Şimdi Ara

Pub'daki kızın yaptığı terbiyesizlik.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
3.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen cuma arada bir takıldığım pub'ın bar kısmına oturdum. Barmen kokteyl hazırlarken genelde izlerim napıyor diye, inşaat izler gibi. Barmeni izlerken gözüm masada oturan bir kıza kaydı göz göze geldik. 3 4 saat içerisinde 5 10 kez göz göze geldik, göz göze gelince gözleri kaçırmadık karşılıklı gülümsedik uzun uzun. Ben arada yanımdaki 2 kızla konuşuyordum orada tanıştım, telefona falan baktım öyle geçti 3 4 saat. Normalde o kadar uzun durmazdım 1 2 bira içer kalkardım ama kesiştiğim kızdan reaksiyon alınca kaldım, kız güzeldi çünkü.

Kız tuvalete gidince 1 dakika sonra peşinden gittim. Tuvalet sırası fazlaydı, konuşamadım.
    Aradan biraz zaman geçti yine gitti, ben de 1 dakika sonra gittim. Yine sıra fazlaydı yine konuşamadım.
    3. defa tuvalete gittiğinde yine gittim 1 dakika sonra peşinden, bu sefer merdivenlerin ortasında bekledim. Kız terslerse ne aşağıdakiler görecekti ne yukarıdakiler. Neyse kız çıktı tam önümden geçerken "pardon biraz konuşabilir miyiz?" dedim yüzüme bile bakmadan önüne bakarak devam etti. Hemen toparlanıp çıktım çünkü masasında erkekler de vardı. Taciz etti deyip dövdürebilirdi.

Ayıp değil mi bu yaptığı? Neden ego tatmin isteği duyuyorsun? Hadi 1 2 kez yaptın tamam ne uzatıyorsun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-91973A2D5 -- 18 Ocak 2018; 21:24:15 >

• Nicki niye değiştin ya?
  • Adam potansiyel tecavüzcü bide ayıp değil mi diyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağ kol olmaktan bıkmıştım.
  • Kool Giancana kullanıcısına yanıt
    Tecavüz ile ne alakası var? Beğendiğim bir insanla konuşmak isteyemez miyim? Nasıl tanışıp hoşlaşıp evleniyor insanlar telepati ile mi?
  • Hocam biz seni maraz alinin sağ kolu nickiyle sevdik.O avatarla sevdik.Şimdi imajını değiştirmiş,imzana afilli sözler eklemişsin.

Ah maraz ali ah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Staying Alive

Tecavüz ile ne alakası var? Beğendiğim bir insanla konuşmak isteyemez miyim? Nasıl tanışıp hoşlaşıp evleniyor insanlar telepati ile mi?

Tuvalet köşelerinde takip etmek doğru mu? Aynısını anana bacına yapsalar hoşuna gider mi arkadaşım?

• Hela yolunda pardon konuşabilirmiyiz dersen keko gibi tabikide görmemezlikten gelicek doğru olanı yapmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: semavi7

Hela yolunda pardon konuşabilirmiyiz dersen keko gibi tabikide görmemezlikten gelicek doğru olanı yapmış.

görmezlikten*

Tamam da ne yapabilirdim ki? Masasında erkekler vardı, sarhoş kafayla sorun çıkarabilirlerdi. Sadece kızlar olsa giderdim masasına.
  • PUBG SANDIM
  • sen bu kadar kızla kesişip bu kadar sosyal olup nası sevgili yapamıyorsun hacım
  • Türkiyede pub mı varmış yav

Pub dediğin Kings Head tarzı bir ada sahip olur mesela.Betimlenecek bir şey. Onun da tabela olarak resmi asılı olur pubın dışında. İçerisi halı kaplı, ufak masalar, arkada bilardo masaları, pint bardakları, strongbow ciderlar, carling lagerlar. Tabi pintın 15 lira olmaması gerekiyor bir de.
  • Eski Kullanıcı Adı:
    Maraz Alinin sağ kolu
  • Erkeklerin olduğu masada kızla neden bir şey yapmak istersin ki burası Avrupa değil o mevzular olmaz ya tek olcak ya kız grubu ya da bar müşterisi olcak ki ayağına gelsin.

TR'de bardan hatun düşürmek zor bence öyle net bi ortam yok.

• Nasıl bir tip varsa artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Staying Alive

Nasıl bir tip varsa artık.

kızlarla nası kesişiyon o zaman
  • CR7_35 kullanıcısına yanıt
    Kesiştiğim kız gruptaki kızlarla konuşuyordu, erkeklerle konuşmuyordu. Erkeklerin sevgilileri vardı sanırım masada, tam göremedim ama öyleydi büyük ihtimal. Bir ara gruptan 2 kız bana bakıp hafiften gülmüştü.
  • PUBG anladim
  • Ego tatmini işte. Eğer gaza gelip konuşmaya yanına gidersem eğlence çıkıyor onlara da.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.