Şimdi Ara

PUBG / SIKINTI NEREDE? / YAYINCILAR / ESP MAKRO (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
6.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam ben mithrain'i örnek almıyorum. Örnek veriyorum bunun gibi başka yayıncıları da verebilirim bu sadece bir örnek.

Mithrain fps oyunlarına çocuk yaşta başlamış diyorsun ben ciddi anlamda quake 3 arena ile başladım yaklaşık 20 yıldır oynuyorum bence yeteri kadar fps tecrübesine sahibimdir.

Battle Royale oyunlarında amaç adam vurmak değil dediğin gibi oyunun sonuna kalmaktır emin ol bu konuda sıkıntım yok ben sadece anlamadığım bir durum mu var diye soruyorum?

Daha dün ülkeler arası turnuva vardı pubg, mithrain inanılmaz pasifti şimdi yayına bakıyorum yardırıyor. Chat'e millet yazmış abi turnuvalarda normaldeki gibi oynamıyorsun, spraylerin kötüydü bilmem ne böyle gider.

Yukarda bir arkadş daha yazmış dediklerimi desteklemiş ben mithraini 100 yılda bir kamera açık yayın yaptığını hatırlıyorum. Hani klavye mouse kamerasıyla oynasa şu sprayleri görsem ya da herhangi bir ek program kullanımına karşı ekranları gören kamera olsa zaten polemik yaratmam. Böyle yayıncılar da var ancak makro konusunda kamera ile de anlaşılmaz.

Neyse böyle yani...

• quote:

Orijinalden alıntı: Mertcanoa

:)))))

Dostum destan yazmışsın biraz da abartmışsın :)) Neden kendine mithrain i örnek alıyorsun şimdi soruyorum türkiye de herkes mithrain gibi bu oyunu oynasa MİTHRAİN i kim izlerdi ?

Ben MİTHRAİN i gram sevmem hatta mithrain gerçek hayat da yayınların da ki gibiyse onu dövmemek için sabır namazı kılarım :)))

Mithrain pubg de yetenekli bir oyuncu,insan,varlık adam hani öyle böyle degil harbiden doğuştan yetenekli.

Mithrain adam öldürüyor diyorlar ki nasıl öldürdün mithrain dönüp diyor ki ekran da ki işareti görüyormusunuz hedef i sadece fareyi oraya götürüyorum diyor. Sen adam öldürdü diyorsun oda diyor ki ben ekran da ki hedefe fare yi götürdüm diyor.

Ve ben diyor ilk defa pubg ile başlamadım fps oyunlarına neredeyse çocukluktan bu yana her fps oyununu oynadım diyor tecrübe yani...

PUBG de MİTHRAİN İYİ bir oyuncumudur ? TARTIŞILIR bana göre yetenekli ama iyi bir PUBG oyuncusu degildir. PUBG SADECE OKULA atlayıp bütün adamlara sprey veya kar98 ile tek atıp adam öldürmek degildir !!!

PUBG de iyi bir oyuncu SON mavi alana kadar hayat da kalıp son rakiplerini de öldürmektir veya ölümlerine sebep olmak demektir !!! İşte bunu sürekli her oyunun da yabilen oyuncu İYİ BİR PUBG oyuncusudur.

MİTHRAİN okuluna atladı okula atlayanların hepsini öldürdü SAFE ZONE da ADA da mithrain çıktı gidiyor OKULDAN çıkmadan öldü MİTHRAİn iyi bir oyuncu MU? HAYIR !!!!

BÜTÜN pubg oynayan TÜRKLER MİTHRAİN özentisidir ! BEN HARİÇ !!!

