Şimdi Ara

Pub'da numarasını aldığım kız beni tersledi. (SS'Lİ) Çirkin erkek yoktur, az bira vardır. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
108
Cevap
2
Favori
11.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Böyle saçma sapan sorular sorarsan terslenirsin tabii.
  • quote:

Orijinalden alıntı: twbt1907

quote:

Orijinalden alıntı: Je m.appelle

quote:

Senin sorunun tipten kaynaklanmıyor kafandan kaynaklanıyor bak ciddiyim. Çoğu insan kendini çok çirkin bulur ama dışarıdan bakan insanların çoğu, çoğu kusuru görmez ve önemsemez. Kendinden düşün karşındaki aşırı çirkin birisi değilse sende takmazsın ve önemsemezsin. Ve ben bu forumda hiç aşırı çirkin birisini görmedim. Hepsinin asosyalliği özgüvensizlikten kaynaklanıyor.

Ya yakışıklı biri olsaydım böyle davranacaktı sanki. Belki de çok çirkinimdir?

Bak sen kim sana yazsa sürekli diretiyorsun çok çirkinim diye. Daha önceden tipinide attın ben kimsenin dalga geçtiğini falan da hatırlamıyorum ki çok çirkin biri tipini atarsa harbi gömüyorlar. Buradan çıkaracağın sonucu anlamışsındır. Ve kız sana çirkinsin falan da dememiş devamı yok mu konuşmanın

Konuşmanın devamı yok. Rahatsız ettiğimi düşünüp yazmadım, kız da yazmadı.

Peki sen hiç 30 40 red yiyen birisini gördün mü?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Artik klise oldugundan degil valla utandim okurken kizlarin karsisinda bu kadar kuculmek nedir kusura bakma bu saate yazdim ya yazma ya da kusura bakma deme yarin belki hatirlamassin nedir yaa kiz o kadar mi aptal ya da sen hatirlanmayacak kadar mi degersizsin kendine bu degeri layik goruyorsun

Kusura bakma ama ben o kizinnyerinde olsam ben de o konusmadan sonra devam ettirmezdim.

Abii siz erkeksiniz bak bidaha diyirum er kek si niz genlerimiz de kasinlari yonermek var yonetebilmek var. Az kendiniz olun lan erkek olun bu kezbanlarin kicini sizin gibiler kaldiriyor. Daha cok yazacam da yine ayni terane

Not: Cinsiyetcilik icermez sadece insan biyolojisi baz alinarak soylenmistir.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Senin sorunun tipten kaynaklanmıyor kafandan kaynaklanıyor bak ciddiyim. Çoğu insan kendini çok çirkin bulur ama dışarıdan bakan insanların çoğu, çoğu kusuru görmez ve önemsemez. Kendinden düşün karşındaki aşırı çirkin birisi değilse sende takmazsın ve önemsemezsin. Ve ben bu forumda hiç aşırı çirkin birisini görmedim. Hepsinin asosyalliği özgüvensizlikten kaynaklanıyor.

Ya yakışıklı biri olsaydım böyle davranacaktı sanki. Belki de çok çirkinimdir?

Bak sen kim sana yazsa sürekli diretiyorsun çok çirkinim diye. Daha önceden tipinide attın ben kimsenin dalga geçtiğini falan da hatırlamıyorum ki çok çirkin biri tipini atarsa harbi gömüyorlar. Buradan çıkaracağın sonucu anlamışsındır. Ve kız sana çirkinsin falan da dememiş devamı yok mu konuşmanın

Konuşmanın devamı yok. Rahatsız ettiğimi düşünüp yazmadım, kız da yazmadı.

Peki sen hiç 30 40 red yiyen birisini gördün mü?

Valla ben ne dersem diyim senin fikirlerim değişmeyecek bu yüzden daha fazla zorlamak istemiyorum.

• okumadım

özet geçin
  • sizi varya para yoldan çıkarıyor söyliyim. sizin bütün hayat görüşünüz yanlış. bu şekilde hiç mutlu olamazsınız bakın. ek olarak kendinizi bukadar küçük görürsenizde hiç mutlu olamazsınız. gidip kızla konuşmanız iyi olmuş numarasını da almışsınız. kız istemeseydi numarayı vermezdi .sizi orada reddederdi. ayrıca ben kızın cevaplarında bir tersleyişde bulmadım. bu yazdıklarınızın hepsi doğru ise..

sizin yazdıklarınızda da bir eksiklik bulmadım. çirkinsen illa kız ulamıcan diye bişey yok ki . çirkinlerde pekala güzel kızları alabiliyo yaniiii
  • Kusura bakma bu saatte yazdım da yarın sabah yazarsam hatırlamazsın diye :D

• atsana bi tipini merak ettim.

• "Kusura bakma, bu saatte yazdım yarın sabah yazarsam belki hatırlamazsın diye". Dostum sen bunu yazarak zaten kendini kızdan küçük görmüşsün.
    1- Neden kusura baksın zaten numarayı sana veren kendisi.
    2- Yarın sabah yazarsan neden hatırlamasın, eğer senden etkilenmemiş olsa ya da elektrik almasa zaten numarasını vermezdi. Verdiğine göre hatırlamaması saçmalık olur.
    Ve devamında saçma sorularla tüy dikmişsin.
  • Kadıköy pub biralar ne kadar . Bir ara bizde gidek.

Ek olarak zaten tipe bakmazlar içki içen kızlar paraya bakar

• Hiç bir kızla mesajlaşmadın mı daha önce, attığın sms ler saçma sapan

• o gülücükler ne öyle ? yaşın kaç be kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: SacredDivinity

Hiç bir kızla mesajlaşmadın mı daha önce, attığın sms ler saçma sapan

Valla yalan yok en son bir kızla eylül ayında konuştum ve buluştum. Sürekli sevişelim diyordum o da olmaz diyordu, manita yapınca da engelledi. Eylülden beri hiçbir kızla en ufak bir iletişimde dahi bulunmadım.

• Pub'da numarasını aldığım kız beni tersledi. (SS'Lİ) Çirkin erkek yoktur, az bira vardır.

• Fatih617 F kullanıcısına yanıt
    Bütün iyiliklerin babasidir 🍻🍻🍻

• Pub aşkı..

• hocam sms atmak yerine arasaydin daha uygun bir vakit iyiymis.Cocuk gibi olmus boyle biraz kiz farkli seyler pesinde demekki.

• Yaw pub deyince cs olarak anlayıp girdim konuya. Asosyallik kötü bişey

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SacredDivinity

Hiç bir kızla mesajlaşmadın mı daha önce, attığın sms ler saçma sapan

Valla yalan yok en son bir kızla eylül ayında konuştum ve buluştum. Sürekli sevişelim diyordum o da olmaz diyordu, manita yapınca da engelledi. Eylülden beri hiçbir kızla en ufak bir iletişimde dahi bulunmadım.

Sürekli sevişelim mi diyordun? Sen intihar et bence.

• 3 biraya kafayi mi buldun.

Csb gibi geldi.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.