Şimdi Ara

PUBG X Box One (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
431
Cevap
3
Favori
23.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    One s satıyorum düşünürsen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shifter06

One s satıyorum düşünürsen
    Özel mesaj atamiyorum.

Konsolun durumu nasil garanti devam ediyor mu pubg yuklumu fiyat nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: triyaki43

Özel mesaj atamiyorum.

Konsolun durumu nasil garanti devam ediyor mu pubg yuklumu fiyat nedir

Alıntıları Göster
    Konsolda fifa 18 fifa 17 gta 5 Battlefield serisi yüklü 8 9 ay civarında garantisi var sıfırdan farksız konsol 2 kolu var kolun tekinin analogunda ufak bir takılma var onun haricinde ne konsolda ne diğer kolda sıkıntı yok 1 tblık modelidir

• Pubg test server indiren varmı bende hala kullanılamıyor yazıyor

• muratabaka kullanıcısına yanıt
    Hocam bende indirdim ama kullanılmıyor yazıyor sizde ki gibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Test server'ı indirdim. Oyunu açınca yazdığı saatlere göre:

Haftaiçi gece 3 - sabah 9
    Haftasonu akşam 9 - sabah 9

Bu saatler arası oynanabilir olacakmış
  • Ben indiremedim bile x alınca yanında hediye olarak vermişlerdi bu şekilde olanlarda hep aynı sorun var indiremedim daha

• test serveri geçen hafta sonu ve bu hafta pazar açıldı sadece geri kapandı. her zaman açık olmuyor.

zaten bir iki haftaya yeni harita normal servera da gelecek
  • dün 84mb lık güncelleme vardı bir tık fark etmiş daha oynanabilir hale gelmiş ilk xbox one da
  • Haftasonu bol bol oynama şansım oldu. Miramar haritasında fps düşme sorunu fln kalmamış. Oyun oldukça akıcıydı. En azından one x'de durum böyle. Hatta seçenekler kısmında "advanced options" görünüyor ama aktif değil. Belki one x'e özel ayarlar gelebilir. 4K'da ısrar etmeseler de şu fps kilidini kaldırsalar ne güzel olur..

Hatta ilk oynadığımız akşam erangel haritası da vardı test server'da. Miramar ya da Erangel karışık giriyordu. Normal oyuna nazaran Erangel bile daha stabil çalışıyordu. Belli ki ana oyuna gelecek miramar haritası güncellemesi ile oyun daha stabil bir hale gelecek

Ayrıca yeni 2x-4x scope'ları çok beğendim. Daha efektif olmuş yeni haliyle.
  • Dün akşam uzun zaman sonra Xbox one x de denedim . Bence bir tık daha iyileştirme yapılırsa tadından yenmez. Ama ilk zamanlara göre gerçekten iyileştirilmiş .

Artık kazanma vakti .)
  • pubg için kulaklık almak istiyorum. ama xbox aynı zaman da 5+1 e bağlı. sadece mikrofon alsam .. konuşmayı bununla yapıp , dinlemeyi ses sisteminden olsa çok uğultu olur mu?
  • one s için almayı düşünüyorum. 1080p'de herhangi bir fps sorunu yaşar mıyım?

https://www.cdkeys.com/xbox-live/games/playerunknowns-battlegrounds-xbox-one

şuradan alacağım, fiyatı uygun gibi.
  • Satoshi Nakamoto kullanıcısına yanıt
    Oyun maalesef One X için çok daha stabil.One S ile daha sık fps drop yaşarsınız. Kaplamaların geç yüklenmesine bile tanık olabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Satoshi Nakamoto

one s için almayı düşünüyorum. 1080p'de herhangi bir fps sorunu yaşar mıyım?

https://www.cdkeys.com/xbox-live/games/playerunknowns-battlegrounds-xbox-one

şuradan alacağım, fiyatı uygun gibi.
    oyunun fps sorunu 1080p veya 4k olması ile ilgili değil. Geliştirmedeki , daha doğrusu Erangel haritasındaki optimizasyon sıkıntılarından.

Play Doh evler olarak bilinen sıkıntı ile çok karışlaşacaksınız. indikten bir süre sonra evler tam kaplama haline dönüşecek, silahlar biraz daha geç gelecek. sonra aynı yere indiğiniz X ile oynayan biri yerden silahı almış kafanıza sıkmış olacak siz havada yürürken :P tek sorun fps değil yani

Ama Miramar haritasında bunlar olmuyor. çok daha iyi oyannıyor oyun. Miramar da Live serverlara bu iki hafta içerisinde gelecek. yani orada çok daha eğlenceli oynarsınız.

imkan varsa X e geçin daha rahat edersiniz.
  • Bu oyunu One x de oynuyorum kardeşime imkanları doğrultusunda One S aldık ama tam bir hayal kırıklığı oldu ve şimdi One x sipariş verdik artık daha stabil ve iyi koşullarda oynucak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mrttgl M kullanıcısına yanıt
    pubg yi ciddi oynamak istiyorsan şiddetle kulaklık tavsiye ederim. isterse 16+1 kullan kulaklıkla duyabileceğin çok ayrıntılı sesler var
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerhanUygur

oyunun fps sorunu 1080p veya 4k olması ile ilgili değil. Geliştirmedeki , daha doğrusu Erangel haritasındaki optimizasyon sıkıntılarından.

Play Doh evler olarak bilinen sıkıntı ile çok karışlaşacaksınız. indikten bir süre sonra evler tam kaplama haline dönüşecek, silahlar biraz daha geç gelecek. sonra aynı yere indiğiniz X ile oynayan biri yerden silahı almış kafanıza sıkmış olacak siz havada yürürken :P tek sorun fps değil yani

Ama Miramar haritasında bunlar olmuyor. çok daha iyi oyannıyor oyun. Miramar da Live serverlara bu iki hafta içerisinde gelecek. yani orada çok daha eğlenceli oynarsınız.

imkan varsa X e geçin daha rahat edersiniz.

Alıntıları Göster
    Play doh şuan için sadece SSD ile düzeliyor gibi. Ben test serveri denedim hiç bir iyileşme yok normal servera göre 4-5sn duvarların 2-3sn de bina içinin yüklenmesini bekliyorum.

• kromiti K kullanıcısına yanıt
    Anladım. Ben x de oynuyorum, s de denemedim test serverini. X de play doh sıkıntısı hiçbir yerde yok. Belki 1 sn falan bazen.

Umarim bi an once cozulur

• Bu oyun için sırf 2.el bir xbox one alacağım. Xbox X'i aşırı pahalı buluyorum. Xbox one veya S serisi iş görmez mi ? Detaylı ve güzel örneklerle açıklayacak biri var mı ? Arada 40 yılda 1 olan fps düşmeleri sorun değil. Yada uçaktan atladığımda 1-2 saniyelik grafik geç gelmesi problem değil. Oynanışı bariz etkilemiyorsa almak istiyorum. Gözümü kararttım
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.