Şimdi Ara

PUBG Mobile [ANA KONU] (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.556
Cevap
43
Favori
235.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: qlidqyi

Her dakika her maçta hile var diyenler

Emülatör oyuncuları ve takımında emülatör oyuncusu olan (bundan haberi olmayabilir, globalden oyuncu çekmiş olabilir) kişilerdir ...

Mobilde o kadar hile yok, hatta hileye denk geldigimde anında banlaniyor , daha hile kullanıp 2 gün açık duran hesap görmedim..

Dünyada pubg mobile hilelerinin yayınlandığı bütün gizli telegram gruplarına uyeyimdir , daha bir tane "ben 24 saati gecik süredir hile kullanıyorum" diyeni görmedim , ha vardır , o da hilenin bütün özelliklerini kapatıp bir tek ESP açmıştır (mesela) onun da pek bir avantajı yok , ben yine öldürürüm onu

Yani hile konusu abartılıyor ...

KD si yüksek olup , envanteri boş olan adama bak , 2 gün sonra hesabı uçmuş olur , hile kullanan adam oyunda donla gezer merak etmeyin
    Emilatörlerin hepsi hile evet cep telefonunda o kadar yok en fazla esp açıyorlar ama emilatörde direk kafaya tek atış atıyor adam 500 metreden. Özelliklerde lanet Arap ırkı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hile kullanan biri geldi takıma yeni hile cıkmış oto pilot diye açtığınız zaman %100 kendi gidip vuruyomuş rakipleri siz hiç ellemiyorsunuz yani oyunun boku cıktı iyice

• Az önce ki oyunda öyle bir hileciye denk geldikki,adam 1 saniyede 100 metre sağa 100 metre sola ani manevra yaparak ateş açıp bayılttı öldürdü bizi,bu hilecilerden maalesefki pubg ekibi sorumludur,her gün ufak bir güncelleme ile bu hile işini çözebilirler ama pas royal satın hileciler yüzünden kıllarını kıpırdatmıyorlar.Sıralamaya bakarsanız anlarsınız,öyle hesaplar varki listenin zirvelerinde maç başı 10 kil 9 kil ve hatta 10+ kil alanlar var ,ve bunlar pas royal sahipleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: rindaasd

Az önce ki oyunda öyle bir hileciye denk geldikki,adam 1 saniyede 100 metre sağa 100 metre sola ani manevra yaparak ateş açıp bayılttı öldürdü bizi,bu hilecilerden maalesefki pubg ekibi sorumludur,her gün ufak bir güncelleme ile bu hile işini çözebilirler ama pas royal satın hileciler yüzünden kıllarını kıpırdatmıyorlar.Sıralamaya bakarsanız anlarsınız,öyle hesaplar varki listenin zirvelerinde maç başı 10 kil 9 kil ve hatta 10+ kil alanlar var ,ve bunlar pas royal sahipleri
    Steam PUBG için gelen hesap başına telefon numarası girme zorunluluğu bu oyuna da gelse hilenin epey önünü keserler ama adamlar kaliteli oyuncu yerine çok oyuncusu olsun hilesi de olsun varsın, biz zaten engelleyebildiklerimizi engelliyoruz, daha fazla oyuncu kaybetmeye tahammülümüz yok mantığındalar. Bana kalsa her telefon numarasına sadece bir hesaba tanımlama + her oyuna girdiğinde telefona gelen sms kodunu girme zorunluluğu getirirdim. Tabi bunlar bizim hayallerimiz, PUBG maalesef bulunduğu her platform da hile konusunda sınıfta kaldığı gibi performans ve optimizasyon sorunu konusunda da liste başını çekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: damn2u

Steam PUBG için gelen hesap başına telefon numarası girme zorunluluğu bu oyuna da gelse hilenin epey önünü keserler ama adamlar kaliteli oyuncu yerine çok oyuncusu olsun hilesi de olsun varsın, biz zaten engelleyebildiklerimizi engelliyoruz, daha fazla oyuncu kaybetmeye tahammülümüz yok mantığındalar. Bana kalsa her telefon numarasına sadece bir hesaba tanımlama + her oyuna girdiğinde telefona gelen sms kodunu girme zorunluluğu getirirdim. Tabi bunlar bizim hayallerimiz, PUBG maalesef bulunduğu her platform da hile konusunda sınıfta kaldığı gibi performans ve optimizasyon sorunu konusunda da liste başını çekiyor.

Alıntıları Göster
    Çok haklı bir yorum yazmışsın kardeşim,çözümde süper,keşke yapsalar

• neden grafik ayarlarını HD yapamıyorum?
    telefon FHD+
    neden bu özellik yakında kulanılabilir olacak diyor?
    çeviri hatası mı?

