Şimdi Ara

PUBG'nin Anti-Hile Sistemi Performans Problemlerini Beraberinde Getiriyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Nerede çokluk diye başlayan malum atasözümüz yerini bulmuş olacak ki oyuncu çokluğu yaşayan ve son dönemin en popüler oyunu olan PUBG'nin başı hileciler ile dertte.

Günde yaklaşık 42 bin hesabın banladığı PUBG için yapımcısı Bluehole bu ayın başlarında yaptığı açıklamayla hile problemleri için oyunculardan özür dilemişti. Sonrasında ise oyuna oyuncuların kullandığı uygunsuz eklentileri denetleyen yeni araçlar eklenmişti. Ancak görünüşe göre bunlardan bazıları ciddi performans problemlerine neden oluyor. Oyuncular tarafından pek çok şikayet alan durum bazı anlarda oyunu oynanmaz hale getiriyordu. Hem de test sunucularında değil ana sunucularda. Oyunun birden bire donup sonrasında ise kendi kendine etraftaki eşyaları araştırıyormuş gibi hamle yaptığı yönünde gelen raporlar artınca yapımcı ekip konu üzerinde çalıştıklarını ve en kısa sürede bu durumu çözeceklerini belirtti.

Şayet çok iyi bir sisteme sahip olmanıza rağmen oyunun son dönemlerdeki performansından şikayetçiyseniz muhtemel nedeni bu. Eğer iyi bir sisteme sahip olmayıp da PUBG oynuyorsanız sisteminizi güncelleme konusunda endişelenmeyin. Sorun siz de değil PUBG'de :)

• Sorun oyunda da değil. Hile yapan şerefsizlerde.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • 260 saat oyun sürem var fakat 1 kere denk gelmedim hilecilere çok tuhaf.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jedi39

260 saat oyun sürem var fakat 1 kere denk gelmedim hilecilere çok tuhaf.

Gelmişsinde anlamamışsındır. Zaten bu oyunda öyle hileciyi anlaman çok zor. Ne killcam var ne de öyle belli bir mapda duvar arkasından vurulma vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nathan.Drake

quote:

Orijinalden alıntı: jedi39

Gelmişsinde anlamamışsındır. Zaten bu oyunda öyle hileciyi anlaman çok zor. Ne killcam var ne de öyle belli bir mapda duvar arkasından vurulma vs.

Killcam şuan test serverında aktif.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: jedi39

İstatistiklere göre her oyunda 1 yada 2 tane var bunlardan. Oyun başına %1-%2 denmiş.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Dahi anlamında olmayan de bitişik yazılır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.