PUBG STEAM - PUBG LİTE giriyorum SQUAD türk mü geldi HANGİ yaşta olursa olsun İŞARETLİYOR OKULU - POCHİNKİYİ - ADA YI ATLIYOR :))
    EEE atladı SONRA NE OLUYOR 10 SANİYE SONRA HEPSİ ÖLÜP LOBİYE DÖNÜP TEKRAR YENİ OYUN ARATIYOR VE BU ARTIK ONLARIN RUTİNLERİ OLMUŞ :)))

Sende onlardansın !!! Sonra geliyorsunuz diyorsunuz ki MİTHRAİN VE yayıncılar HİLE Mİ MAKRO mu ? diye yazıyorsunuz

Abicim nerde MİTHRAİN hani DÜNYA ŞAMPİYONU mu oldu 500 BİN DOLAR MI KAZANDI demek ki MİTHRAİN de iyi bir oyuncu degilmiş HİLE DEGİLMİŞ - MAKRO DEGİLMİŞ...

Geçen 2 tane yabancı çocuk geldi squad da oyun başlar başlamaz çinlilere sövüyorlar çinlileri öldürüyorlar filen pochinki de... BANA da kızıyorlar onlardan uzaga atladım diye... loot yapıyorlar hala çinlilere sövüyorlar :))

20 kişi kaldı bunlar safe içine giriyorlar o sırada bende MAVİ alan da koşuyorum ilk yardım kitlerini fullemişim basa basa geliyorum bunlar araların da konuşuyor SQUAD girdik diyor ki ama 2 man squad oynuyoruz.. ÖYLE diyince benim tepem attı başladım sövmeye dedim oglum ben sizin kölenizmiyim ben mecburmuyum senin gibi pochinki ye ve en işlek yere atlamaya belki senin gibi yetenekli degilim sezgilerim iyi degil... daha sakin yerlere atlayıp güzel loot yapıp rakipleri birbirine kırdırıp oyun kazanmak STRATEJİ degil mi diye sordum.. ADAMlar sorry dedi haklısın dediler.. Sonra onlar öldü beni izliyorlar :))

Mavi alan da hala koşuyorum lan bu niye ölmüyor diyor digerine digeri de diyo ki adam full kit lootlamış boost lootlamış tekbaşına diyor :))) mavi alan da koşmak için diyor

Güzel taktikmiş diyor tık önüm de adam bitti ama mavi alan da kendini son çıkan sanıyor 2 mermi de aldım adamı tekrar mavi alan geldi yine lootlarımı basıyorum ölmüyorum adamlar gülüyor :))

Derken 3 kişiye karşı tek kişi kaldım öldüm sonra onlara döndüm dedim ki siz benimle atlayıp bu taktigi beraber uygulasaydık 4 kişi vs 3 kişi bu oyunu kazanırdık ama sizin en işlek yere atlayım havası herkese spray atayım havası stratejik düşünemeniz bu oyunu 2 ci olarak tamamlama neden oldu dedim ve çıktım....

Ve başka örnek vericem Safe zone adaya vericekmiş gibi yaptı bir oyunda ada mı - ana kıta mı safe zone da kalıcak belli olmayan bir oyunda
    Yine 3 takım arkadaşım öldü okula atlayıp ben ana kıta da loot yaparken herkes millatry adasında çatışıyordu derken safe zone u ana kıtaya verdii :)) ben safe de beklliyorum tek başıma adamlar mavi alan da tek tek öldü oyunu kazandım...

bu oyunda sezgi - yetenek dışında başka unsurlar da var !!!
    Böyle yatalaklara çok sövüyorum oyunda.Sen devam et 3 5 kişi kalmışken gazda kitini basmaya

• quote:

Orijinalden alıntı: samican

Böyle yatalaklara çok sövüyorum oyunda.Sen devam et 3 5 kişi kalmışken gazda kitini basmaya

Alıntıları Göster
    +1

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu hortlatmış olacağım ama idare edin.

