Şimdi Ara

PUBG Mobile çıktı! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
272
Cevap
4
Favori
52.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ip 8 plusda benim pcden daha akıcı oynuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felurian -- 21 Mart 2018; 7:15:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PC den farkı yok gibi hem grafik hem ses hem oynanış

PC de orta ayarlarda 45fps de akıcı oynuyordum ama zorlanıyordum ilk 10 a girmekte

Telefona 4-5 kill aldım ilk maçımda ilk 5 e girdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: zScylla

S6 ile oynadım çoğu zaman drop oluyor ve kesinlikle stabil değil. 22-28 fps arası gidiyor ama scopelar oynanmıyor zaten.. Gerçi 3 senelik android cihazın bu devasa haritayı açması da bi başarı. 30fps sabit oynatsa harika olur.

Başka birinin 6s cihazıyla denedim. Gerçekten daha stabil. Bunda da ara ara hafif takılmalar var ama s6ya göre baya iyi. Ama nedense gözlerimi aşırı yordu.

Benzer cihazlara sahip merak eden kişiler varsa bilgi sahibi olabilir, karşılaştırabilir..

Bende de galaxy s6 var, ayarları düşüğe çektim. Bazen olan çok hafif takılmalar harici oyun akıcı.

Eğer akıcılık sorunun varsa Galaxy Apps uygulamasından Game Tuner yazılımını indir. Oyunun çözünürlüğünü 1080p veya 720p ye çekmeyi dene.

• Bu kadar rağbet görmesini geliştiricilerde beklemiyordu sanırım. Bütün platformlara çıkardılar oyunu ve çılgınlar gibi oynanıyor. Gerçekten helal olsun.
  • Bgrn7 kullanıcısına yanıt
    Hepsini denedim ama aynı. Fps düşüşleri çok oluyor ve scopelar kasıyor malesef

• İphone 7 plus ta sorunsuz çalışıyor, fakat ipad airde çalıştıramadım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Network error veren bir tek ben miyim?

Sildim yeniden kurdum, VPN ile denedim, mobil ile denedim (TCELL), wi-fi ile denedim (kablonet, TTNET) GUEST olarak giremiyorum bir türlü.
  • GM5 Plus'ta oynuyorum.
    Orta ayarları seçti otomatik olarak oyun çok akıcı.
    Arkadaşımda S8 var beraber oynuyoruz yanyana onun görüntü haliyle daha güzel tabii ki.
    Ama 2 yıl önce çıkmış Snapdragon 617'li telefonun kasmadan oynatması şaşırttı. Sanırım 3GB RAM'ın etkisi var.
  • Sevinmeyin bot hepsi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenan_0

Sevinmeyin bot hepsi

Çaktırmayın ya millet sevinsin 1. olduk diye
  • Byteks1 kullanıcısına yanıt
    Ping bendede 70-80 ms arası geziniyor hocam. Bilgiler için teşekkürler. Ben 1080p de kullanıyorum bu arada. Çin verisyonundada aynı çözünürlükte kullanıyordum yağ gibiydi. Global sürüm daha düşük versiyonda olduğu için sanırım bu tip sorunlar var.

• Merhabalar, oyun ile ilgili geri dönüşlerinizi bana özel mesaj ile veya bu mesaja yanıt olarak bildirebilirsiniz. Bu oyun için sağlam bir oyun stüdyosu ekibi çalışıyor, oyunun geliştirilmesi konusunda herhangi bir endişe yaşamanıza gerek yok. Başlangıçta karşılaştığınız problemlerin hepsinin kısa sürede çözümleneceğinden emin olabilirsiniz. Ek olarak oyunda bulunan botlarla ilgili bazı gereği bulunmayan abartmalar mevcut (haber siteleri). Şuan için Avrupa sunucusu da dahil olmak üzere sunucular henüz yeni aktif edildi ve kararlılık testleri devam ediyor. Oyundaki dengeyi sağlamak ve bazı istatistiki bilgiler edinmek amacıyla da oyunun ilk safhalarında oyunda botlar mevcut. İlerleyen zamanlardaki güncellemeler ile birlikte bot konusu da uygun şekilde çözümlenecektir. Oyunun Asya versiyonunda da başlangıçta bu aynı şekilde uygulandı ki, Asyada gerçekten hatrı sayılır bi oyuncu sayısı bulunuyor takdir edersiniz ki. O nedenle bunu oyuncu sayısına yormanın herhangi bir gereği yok, geri dönüşlerinizi bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Woozie -- 21 Mart 2018; 13:57:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: astegon

Network error veren bir tek ben miyim?

Sildim yeniden kurdum, VPN ile denedim, mobil ile denedim (TCELL), wi-fi ile denedim (kablonet, TTNET) GUEST olarak giremiyorum bir türlü.

Bende oynayamıyorum network hatası yüzünden
  • Woozie kullanıcısına yanıt
    iPad Air'de çalışmıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İphone 5s açılışta oyundan atıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AirSupport kullanıcısına yanıt
    iOS cihazlar için özenle optimizasyon yapılıyor, daha önce de bildirilen bir cihazdı. En kısa sürede sorunun çözüleceğini tahmin ediyorum. Henüz yeni yayınlandığı için cihaz cihaz böyle problemler çıkabiliyor.

Hocam geliştirici ekipte misiniz?

Benim oyun network error diyor. Bağlanmıyor bile. Facebook kullanmadığımdan guest olarak bile giremiyorum. E bari başka sosyal mecralar ile de login hakkı verilse twitter, g+

Guest sisteminde mi bir arıza var nedir?
    Siz geliştirici ekiptenmisiniz?

1- Scope açılınca fps düşüyor hafif kasma oluyor.
    2- Ben bir kere oyuna girerken yanlışlıkla kapattım. Sonra hemen tekrar açtım. Tekrar bağlan çıktı bağlandım. Arkada uçak sesi gelirken benim ekranımda bekleme adasının resmi duruyordu. Hiçbirşey yapamıyordum. En sonunda afk kalanları atarken benide attı. Baya değişik bir bug oldu. Paraşütüm açılmadı yere çarptım ölmedim. Adam yatay şekilde kaldı yüzer gibi.Yerde acayip hızlı gidiyordum. Hiçbi kapı falan açamıyordum,elime birşey alamıyordum.Çıktım daha sonra. Keşke ekran görüntüsü falan alsaydım. Hiç aklıma gelmedi.
  • Xiaomi mi5s'i desteklemeyen oyun.

Sayın Çinliler ülkenizin yarısı bu telefonları kullanıyor.

Uzun süredir çin versiyonunu oynuyordum oyun gayet güzel fakat HD bile yapamıyorum grafikleri.

• Çok iyi ya 2. oldum 2. oynayışımda

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.