz oyalandım. Ama oyunda klavye mausela oynayanların sayısı bir hayli fazla. Tam sürüme geçmesi bence pek bir şeyi değiştirmeyecek. Fps ve şu mause olaylarının düzeltilmesi gerek ilk etapta.
  • Vay arkadaş oyunun birde 290 TL lik Sanhok Edition'ı çıkmış, merak ettiğim bu paketin içinde "Event Pass" diye bir olay var. Bu olayda Destiny Forsaken Annual Pass olayına döndürmeseler bari Ürün linki aşağıda,

https://www.microsoft.com/tr-tr/p/pubg-sanhok-edition/c0smss4rt2fh?cid=msft_web_search&activetab=pivot%3aoverviewtab
  • Oyunu ilk defa konsolda oynuyorum fakat adam vurmak çok zor. Ama karşı taraf rahatlıkla alıyor . Klavye mouse filan mı kullanıyorlar yoksa yetenek mi çözemedim ?

• Klavye mouse filan yok arkadaşlar. Alışınca vuruluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar event pass alan var mı aranızda? Bunu aldığımızda hesabın diğer ortağı da faydalanabiliyor mu?

• Bu oyun mu cod wwii mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Anthropomancy

Oyunu ilk defa konsolda oynuyorum fakat adam vurmak çok zor. Ama karşı taraf rahatlıkla alıyor . Klavye mouse filan mı kullanıyorlar yoksa yetenek mi çözemedim ?
    Up

• haydar. kullanıcısına yanıt
    Klavye mouse yok diyor arkadaş uzayda yaşıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-427C16E22

Klavye mouse yok diyor arkadaş uzayda yaşıyor
    Seni her öldüren klavye mousle ile oynamıyor iddia ettiğiniz kadar yaygın degil diyorum. İlla uzun uzun yazmak lazim ki idrak edebil. Herkes noob degil yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haydar. -- 5 Eylül 2018; 14:59:23 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GT : ApmomoTR12

Ekleyin oynayalim

• Oyun aylardan beri oynanır durumda biz her ne kadar yeni almış olsak da oyun içinde bizden kat be kat daha iyi oynayanlar fazlası ile mevcut
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheUnderTaker-

Arkadaşlar event pass alan var mı aranızda? Bunu aldığımızda hesabın diğer ortağı da faydalanabiliyor mu?
    Hayır faydalanamıyor

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.