Şimdi Ara

PUBG Mobile'da hileci oyuncuya 10 yıllık ban verildi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
2.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bankada parayı kasaya koymazsanız çalarım demekle aynı şey, sizin gibi zihniyetin neler yapabileceğini düşünemiyorum, kendi potansiyelinden korkmalısın önce..

• Çok iyi olmuş.

Zamanında "Critical Ops" oynardım iPhone'da ve çok hileci vardı.Bunları video olarak kaydetmediğin için de firmaya bildiremiyordum.Çünkü kanıt için video istiyorlardı.

Sonunda iPhone'a ekran kaydı özelliği gelince günde 2-3 hileciyi videoya kaydedip banlattırıyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 2 Mart 2020; 16:19:25 >
  • Suppordle kullanıcısına yanıt
    türkiye'nin genel ahlak anlayışına bir sana iki derim ve banı basar geçerim. yallah başka kapıya şimdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: otemiz

Türkiye simülasyonuna hoşgeldiniz. Hileci adam açığı bildirmek yerine kişisel çıkarları için başkaların kul hakkını yiyor, oyunun açıklarını kullanarak haksız kazanç elde ediyor, aşağıdaki yorumda da adamı savunuyorlar. Harbi ilginç bir zihniyet.
    hocam gerçek para kazanımı filan mı var bu oyunda? gerçekten bilmediğim için soruyorum,

çünkü millet banka hortumlamakla filan karşılaştırmış..

"oyunda" hile yapmak, normalde ortaokulda sınavda kopya çeken biri karar şerefsiz, sadece. ( var mı örneklerimiz aramızda? 😉)

Gerçek para varsa anlarım kul hakkı laflarını filan.. ama valla bilmiyorum olayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gimmeluck -- 2 Mart 2020; 21:19:45 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hileci, yeni bir kullanıcı adıyla girer, yine yapar yapacağını.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayamtky -- 2 Mart 2020; 21:26:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murdocklawless

türkiye'nin genel ahlak anlayışına bir sana iki derim ve banı basar geçerim. yallah başka kapıya şimdi.
    Tınnnn

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CrAstrum kullanıcısına yanıt
    Meraba bir sorum olcak yeri değil ve yaklasık 9 yıl önce geçirdiğin durum hakkında bir sorum olacak cevap verirsen çok sevinirim.

Ekran kartını ve işlemcini söküp taktıktan sonra büyük bir fps kaybı ve droplara maruz kaldığından bahsetmişsin bende aynı sıkıntıları çekiyorum ve ekran kart modelim seninkiyle aynı.
    eğer bu konu hakkında bir çözüm oluşturduysan banada yardım et lütfen...
  • Adam 25 kd olmuş sıralamada 6. Sıraya girmiş daha yeni ban yiyor 5 bin kişinin hakkını yedikten sonra ban atsan ne olur oyunda satın alanlara ban atmıyorlar tölerans tanıyorlar kısaca hileyi kendi satıyo kimse duyar kasmasın..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ban yetmez, dava açsınlar; hapse tıksınlar, kaç kişinin kaç saat zamanını yedi.
  • Woster W kullanıcısına yanıt
    İnan hatırlamıyorum. :/ Bir süre önce PC’de oyun oynamayı bile bıraktım. Konsolda oynuyorum artık. Sanırım yeni bir termal macun alıp işlemcinin fanını tekrar takmıştım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • CrAstrum kullanıcısına yanıt
    Neyse teşekkürler yinede.
  • pubg hilesi 2020 icin gecerlimi ?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.