Şimdi Ara

PUBG MOBİLE REZALETİ(BAN REZALETİ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Allahın belası bu oyun son güncellemesi ile giriş seviye pcimde kasma ve donma sorunlarını arttırdı oyun birden donuyor ve böyle olunca kapatıp açmak gerekiyor.Kapatıp tekrar açınca veri değişimi olarak algılayıp banlıyor(hangi sebepten dolayı veri değişimi algılanıyor onuda anlamadım hadi neyse).Tabi bir sinirle hemen talep oluştur diyorsun.Başlıyorsun yapay zekalı botla konuşmaya standart herkese aynı cevabı verip bir haltada çözüm bulunamayan bu canlı yapay zeka destek sistemi neyse en son bir mail veriyor.Mail attıktan sonra(hazır mail scriptleri var nette bulup kendi bilgilerine göre doldurup yolluyorsun)sanıyormusunuz ki haksız yere banlamanıza bir çözüm buldunuz ? Tabiki hayır çözüm yine yok yine yapay zeka ile mailleşiyorsun ve oda sana "tamam asker","süpersin asker",şöyle asker böyle asker diye mal mal cevaplar veriyor.İşin yine çözülmedi gidiyorsun bu sefer discord türkiye sunucusu destek sistemine (Allah biliyor ya oyunda emegi geçenlerden daha çok sövmüşümdür bu sözde sunucuya neyse)buradada güya destek veren yetkilendirilmiş kişilerden destek alıcan.Katılıyorsun pubg mobile destek odasına maruzatını dile getiriyorsun.Dedimki benim 4 hesabımda normal resmi tencent kaynaklarından indirdiğim hiç müdahalede bulunulmamış gameloop emülatöründen oynanan oyun esnasında donmadan dolayı çık gir yapıldıgı esnada hiç bir gerekçe gösterilmeden bilgi vs verilmeden 10 sene itibari ile oyundan engellenmiştir.Ne cevap verseler iyi "vay efendim burasının adında destek geçiyor olabilir ama biz banlananlara destek vermiyoruz.Tamam diyorsun desteği nereden alıcaz oyun içinden talep oluştur diyorlar yaptım diyorsun sonuç yok (ss atıyorsun),mail diyorlar (ss atıyorsun yine) sonuç yok diyorsun.O zamanda sunucudaki botlarlada otomatik attırdıkları "Haksız yeremi engellendiğinizi düşünyorsunuz ?" başlıklı metni atıyorlar.Bu metindede yine haksız yere banlanmana bir çözüm yok sadece banlamalarına kendince gerekçe göstermişler o gerekçelerde hileymiş.Ulan ben hile banlansam ne diye bu kadar uğraşayım sonuçta gerçek biri bakıp benim hile oldugumu yada başka bir oyuncunun gönderdiği ss görüp yine banımı açmıcak malmıyım bu kadar dil döküp uğraşayım.Evet sadete geliyorum.Sonuç olarak buradada çok konuşma ban yersin diye tehtidleri yiyorsun ve oradanda paket olduktan sonra haksız yere banlandıgınla kalıyor ve söve söve oyunu pcden silip kurtuluyorsun.Son olarak şunuda söyliyim eğer para yatırdıgım hesaplarım yada bir hesabım bu şekilde banlansaydı böyle kurtalamayıp tabiki hukuksal çerçevede silkile silkile o hesapları açıcaklardı ama bu kadar rezillikten sonra rahvan gitsin dedim ve saldım ve kurtuldum.Hiç bir yerdede bu rezilliğin dile getirildiğini görmediğim için burada konu açmak istedim.Buradan bütün pubg mobileda emeği geçenlerin hepsini tek tek silktireyim ki bi kendilerini gelsinler.Daha sonrada bütün o hile kullananları başta araplar,çinliler,hintliler ve pakistanlılar olmak üzere onlarıda tek tek silktireyim durun hazır başlamadışken devam edeyim o oyuna başlarından salınarak bırakılan bütün veledlerin ebeveyinleride silktireyim.Oyuna 2 kız 1 erkek girip amaçları oyun oynamak olmayıp anca boş boş goy goy yapıp eksi puan yemize sebep olup rankımızın içine eden bütün ergenleride silktireyim ki bi kendinze gelin.Neyse bir nebze rahatladım.Size tavsiyem bugün yapılan bu saçmalıklar yarın sizede yapılacak bunları yaşamak istemiyorsanız silin kurtulun silmesiniz mutlaka ama mutlaka 1 krş bile para vermeyin ki b*klarında bogulsunlar.Selametle kalın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NoHate -- 30 Nisan 2020; 5:25:19 >

• Böyle hilecilerin kollandığı başka bir oyun hatırlamıyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=9dN2rDI5CaM&feature=youtu.be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç sorma lanet girsin bunlarada oyunlarınada sildim kurtuldum.
  • Aynen en güzeli silmek ama evde kaldığımız bu günlerde can sıkıntısından kurtulmanın yolu olarak oynuyoruz ama bu hileciler yüzünden daha çok canımız sıkılıyor.

Al bir örnek daha. Arap biri beni o kadar uzaktan nasıl görüp vuruyor. Her zaman ki gibi gene bildirdim ama adamlarda para gani oyunda parayı sevdiği için banlayacaklarını sanmıyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=wxsMRLmZ1Gc&feature=youtu.be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Suriyeliler bu oyunu keşfettiği anda oyun benim için bitmişti.

Takım arkadaşım olsalar bile kendi yoluma gidiyordum.
  • Valla arkadaşlar teknolojinin bu denli gelişmişliği ile çözüm bulanamazmı ? Bulunur tabi ama bunlar paraları yeteri kadar çukkaladıkları için salmışlar oyunu milyon dolarlarca geliri olan bu şirket isterse gereken mücadeleyi gereken seviyede verir ve bu hile sorununu vs çözer ama zaten bunların öyle bir amaç ve niyetleri olmadıgı için anca kendimizi yoruyoruz.En ufak sorunda salın gitsin realde pasif yaşam şartlarına alışmış ortadogunun cahil arapları(istisnaları tenzih ediyorum) sanaldada kendini yorarak birşeyler yaparmı ? tabiki hayır onlar kullanmıcakta kimler kullanıcak hileleri alayı karektersiz söylücek çok şey varda boş verdim gitti.Üzüdüğüm noktada şu bazıları deli gibi para basmasına rağmen haksız yere 10 senelik engel yiyor birde karşılarında derdini anlatıcakları bir muhattap bulamıyorlar.Ama hileci arapları en üst ranklara kadar hileyle geliyor hatta resmi turnuvalara bile katıldıklarını gördüm :D Paralarına yazık dicemde demekki boşa harcıcakları paraları varmış :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.