https://www.youtube.com/watch?v=37BwcPQhvY0&feature=youtu.be

Alın size yetenek :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 500 saati aşkın oyun süresinden sonra an itibari ile oyunu bıraktım. Aslında 2-3 sene önce bırakmıştım ama Allah'ın belası oyunu tekrar yükledim ve daha fazla sinir krizi geçirdim. Sebebini aşağıdaki videoları izleyerek bulabilirsiniz. Bunları PUBG support üzerinden şikayet ettim ve hepsi sadece 2-3 GÜN ban yedi. Yanlış duymadınız çatır çatır WH+AIM+MAKRO kullanan hileciler sadece 2-3 gün ban yedi. Oyunda zaten partner dedikler salak saçma bir sistem ile belli kişilere AYRICALIK tanımaları zaten baştan burnunuza kötü kokuların gelmesine neden oluyor. CS:GO da seneler önce yayında hileyi göstermeyen tarzda hileler vardı hatta youtube da adamlar nasıl yapılacağını gösteriyordu. Bu oyunda da büyük ihtimalle böyle bir şey var ve partnerdir, normal oyuncudur çatır çatır açıp oynuyorlar. En son videoda ise Logitech G Hub ile makro yapımını gösteriyor. Partnerlerin tamamında bu makro var. Tabi ban yeme olayı onlarda yok çünkü onlar AYRICALIKLI kişiler...

Teyyare Makinistiyoutube
    krafton fuck your company assholes bullshit game
    https://www.youtube.com/watch?v=GCbNrc5V7vg&feature=youtu.be

Teyyare Makinistiyoutube
    fucking asshole game fucking noob krafton
    https://www.youtube.com/watch?v=ujjUsihK4zw&feature=youtu.be

Teyyare Makinistiyoutube
    fuck you krafton put this fucking game to your pussy assholes!
    https://www.youtube.com/watch?v=Un8njY7oNl8&feature=youtu.be

`HexProsperyoutube
    -----------------------------------!!! ÖNEMLİ !!!------------------------------------------------- Öncelikle şunu belirteyim. Kendi Script ’im değil. Lakin PUBG ve diğer oyunlara göre Modifiye edilmesinde Katkım çoktur...Yabancı Kaynaklı sitelerden ALINTIDIR… Ama PUBG’ye göre yazılmamıştı. Üzerinde uzun zaman boyunca çalışıp PUBG Platformlarına uygun hale getirmek için uğraş verdim ve şu anda Script Makromuz hazır. ------------------------------########------------#########------------------------------ Müjde! Eskiden Kullanılan Script ’de çok fazla Fare tuşuna klavye tuşuna basıp açıp kapatma kalabalığı vardı. Kullanıcılar nereye basacaklarını unutup çalışmadığını, yapamadıklarını söylüyorlardı. Bu günler eskide kaldı… Şimdi Olayımız tamamen değişti. Script Mantığı Tamamen Değişti Farenin Tuşlarına Atama yapmamıza gerek kalmadan Doğrudan makro kullanımı aktif oluyor. Sadece Aç/Kapat Mantığı ile. Örneğin; AKM için Farenin G7 tuşuna ihtiyaç duyardık çok fazla tuş kalabalığı olurdu… Şimdi ise Sadece isteğe bağlı “Numlock” veya “Scrolllock” tuşları ile Makroyu aktif edip Direkt olarak Farenin “Left Click” dediğimiz Sol atış tuşa atama yapıp makroyu aktif şekilde kullanabileceksiniz. Kısaca Kullanımı Aşırı kolaylaştı. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Yenilenmiş Gen2 Script Çalışma Mantığı: Tuş kalabalığına ve Karmaşaya son… İki Çeşit Makromuz var; 1.” LOW MODE” Düşük çekim hızı Makro (5.56mm/7.62mm/9mm/45acp vb.) Mermilerin silahlarını kullanacağımız %90 oranında çalışması ile ortak makro olarak karşımıza çıkıyor… 2. “HIGH MODE” Yüksek Çekim Hızı Makro (2x 3x 4x 6x 8x Scope) Dürbünlü silahlarda aşırıya kaçmadan insanlaştırılmış şekilde Tepmesi aza indirilmiş şekilde atış yapmanıza yarayacak… Scrolllock: Low Mode ON/OFF Olarak çalışır. Doğrudan Farenin Sol Click’e atanır. Not: Dileğe göre Numlock ile değişim yapılır. Capslock: High Mode On/OFF Olarak çalışır. Doğrudan Farenin Sol Click’e atanır. Fare DPI hızı 800-1100 arasında seçim yapılabilir. (Kesin olacak diye bir şey yok size kalmış) Ekran Çözünürlük Kısıtlaması Yoktur. Dilediğiniz Çözünürlükte Kullanın. Tüm Logitech Farelerinde Aktif Kullanılabilecek… Özellikle G Serisi Olmasına Gerek yok. Yeter ki Script desteği olsun. PUBG Gen2 Script DOWNLOAD: https://bit.ly/3t6CFBJ LOGITECH GHUB v2022.2: https://bit.ly/3t3H5ZR
    https://www.youtube.com/watch?v=2RHXnj0Wkx4&feature=youtu.be

