Şimdi Ara

PUBG Mobile [ANA KONU] (58. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.556
Cevap
43
Favori
235.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: papadoc.

İphone telefonlarda hem ısınmasını önlemek hemde daha akıcı olması ve kaliteyide bozmamak icin bu ayarları yaptım ise yaradi sikayeti olan var ise deneyebilir. İphone 8 de denedim

Bu olayla akıcılık arasında tam tersi oran var hocam:)
    40 fpse sabitleyip 60 dan daha akıcı nasıl oluyor

Biraz tezatlık var:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: acura07

valla ayarlarda neden cıkmıyor bılemedım. başıma oyle bısı gelmedı.

ses drıverını kaldırıp tekrar kurun dıyecem ama sacma olacak

Alıntıları Göster
    Hocam bi el atsan sevinirim.

Bu arada beni hatırladınızmı?https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/140933565

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi InspectorGadget03 -- 23 Nisan 2020; 16:17:3 >
  • acura07 kullanıcısına yanıt
    Video izledim boyle yaptim ise yaradi bilmiyorum daha iyiside olabilir. Sizin ayarlar nasıl daha cok nasıl fps alırım ben ısınmadan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • merhaba klan arıyoruö
  • quote:

video atmayı bırakmıstım elımdekılerı yukluyorum yavastan :)

HİLE var gibi sanki. :D
    Hani belli etmemeye çalışan tarzdan. :D
  • quote:

Günlüklerle 93 94 felan olur.
    Az kutu açmış olabilrsin. Her kutu da rp veriyor.
    Yada haftalık 200 rp yi mi kaçırdın?

olayı çözdüm :)

3 yada 4 adet aynı gorev var ve 1 tane yapmıssın sayıyor. o sebeble lwlde sıkıntı cekmıssın

Alıntıları Göster
    Dediğiniz gibi sanırım görevler aynı olmuş, haliyle 2 hafta girmeyince tüm görevleri biriktirip yaptım.
    Eskiden zor görevler olurdu 100 rp üzerine rahat şekilde 100.rp de verilen kasalardsn 10 adet civarı alabiliyordum artı olarak. Şuan günlük görevler vesaire yapınca maksimum 93 94 olur en fazla, oyun içi desteğe ve pubg ye mail attım inşallah çözebilirler sıkıntıyı. Tam başarım puanını 3600+yapacakken saçmalık oldu :).

• quote:

Orijinalden alıntı: Alpay_Gun

HİLE var gibi sanki. :D
    Hani belli etmemeye çalışan tarzdan. :D

Alıntıları Göster

Teşekkürler hile gibi oynuyormuşum
    10 güne tekrar aktif oynamaya başlayacam daha çok hile gibi videolar gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: papadoc.

Video izledim boyle yaptim ise yaradi bilmiyorum daha iyiside olabilir. Sizin ayarlar nasıl daha cok nasıl fps alırım ben ısınmadan
    Ben emülatörden oynuyorum.
    Bazen telefondan açıyorum onda da 60 fpse kitleyip çözünürlük düşürüyorum..
    Z5 var bende baya eski bir telefon.

• quote:

Orijinalden alıntı: Johnnie Walkerr

Dediğiniz gibi sanırım görevler aynı olmuş, haliyle 2 hafta girmeyince tüm görevleri biriktirip yaptım.
    Eskiden zor görevler olurdu 100 rp üzerine rahat şekilde 100.rp de verilen kasalardsn 10 adet civarı alabiliyordum artı olarak. Şuan günlük görevler vesaire yapınca maksimum 93 94 olur en fazla, oyun içi desteğe ve pubg ye mail attım inşallah çözebilirler sıkıntıyı. Tam başarım puanını 3600+yapacakken saçmalık oldu :).

Alıntıları Göster
    Evet malesef bende de durum aynı olacak 93 94 gibi kalacam.
    97 bari olsaydı da diğer sezonuda para vermeden açsaydım

• quote:

valla ayarlarda neden cıkmıyor bılemedım. başıma oyle bısı gelmedı.

ses drıverını kaldırıp tekrar kurun dıyecem ama sacma olacak

Alıntıları Göster
    Ses sorununu hallettim hocam. PC'yi ilk aldığımda önüme gelen tüm driverları kurmuştum. Diğer modeller için olan driverlarıda kurmuşum yani.

