Şimdi Ara

PUBG sevenlere müjde: PUBG heyecanı mobilde

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • PUBG sevenlere müjde: PUBG heyecanı mobilde

Erken erişime açıldığı tarihten beri milyonlarca satış rakamına ulaşan ve Steam tarihinde kırılması zor rekorlara imza atan Playerunknown's Battlegrounds; şimdiye kadar farklı platformlarda birçok kez taklit edildi. Hal böyle olunca yapımcılar, PUBG'nin bir kopyasını da Android ve iOS platformu için hazırladı. PC platformundaki Playerunknown's Battlegrounds'ın neredeyse bire bir kopyası olan Rules Of Survival'a ilgi oldukça yüksek. 

Mobil PUBG: Rules Of Survival

PUBG sevenlere müjde: PUBG heyecanı mobilde 

Rules Of Survival'ın hikayesi PUBG ile hemen hemen aynı. Uçaktan, ıssız bir adaya düşen 120 silahsız oyuncu arasından birisi olacağınız oyunda, tek başınıza veya 4 kişiye kadar küçük bir takım kurarak hayatta kalma mücadelesi vermeniz isteniyor.  

120 kişiye kadar oynayabileceğiniz ve devasa bir haritada FPS deneyimi yaşatan Rules Of Survival, yaklaşık 550 MB boyutunda. Şimdiye kadar 1 milyondan fazla indirilen oyun hem iOS hem de Android platformları için ücretsiz olarak listeleniyor.

Rules Of Survival, boş zamanlarınızda vakit geçirmek için güzel bir alternatif olabilir. Aşağıdaki linklere tıklayarak oyunu mobil cihazınıza yükleyebilirsiniz. İyi eğlenceler :)

• Editör arkadaşlar yazmış, sonradan gördük düzelttik, bizde de arada oluyor öyle haberler. Yapıcı eleştiri yapın yapın diyorsunuz. Yapıyoruz da ne oluyor? 3 bin liralık 1070ti'a pahalı diyemediniz. Piyasada olmayan fiyattaki 1080 ile kıyasladınız. Şimdi de böyle haber çıkıyor. Eleştiriyi bile hak etmiyorsunuz artık. Kusura bakmayın. Böyle başlık mı olur?
    Editöre neden yükleniyorsunuz ki ? Burda görmesem haberim olmayacaktı. Oyunu 1 saate yakın oynadım oyun tek kelime ile harika olmuş . Belki kendi yapımcısı olsa bu kadar detaylı olmazdı . Gerçek oyunu bire bir kopyalamışlar. Bu kadar büyük harita 100 küsür oyuncuyu harika bir optimizasyonla yapmak gerçek bir başarıdır .
  • Başlığa bakınca PUBG'nin yapımcısının yaptığı bir uygulama zannettim ama değilmiş.
  • Editör arkadaşlar yazmış, sonradan gördük düzelttik, bizde de arada oluyor öyle haberler. Yapıcı eleştiri yapın yapın diyorsunuz. Yapıyoruz da ne oluyor? 3 bin liralık 1070ti'a pahalı diyemediniz. Piyasada olmayan fiyattaki 1080 ile kıyasladınız. Şimdi de böyle haber çıkıyor. Eleştiriyi bile hak etmiyorsunuz artık. Kusura bakmayın. Böyle başlık mı olur?

• Editöre neden yükleniyorsunuz ki ? Burda görmesem haberim olmayacaktı. Oyunu 1 saate yakın oynadım oyun tek kelime ile harika olmuş . Belki kendi yapımcısı olsa bu kadar detaylı olmazdı . Gerçek oyunu bire bir kopyalamışlar. Bu kadar büyük harita 100 küsür oyuncuyu harika bir optimizasyonla yapmak gerçek bir başarıdır .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Giriş seviye cihazlarla oynamayı düşünmeyin bile.iyi bir deneyim için iphone 6 ve üzeri gerekiyor.Android de ise snapdragon 600 ve üstü yada benzer grafik performansına sahip işlemcili telefon gerekiyor.Oyunu yapan firma nın bir diğer pubg ye benzer oyunu ise survivor royale grafikler biraz daha mütevazi olmakla birlikte oynanabilirlik vs daha iyi kesinlikle.

• Satılmış klavyeli editör.

• Ben bir şey soracağım. Oyuna başladım isim falan girdim ancak google play hesabıma bağlanmadım. Nickide sallamıştım bu hesabı sıfırlama işlemi oluyor mu? Ben ismimi drğiştirip gogle play e bağlanmak istiyorum. İnşallah anlatabilmişimdir. Bilen varsa yardım edebilir mi? Kısacası hesabı sıfırlayıp nicki yeniden girmek istiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iphone5 donma yapar mi?

• Mobil için gayet güzel bir oyun.

• TostluSucuk T kullanıcısına yanıt
    Uygulama bilgilerine gir depolama bölümünden uygulamanın verilerini sil sonra oyuna gir olacaktır... veya oyunu silip tekrar yükle . verileri silmek daha mantıklı...

• Zuhu kullanıcısına yanıt
    Bi sorun daha oldu :) Ben cihaza google play hesabımı ekledim ancak cihaz benm olmadığı için çoğu şeye erişim izni vermedim(hesabın) mesela youtube mail vb sadece uygulama verileri kısmına izin verdim diye hatıtlıyorum. Hesabı ekledikten sonra oyuma girdim cihazda kayıtlı olan google hesapları çıktı benimkini seçtim sonra bi pencere çıktı altta izin ver veya reddet vardı ben izin ver e her tıkladığımda o pencere kapanıp tekrar çıkıyor sonra bende reddet dedim kapandı. Oyun açıldı ancak kaydetmedi hesabı oyuna. Sonra oyuna girdiğimde normalde başlangıcta google hesaplarının çıkması lazım ancak çıkmıyor. Ayrıca google play oyunlar da da oyun görünmüyor. Ne yapmam lazım hesabı bağlamak için? Acaba çoğu şeye izin vermediğim için mi böyle oldu?yardım ederseniz sevinirim.

• Adamlar sadece oyunun değil Gameloft'un logosunu da kopyalamışlar.

• Pc'Den Oynamayı Çok İsterim Ancak Çok Pahalı
  • Nasıl yani ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ProTeknoAdam

Nasıl yani ?

Hocam Gameloft'un oyunlarının sağ alt köşesinde G sembolü oluyor ya bunlarınkinde de ona benzer bir şey koymuşlar onu demek istedim.

• Oyun ne etki yaratti yalniz.
  • İphone 5s kasar mı?

• Yeni haritayla bir anda oyunun bütünün atmosferi değiştir efsane oldu efsane
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.