Şimdi Ara

PUBG Mobile [ANA KONU] (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.556
Cevap
43
Favori
235.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: acura07

Emülatördede tam performans alınabiliyormuş

Alıntıları Göster
    Geçin bu işleri, sistemimizin birbirinden farkı yok neredeyse, 60 FPS oynuyor olabiliriz ama bu tam performans olduğu manasına gelmiyor. Oyun mobil tabanlı ve emulatör üzerinden oynatıldığı sürece bilgisayardan tam performans alarak oynamak mümkün değil. Bir kere 300mt içinde kasma olmasının sebebi sürekli haritanın yüklenmesi ve oyuncuların sizin alanınıza girmesi, bu da mobil platformlar için yapıldığının kanıtı. Peki pubg mobile da tam harita sürekli yüklü olsa ne olurdu? Mobil cihazların işlemci ve grafik performansı yeterli gelmez, çok çabuk ısınır ve şarjları çok çabuk biterdi. Yani bu kadar uzun yazmanın bile manası yok "Android Emulatör" üzerinden oynatılıyor oyun.

• Şu oyunda bulunan rank sisteminde ki puanlamaya acaip kılım. Ne diye Erangel diğer haritalardan daha çok puan veriyor? Benim bir rank üzerimdeki adam sırf erangel oynuyor diye benden az adam vurup alamadığı maçta benden daha çok puan alıyor. Hay ben bu sistemi böyle tasarlayanın aklına tüküreyim ya. Eğer eşit düzeyde puanlama yapılmayacaksa bence şöyle olmalıydı.

1) Vikendi en çok puanı veren olmalı çünkü gece modu var, sisli havası var, hilecilerin bu modları normal oyunculara karşı kullandığı bir harita olduğu aşikar.
    2) Miramar, ota, çalıya çırpıya saklanmak gibi bir şans yok, değişken hava modları yok, en büyük haritalardan birisi.
    3) Erangel çünkü safe zone adaya ya da tam ters alana atarsa yolların kısıtlı olmasından dolayı epey zor bir yolculuk söz konusu.
    4) Sanhok en az puanı veren olmalı çünkü 4x4 harita, bir maçın toplam süresi diğer haritalara göre daha düşük ve loot düzeyi en yüksek harita.

• quote:

Orijinalden alıntı: damn2u

Geçin bu işleri, sistemimizin birbirinden farkı yok neredeyse, 60 FPS oynuyor olabiliriz ama bu tam performans olduğu manasına gelmiyor. Oyun mobil tabanlı ve emulatör üzerinden oynatıldığı sürece bilgisayardan tam performans alarak oynamak mümkün değil. Bir kere 300mt içinde kasma olmasının sebebi sürekli haritanın yüklenmesi ve oyuncuların sizin alanınıza girmesi, bu da mobil platformlar için yapıldığının kanıtı. Peki pubg mobile da tam harita sürekli yüklü olsa ne olurdu? Mobil cihazların işlemci ve grafik performansı yeterli gelmez, çok çabuk ısınır ve şarjları çok çabuk biterdi. Yani bu kadar uzun yazmanın bile manası yok "Android Emulatör" üzerinden oynatılıyor oyun.

Alıntıları Göster
    İos ların farkı nede düşman geldimi kasmıyor 50 kişi çatışsaada kasmıyor ciazların internet hızlarımı daha iyi tüm androidlerde düşman geldimi sapıtmalar başlıyor rakibe ateş ederken kasıyor

Ram işlemci den olduğunu sanmıyorum ısınmasıda tam değil server kasması olsa iosdada yapması gerekir sanki oyunu ios a göre yapıp diğer platformlara çakma yapmışlar gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: musty578

İos ların farkı nede düşman geldimi kasmıyor 50 kişi çatışsaada kasmıyor ciazların internet hızlarımı daha iyi tüm androidlerde düşman geldimi sapıtmalar başlıyor rakibe ateş ederken kasıyor

Ram işlemci den olduğunu sanmıyorum ısınmasıda tam değil server kasması olsa iosdada yapması gerekir sanki oyunu ios a göre yapıp diğer platformlara çakma yapmışlar gibi

Alıntıları Göster
    IOS kullanmadığım için bilemiyorum açıkcası fakat o platform'a göre optimize edilmesi daha kolay olabilir, en azından ateş ederken donma, karakterin kendi kendine hareket etmesi gibi saçmalıklar olmayacaktır fakat araç ile hareket ederken haritanın yüklenme ve gittiğiniz nokta da düşmanların olması yüzünden anlık takılmalar olmaması mümkün değil, oyunun render mantığına aykırı.