PUBG Mobile [ANA KONU]
    PUBG Mobile [ANA KONU]

• işlemcinizin desteklemedıgını dusunuyor oyun.

gfxtool kurup oradan tum ayarlarınızı yapıp oyle gırın oyuna.
  • İphone 11 icin hassasiyet ayarlarını paylasabilecek var mi?
    Birde iphone 11 in kulaklik kalitesi oyun icin cok cok mu kotu bana mi oyle geliyor anlamis değilim

• acura07 kullanıcısına yanıt
    öneri için teşekkürler. oyunun grafikleri canlandı, avatar'ın yüzüne bi ruh geldi ama biraz kasıyor.

işlemci: krin 659, grafik: Mali-T830 MP2 cihaz: huawei p smart. pekte birşey beklememek lazım. zira ben, en düşük ayarlarda pubg'yi sıkıntısız çalıştırdığına minnettarım.

• 60 fpse aldıysanız telefon un gücü o kadarmış

• Bu platinium kutulara ne oldu konu hakkında bilgisi olan var mı?

• Herkese merhaba yaklaşık 1 haftadır uğraşıyorum çalışıyorum ama ne yapıp ne ettiysem bir türlü çözüm bulamadım. Yardımcı olabileceğinizi umuyorum. PUBG Mobile orjinal emulatorunu indirdim. Emulatore ne indirmeye çalışırsam çalışayım hata alıyorum Turbo AOW Motoru açılmıyor. şöyle bir hata kodu alıyorum. Yardımcı olabilecek varsa büyük saygı duyarım. 1 Haftadır yapmadığım şey kalmadı sorunu çözemedim. ( 1.5 ay önce oynuyordum oyunu sildim ) tekrar yükleyemiyorum. PUBG Mobile [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Oliver Wood

Selamlar , 2 Kişiyiz Emülatörden giriyoruz aramıza 2 takım arkadaşı arıyoruz gelmek isteyen varmı arkadaşlar
    Bende bir arkadaşımla duo oynuyordum ama bir çok bahanesi olduğundan oyunu bıraktı. Zaten her ay bir kaç kere oyunu sinirlenip siler sonra tekrar yükler, hep aynı döngüyü yaşıyor. Ben boş durmadım tabiki bir çok ekibe girdim çıktım ama tamamiyle anlaştığımız insanlar olmuyor maalesef. Mesela ben Miramar ve Vikendi ağırlıklı oynarım, diğer haritalar çok çok nadir. PUBGM oynayanlar ise Erangel haritasına resmen bağımlı. Hatta tanıştığım biriyle Miramar girdik ve bu haritayı hiç bilmiyorum dedi. Sanırım takım bulmak ve anlaşmak bu yüzden zor. Siz de benim gibi düşünüyorsanız bir deneyelim birlikte oynamayı. Bu arada TPP oynuyorum ve discord üzerinden konuşmayı tercih ederim. Oyunda bas konuş sistemi olmadığı için büyük sıkıntı olabiliyor. Tabi bazı insanların yalnız ya da sessiz bir ortamda yaşamaması gibi durumlarda var. Oyun oynarken başkasının mikrofonundan resmen tv dizilerini takip ediyoruz. Yani ben oyun oynamak istiyorsam tam odak istiyorum kendim ve tüm takım arkadaşlarım için.

• Aykut57 A kullanıcısına yanıt
    Öncelikle oyunu kaldır

Regeditten Oyunun kayıt defterini sil.

Başlat butonuna Sonra %temp% tazıp klasor ü temizle.

Sonra tekrar kurmaya çalış..

• Şu oyuna para yatırmayın her ay 80 lira rp alıyo herkez bi bilgisayar oyun parası veriyosunuz çinlileri zengin etmeyin

• Kısa bir sorum var. Giysiler alınan hasarı azaltıyor mu ?
  • acura07 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam ne yaptıysam ne denediysem olmuyor. Kafayı yemek üzereyim Tencent'e dair bilgisayarda en ufak bir şey bırakmadım. Hala Error Code : 5 alıyorum. Benden başka bu hatayı alan binde bir insan var çözümü bile yazmıyor hiç bir yerde. Yapabilecek olan varsa mesajlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim.
  • Hayır, oyunda ki giysiler hasar azaltmaz, silah skinleri hasarınızı yükseltmez, skinler sadece görünüm içindir. Oyunda hasarlara etki eden en ufak bir şey söz konusu değil. @Anarsizm

Format atmadıysanız bir de windows format deneyin bakalım. @Aykut57
  • Windows Fabrika Ayarlarına döndürdüm ne yazıkki tek çözüm bu oldu. Teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.