Şimdi Ara

Pubg Steam da 43,5 ₺ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
2.264
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • snatch1903 kullanıcısına yanıt
    warzone bundan beter pusma ve avantaj konusunda. cod'da adamı ilk siz gördünüz siz öldürürsünüz, o gördü o öldürür. pubg'den çok daha fazla tilt eder
  • oyunu oynayacak arkadaş gurubu varsa güzel, tek oynayacaksan kolsuz olma durumunu da göze alınca keyif almazsın. burda oyuna ben de laf ederdim tek oynasaydım. ekiple girince sohbet muhabbet vs ile eğlenceli gidiyor. warzone bedava olmasına rağmen onda da ekip bulamazsan 3-5 oynayıp 90 gb indirdiğin zamana yazık diyeceksin :)

bi oyun daha vardı o da bi gazla çıktı, pubg öyle böyle bu oyun mükemmel dediler oyunun adını bile hatırlamıyorum şuanda ama pubg hala oynanıyor :)
  • Bu tarzı oynamamış varsa kesinlikle alsınlar. 1 seneye kadar eğlenceli vakit geçiriyorduk. Hile tabiki var ama bana az denk geliyordu. Zaten şikayet ettiğinizde anında ceza kesiyorlar. 3-5 türk arkadaş bulursanız zaten keyfi katlanıyor.

Çöpçülere inanmayın, gayet güzel oyun. Her halta çöp diyen bir kitle var.
  • değmez, oyunda adam akıllı rank sistemi yok daha önce hiç oynamadıysanız girdiğiniz gibi en az 200-300 saat birilerine yem olmakla geçecek buna sabrettiniz diyelim sonrasında da belki oyunlarda 1-2 kill anca alacaksınız. bu oyunu oynayanlar 2000-3000 saati devirmiş fps oyuncuları görmeleriyle ölmeniz arasında çok zaman olmuyor. üstüne oyunda çok ciddi drop ve performans sıkıntıları var ne kadar iyi sisteminiz olsada bunlar gene de yaşanıyor. kısaca bedava olsa şuanki durumuyla gene de oynanmayacak oyun. ciddi güncellemeler gelmeden sadece skin ekleyip haritaları makyajladıkları sürece pubg devri bitti
  • Hileden oynanmaz ki
    Adam Otomatik headshot atıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • almayı düşünen varsa boşuna para vermesin çok saçma eşleştirme sistemi var 1 , 2k saati olan oyuncular rakibiniz oluyor illa oynayacam diyorsanız lite versiyonunu oynayın hem ücretsiz
  • boşuna para vermeyin ben 1 sene steam versiyonunu oynadıktan sonra lite a geçtim lite ın mekanikleri daha iyi ,steam versiyonu çok hantal.
  • vesaire86 kullanıcısına yanıt
    ynuyor musun nıck alalım
  • Ressam R kullanıcısına yanıt
    alternatifi nedir ne tavsiye edersin
  • adeleks kullanıcısına yanıt
    nickleri alalım oynaız
  • Türk Telekom PLaystore'da 39 TL.
  • Sinema olmuş 30 tl, 43 için değer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alternatifsiz bir oyun son dönem hile olayları biraz fazlalaştı kimi raporlasak birkaç güne sonucu geliyor. oyun eskiye göre daha oynanabilir düzeyde. balon patlatma oyunları bile 10 liradan başlarken her türlü 43 lira eder. enpara ile çok daha güzel fiyata geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gs190505

nickleri alalım oynaız
    pubg lite: ckr8
    pubg steam: faruk44

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Airkan94 -- 24 Nisan 2020; 2:50:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gs190505

alternatifi nedir ne tavsiye edersin
    Alternatifi yok fakat olmaması bu oyunun özgün ve güzel olduğu anlamına da gelmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çöp diyenler hile diyenler neye göre diyor? Lite ve emülater telefonda hile var evet ama steamda bu oran çok az. Ücretsiz oldu şuan inşallah hile doluşmaz GTA gibi o ayrı mesele...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.