• Beyler pubg mobile i macbookta oynayan varmı aranızda. Bu emülatörden mi? Kasma sorunu. Ve 60 fps almak için en az sistem ne olmalı gerekir laptopta. Ayarları nasıl yapılmalıdır. Youtubeda çoğu video izledim ama kasma sorunu gitmiyor yardımcı olabilecek varmı bi? Teşekkürler

• Arkadaslar bir suru ufak tetik aldim hepsi ya bozuluyo ya tam basmiyo kafayi yicem. Banq bir oyun padi tavsiye edermisiniz tutamaçli tetik. Telefonum mi9t pro

• Arkadaşlar preypub olarak yayındayız yakında uc çekilişimiz olucak.
    Destek olmak için beğeni ve takip edebilirseniz çok mutlu oluruz.
    https://www.facebook.com/PreyPuB/videos/283700809297308
  • Merhaba bluetoothlu kulaklık araştırıyorum. Daha önce spigen kullanıyordum. Kısmen memnundum ve bozuldu. Çok prof. Oyuncu değilim ama ses kasmak için iyi bir kulaklık arıyorum. Kablolu kadar verimli olmadığını biliyorum ama telefonum iphone, çeviriciye 250tl vermek istemiyorum.

• Merhaba arkadaşlar. Shadowplay ile pubg mobile videoları çekerken oyunu F11'e basıp tam ekran yapınca kayıt takılı kalıyor, sesleri falan kaydetmeye devam ediyor ama diğer hiçbir görüntüyü almıyor. tekrar F11'e basıp tam ekrandan çıkarınca kayda devam ediyor. Sorunun çözümü için yardımcı olabilecek arkadaş var mı? ya da daha önce aynı sorunu yaşayan kimse olduysa nasıl çözdüler? şimdiden teşekkürler.
  • o1yasin kullanıcısına yanıt
    uğraşma klavye mouse bağla en iyisi

• Ios Oyun ve Uygulamalar
    https://forum.donanimhaber.com/forumid_2070/tt.htm

Android Oyun ve Uygulamalar
    https://forum.donanimhaber.com/forumid_2069/tt.htm

Forumlarına yansıma oluşturuldu.
  • Böyle hilecilerin kollandığı başka bir oyun hatırlamıyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=9dN2rDI5CaM&feature=youtu.be

• Merhaba arkadaşlar, yeni güncelleme ile artık bağlı olan sosyal medya hesaplarınızı kaldırıp, değiştirebiliyorsunuz.
    Hesap devrederken herkesin muzdarip olduğu bir konuydu. Bununla ilgili bir video hazırladım. Umarım işinize yarar ;
    https://www.youtube.com/watch?v=tdPjNt3CIs4&feature=youtu.be

• Köklü değişiklikler lazım hileciler için

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • caylaqq C kullanıcısına yanıt
    İşlemcin vt teknolojisini destekliyor mu? Destekliyor ise bios tan açabilirsin daha akıcı olur ve işlemcin düşük bi şlemci 2.nesil i5

• Arkadaşlar bi sorum olacak hesabım şuan hindistan serverda tr ye geçmek istiyorum ama 37 gün var bu işin bir şekli varmı yardımcı olabilirmisiniz indirimde olan beklediğim bir öğe geldi yardım ederseniz sevinirim

• yeni güncelleme çok kötü olmuş. ateş etme dinamıklerını tamamen degıstırmısler. pubg lite versiyonunun lite verisyonu gıbı olmus grafıkler felan guzellesmıs ama ateş etme dinamiklerini sevemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: acura07

yeni güncelleme çok kötü olmuş. ateş etme dinamıklerını tamamen degıstırmısler. pubg lite versiyonunun lite verisyonu gıbı olmus grafıkler felan guzellesmıs ama ateş etme dinamiklerini sevemedim
    Ben özellikle KNT kullanımında büyük sıkıntı olduğunu görüyorum. Tam adamın kafasına nişan alıyorsun ama birden bir kaç milim kayıyor sanki FPS düşüyor bir şeyler oluyormuş gibi saçma sapan bir şey. Miramar'ın hava koşullarını hiç sevmedim, FPS düşürmekten başka bir şeye yaramıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: damn2u

Ben özellikle KNT kullanımında büyük sıkıntı olduğunu görüyorum. Tam adamın kafasına nişan alıyorsun ama birden bir kaç milim kayıyor sanki FPS düşüyor bir şeyler oluyormuş gibi saçma sapan bir şey. Miramar'ın hava koşullarını hiç sevmedim, FPS düşürmekten başka bir şeye yaramıyor.

Alıntıları Göster
    Evet 2 defa da benim başıma geldi mouse yukarı kayıp gidiyor.
    Fps e baktım düşmemiş

• Ayrıca Miramar loot'u berbat hale gelmiş, en büyük sorun ise dürbün bulabilmek. Sanki Steam versiyonunu oynuyormuşuz gibi ne gerek varmış bu kadar köklü değişimlere ben anlam veremedim açıkcası. Harita da sadece yerleşim yerlerinde ki bina ekleme/çıkartma ve yol ekleme işlemlerini entegre etseler yeterdi. Ne diye bir çok yere tel örgü, elektrik direği vb. bir çok nesne eklemişler anlamadım. Ekstra nesne demek oyunun ekstra render yapması demek. Tamamen Steam haritasının kopyası olmuş + bir de kum fırtınası efekti eklemişler leş gibi.
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.