• cnr_2010 C kullanıcısına yanıt

Açıkçası ben mithrainin hep hile kullandığını düşünmüşümdür. Bunu düşünmemin sebebi fazla insanüstü oynuyor, ulan ben mi yanlış görüyorum diyorum tekrar oynatıyorum yok adamın silahı sprey atarken gram sekmiyor, seslerin yönünü hatta düşmanın nerede olduğunu çoğu 7.1 kulaklık kullanan normal bir oyuncu da bilir ama mith nokta atışı yapıyor her defasında. Mesela bu konuya gelmeme sebep olan az önceki yayında arkasındaki binadan birisi ateş etti direkt döndü binanın çatısına bakmaya başladı ama pencerelerini vs hiçbir yeri kontrol etmiyor o adamın çatıda olduğunu salisesinde anladı, sonra zaten yukarıdan atlayan adamın üstüne kitlenmişcesine aynı noktasına sekmesiz sprey attı.

Kendisinin youtube'a attığı ilk pubg kaydını izlerseniz orada daha bariz bence.

Oyunda bin küsür saatim var ha kendimi kasmıyorum öyle iyi bir oyuncu olayım vs diye zaten işten güçten zaman kalmıyor 8 aydır da girmiyorum oyuna zaten ama antrenman modunda bile spreyi hiç öyle kontrol edemedim ben. Hadi dikey sekme fare geriye çekilerek kontrol ediliyor bi şekilde ama rasgele olan yatay sekmeyi nasıl kontrol edeceksin? Silah daha sağa yada sola sekmeden gideceği yönü bilmen lazım.

Hile yapmadığı bilinen, fare kamerası olan vs yabancı yayınlara bakıyorum, evet onlar da çok iyi oynuyor ama çok daha doğal aga adamlar hata yapıyor, silahı hala sekiyor en azından fare kamerasına gerek yok artık onlarda.

Belki bir gün foyası ortaya çıkar ama pubg furyası da bitti artık zor. Yayıncılar youtuberlar vs. pubg gibi yeni hit bir oyun çıktığında bundan çok ciddi miktarlarda para kazanıyorlar, türkiyede çok yok ama yurtdışında deli gibi hile ile yayın yapan hatta turnuvalara katılan yayıncılar var. Trde örneği neredeyse hiç olmadığı için haklı olarak bizim insanımız da hile kullandığına ihtimal vermek istemiyor. Adam turnuvaya katılmış şimdi hangi turnuva? Evinden katıldığın turnuva mı yoksa fiziksel olarak gidip başka pcde oynadığın turnuva mı? Ki fiziksel olarak gidilen turnuvada hile kullanırken yakalanan güya profesyonel oyuncular var yani orada da hile açmak mümkün, evinden de oynasa çok belli olmasın diye hilenin vuruş yüzdesini, sekmeme oranını vs kısıyordur yakalanmayayım diye. Ki baktım fiziksel katılınan bir turnuvasını bulamadım evinden katılmış o arkadaşların bahsettiği turnuvaya :))

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.