Dün formatı attım. Bu sefer dell'in update programının dediği driverları kurdum. Tencent'in dosyalarını d'ye kurmuştum. Kurulumda d'yi gösterdim ve kurdum. Sonra baktım ses sorunu yok.
  • Selam herkese , 8 GB Ram , İ7 2.Nesil , 1 gb 520GT ekran kartım var fakat emülatör mobile kasıyor sizce normalmi ? bi ayarı varmıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oliver Wood

Selam herkese , 8 GB Ram , İ7 2.Nesil , 1 gb 520GT ekran kartım var fakat emülatör mobile kasıyor sizce normalmi ? bi ayarı varmıdır
    Normal :)
    Benim i7 6700hq 950m li cihazda da tam performans çalışmıyor

• quote:

Normal :)
    Benim i7 6700hq 950m li cihazda da tam performans çalışmıyor

Alıntıları Göster
    Hocam oyun geçen sene bu zamanlar full grafiklere 0 kasma ile oynuyordum o zaman emülatör tencent games'ti galiba 1 sene sonra ne olduda kasmaya başladı ? güncelleme geldiyse ne kadar fark edeilirki mesela hileliler hala devam ediyor galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oliver Wood

Hocam oyun geçen sene bu zamanlar full grafiklere 0 kasma ile oynuyordum o zaman emülatör tencent games'ti galiba 1 sene sonra ne olduda kasmaya başladı ? güncelleme geldiyse ne kadar fark edeilirki mesela hileliler hala devam ediyor galiba

Alıntıları Göster
    O zamanlar kayıt bile alabiliyordum akıcı şekilde oynarken.
    Ne yaptılar bilmiyorum daha fazla donanım istiyor

• acura07 kullanıcısına yanıt
    Yeni ekran kartları, yeni işlemciler,yeri ram ler,yeni anakartlar,yeni telefonlar satılsın diye firmalar pubg yapımcılarına para yediriyor belliki

• quote:

Orijinalden alıntı: rindaasd

Yeni ekran kartları, yeni işlemciler,yeri ram ler,yeni anakartlar,yeni telefonlar satılsın diye firmalar pubg yapımcılarına para yediriyor belliki
    Emulator üzerinden oynandığı için tam performans alınamıyor. PC platformuna özel uyarlama yapmaları gerekiyor, hatta mobil cihazlar ve pc arasında ki çapraz platformu kaldırmaları daha iyi olur. Emulatör hali ile MSI Afterburner ile baktığımda işlemci kullanımı yüksek, ekran kartı kullanımı düşük bir seyir sağlıyor.
  • damn2u kullanıcısına yanıt
    Zaten madem steam üzerinden pc den oynatacaksınız,neden pc üzerinden emülatör le oynattırıyonuzki, kaldır emülatörü,pc den sadece Steamden oynatın,yada kimseye işkence çektirme emülatör kullandırtmadan direk pc ye kurulan pubg mobile oynattır.Öyle değilmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rindaasd -- 26 Nisan 2020; 16:23:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: damn2u

Emulator üzerinden oynandığı için tam performans alınamıyor. PC platformuna özel uyarlama yapmaları gerekiyor, hatta mobil cihazlar ve pc arasında ki çapraz platformu kaldırmaları daha iyi olur. Emulatör hali ile MSI Afterburner ile baktığımda işlemci kullanımı yüksek, ekran kartı kullanımı düşük bir seyir sağlıyor.

Alıntıları Göster
    3600 ve 1060 ile herşey sonda 2k da stabil 60 fps oynuyorum.

• quote:

3600 ve 1060 ile herşey sonda 2k da stabil 60 fps oynuyorum.

Alıntıları Göster
    Yani?
  • quote:

Orijinalden alıntı: damn2u

Yani?

Alıntıları Göster
    Emülatördede tam performans alınabiliyormuş

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.