Şimdi Ara

PUBG'nin Konsol Versiyonlarına Cross-Play Özelliği Geliyor.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
    Battle Royale modunu dünyada popüler hale getiren oyunların başında olan PlayerUnknown’s Battlegrounds'un konsol versiyonlarına cross - play özelliği geliyor. Bildiğiniz üzere mouse sahipleri ve gamepad sahiplerinin nişan alma konusunda farklılıklarından dolayı aynı serverlarda oynayamıyorlar. Ama farklı konsola sahip olanlar bazı oyunlarda birbirlerine karşı oynayabiliyorlar. Cross - play ise size bu özelliği getiriyor. PlayerUnknown’s Battlegrounds'a PlayStation 4 veya Xbox One sahipleri artık diğer konsoldaki oyuncularla oynayabilecekler. En büyük rakibi Fortnite bu özelliği geçtiğimiz senelerde getirmişti. Cross- play özelliği Eylül ayında geliyor.

Oyunun Tanıtım Yazısı:

PlayerUnknown’s Battlegrounds, oyunun sonunda hayatta kalmayı başarabilen tek bir oyuncunun kazanabildiği ve oyuncu topluluklarının görüşlerinin toplanarak ortaya çıkardığı bir oyundur. Tüm oyuncular oyuna eşit şartlarda, kelimenin tam manasıyla hiç bir şeyleri olmadan başlarlar; haritanın çeşitli yerlerinde bulunan silah & ekipman ve gereçleri toplayarak tek başlarına hayatta kalma mücadelesi verirler. UNREAL 4 Oyun Motoruna sahip, gerçekçi ve olağanüstü heyecanlı olan bu oyun, 8 kilometre karelik bir harita içerisinde oynanmaktadır. 

• Unreal 4 oyun motoruna sahip böyle bi çöpü nasıl yapabilmişler merak ediyorum.
    Güzelim oyun motoruyla çöp nasıl yapılır soruaunun yanıtıdır pubg.
    Şu oyunu oynayanların %99.99 u zaten oyuncu falan değil.Kendine oyuncu demesin basit boş beleş bi oyun.Bi kez oynadım yıllar öncrsinin half life multisinde bile daha fazla keyf alıyordum bu beşpara etmez.
  • Unreal 4 oyun motoruna sahip böyle bi çöpü nasıl yapabilmişler merak ediyorum.
    Şu oyunu oynayanların %99.99 u zaten oyuncu falan değil.Kendine oyuncu demesin basit boş beleş bi oyun.Bi kez oynadım yıllar öncrsinin half life multisinde bile daha fazla keyf alıyordum bu beşpara etmez.
  • Ps4 e satın aldım ama aldığıma pişman oldum. Toplasan 3 kere oynamışımdır. Olmamış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Unreal 4 oyun motoruna sahip böyle bi çöpü nasıl yapabilmişler merak ediyorum.
    Gün gelecek bu furya da bitecek.
  • tyler999 kullanıcısına yanıt
    Herkes öyle diyor rezalet
  • Dh çöpçü tayfa damlamis, her seye cop diye diye ilerliyorlar agshavag
    Ucan kus pubg oynuyor, siz buralarda birbirinizi gazlayin cop diye.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.