Şimdi Ara

PUBG Mobile [ANA KONU] (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.556
Cevap
43
Favori
236.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: yagiz456

hangi emulator u tavsiye edersiniz?
    Tabiki Tencent Gameloop

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni sezona bşladık bakalım

• damn2u kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorum yorumunuza

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • https://www.youtube.com/watch?v=JsjOMOLUR-M&feature=youtu.be 4 kisi nasil indirilir. 4 parmak + jiroskop

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ECSpubgmobile -- 15 Mayıs 2020; 19:23:20 >
  • Burası youtube reklam yeri olmuş.
  • Steam PUBG'den sonra bu oyun çok b.ktan abi bu nu nasıl oynuyorlar bir de azimle :)
  • Miralarda altın arabayı da çaldık sonundahttps://www.youtube.com/watch?v=PN3fZs5dgMQ&t=14s
  • Aklım almıyor önüne gelen bunun yayıncılıgına başlamış oyun girdim e ben yayın yapıyorum oyunumu gel sana şunu verim söyle yaparız yaşın kaç diyorum 29 diyor sesde benziyor hayır oyunda optimizasyyon sıfır apple üründe oynalar yine iyi ama android ve pc oynamak çöp nasıl bu kadar kişi oynuyor aklım almıyor
  • PUBG Mobile UC Satılır

E-Pin olarak anında teslimat bekleme yok

İletişim için pm
  • hala bu hileci dolu oyunu zevkle oynayan varmı gerçekten :) 2 yıl oynadık bıraktık hileciler arttı ve eskisi gibi tat vermemeye başlamıştı
  • Korona günlerinde az zaman geçsin diye oynamaya başladık da hile kullananlar yüzünden stres ve sinir seviyemiz bir tık artabiliyor

• MarjinaL_Kedi kullanıcısına yanıt
    İosda hile yok, iPad alsam sadece ios kullananlarla eşleşme varmı ?

• Patren kullanıcısına yanıt
    Eşleşmeler ortak, ios kullanınca iosla eşleşmiyorsun. Her türlü hile geliyor karşına

• arkadaşlar bazı oyuncuların isminde solda çerçevede yıldız var o nedir bakar mısınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MR_ -- 25 Mayıs 2020; 6:42:37 >
  • Arkadaşımın maçını izlerken artık ona mesaj a atamıyorum ayarı var mıdır bunun?

• 2017’in en iyi oyunlarından biri olan ve 30 milyona yakın kullanıcısıyla PC ve Xbox One’da fırtınalar estiren PlayerUnknowns Battlegrounds resmi mobil oyunuyla iOS ve Android kullanıcılarına sunuldu. Çin’in ünlü oyun gelişticisi Tencent tarafından hazırlanan PUBG Mobile artık erken erişimde!
  • Selamlar , 2 Kişiyiz Emülatörden giriyoruz aramıza 2 takım arkadaşı arıyoruz gelmek isteyen varmı arkadaşlar
  • Her dakika her maçta hile var diyenler

Emülatör oyuncuları ve takımında emülatör oyuncusu olan (bundan haberi olmayabilir, globalden oyuncu çekmiş olabilir) kişilerdir ...

Mobilde o kadar hile yok, hatta hileye denk geldigimde anında banlaniyor , daha hile kullanıp 2 gün açık duran hesap görmedim..

Dünyada pubg mobile hilelerinin yayınlandığı bütün gizli telegram gruplarına uyeyimdir , daha bir tane "ben 24 saati gecik süredir hile kullanıyorum" diyeni görmedim , ha vardır , o da hilenin bütün özelliklerini kapatıp bir tek ESP açmıştır (mesela) onun da pek bir avantajı yok , ben yine öldürürüm onu

Yani hile konusu abartılıyor ...

KD si yüksek olup , envanteri boş olan adama bak , 2 gün sonra hesabı uçmuş olur , hile kullanan adam oyunda donla gezer merak etmeyin

• Sosyal medya hesaplarımızı nasıl kaldırabiliriz acaba

• 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.