Şimdi Ara

Pub'da numarasını aldığım kız beni tersledi. (SS'Lİ) Çirkin erkek yoktur, az bira vardır. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
2
Favori
11.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Okumayin 2 3 birayla sarhos oluncagini zannetmis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Je m.appelle

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Age of Proteus

quote:

Sağlık ocağındaki doktor da psikaytriste git dedi. Gittiğimi ve psikoterapiye yönlendirdiğini söyledim. Ona git o zaman dedi. Ne değişecek ki?

Sağlıksız bir zihniyetin var, bunu hissedebiliyorum. Böyle olursan insanlar sana yaklaşmaz, emin olabilirsin. Kendimden biliyorum. Hem psikiyatrist, hem de psikolog görmelisin.

30 40 kez reddedildim. Tek bir arkadaşım yok. İnsanlar yüzüme çirkinsin demişti. İnsanlar benimle dolaşırlarsa karizmalarının düşeceğini düşündükleri için hiç arkadaşım yok. Psikoterapi görsem ne olacak yakışıklı mı olacağım?

Senin gibi bir arkadaşım vardı, iletişimi kestim.

Çirkin olduğu için mi?

Hayır. Aşağılık kompleksi vardı, sınıfta oyun oynarken kendini çirkin diye tanıtıyordu hatta hoca kızmıştı bu yüzden, ayrıca kendi kompleksini sürekli dışarıdaki uzun saçlı, uzun boylu insanlara söverek bahsediyordu.

• Hadi lan ordan ben o numarasını aldığın kızın abisiyim bana bak akıllı ol

• Şöyle önlerden utanalım bir de
  • Hocam kiz senden buyuk seni cocuk olarak goruyor. Daha olgun kisilerle gorusmek istiyor. Bosver salla gitsin. Bana pasla

• Hata 1: Numarasını aldığın kıza görmemiş gibi 1 saat sonra mesaj atılmaz. Beklersin 1-2 gün öyle atarsın

Hata 2: Kızdan niye doğrulama istiyorsun yalancı çıkarır gibi?

• Donanımhaber erkeklerinin ret cevabı şu ":D" gülücüğünden kaynaklanıyor bence hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Skins

Hata 1: Numarasını aldığın kıza görmemiş gibi 1 saat sonra mesaj atılmaz. Beklersin 1-2 gün öyle atarsın

Hata 2: Kızdan niye doğrulama istiyorsun yalancı çıkarır gibi?

Yani sizce tipten değil de kendi hatalarımdan mı kaybetmişim? Tipsizliğimin hiç etkisi yok mu?

• Bence de trollsün.Avatarından açtığın konulardan filan çok belli.
  • Mekanın güvenlik kamerası görüntülerinide isteseydin bari o kızmı diye emin olmak için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesajda tipini mi gördü bu kız? Hayır. Tipini sevmese zaten numarasını vermezdi. Bence tamamen senin beceriksizliğin.

Tip önemli olan tek şey degil öyle olsa çirkinlik nesiller boyu aktarılamazdı, çirkin olanlar da pek ala üreyebiliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Skins

Mesajda tipini mi gördü bu kız? Hayır. Tipini sevmese zaten numarasını vermezdi. Bence tamamen senin beceriksizliğin.

Tip önemli olan tek şey degil öyle olsa çirkinlik nesiller boyu aktarılamazdı, çirkin olanlar da pek ala üreyebiliyor

Kız çirkin değildi asla. Çirkinler, çirkinlerle evleniyor genelde. Bana yürüyen çirkin ve şişman kız çok oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mendieta58

Mekanın güvenlik kamerası görüntülerinide isteseydin bari o kızmı diye emin olmak için

Güvenlik kamerasından kızın numarasına mı ulaşacaktım ne boş mesaj bu.

• Niye resmi konusuyorsun ki ? Sa naber yavrum diyerek dalacaktın konuya, sizli bizli olmaz o iş.

• Pub'da numarasını aldığım kız beni tersledi. (SS'Lİ) Çirkin erkek yoktur, az bira vardır.
  • -epica- kullanıcısına yanıt
    Yarım bira ile götü başı dağıtan 90 kg arkadaşım var belli de olmaz şimdi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mendieta58

Mekanın güvenlik kamerası görüntülerinide isteseydin bari o kızmı diye emin olmak için

Güvenlik kamerasından kızın numarasına mı ulaşacaktım ne boş mesaj bu.

Sen kızın o kız olup olmadığına inanmak istiyosun mekan ismi soruyosun ısrarla.İstersen kız gidip kamera görüntülerini alıp sana yollasın o kız oldugunu ispatlaması için

Kıza mekan ismi neden soruyosun ayrıca..aman be der engeller geçer.Zaten ayak üstü olan muhabbette boş geçmiş.Devamı gelecek gibi durmuyor hiç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mendieta58 -- 19 Şubat 2017; 13:0:31 >

• Senin sorunun tipten kaynaklanmıyor kafandan kaynaklanıyor bak ciddiyim. Çoğu insan kendini çok çirkin bulur ama dışarıdan bakan insanların çoğu, çoğu kusuru görmez ve önemsemez. Kendinden düşün karşındaki aşırı çirkin birisi değilse sende takmazsın ve önemsemezsin. Ve ben bu forumda hiç aşırı çirkin birisini görmedim. Hepsinin asosyalliği özgüvensizlikten kaynaklanıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: twbt1907

Senin sorunun tipten kaynaklanmıyor kafandan kaynaklanıyor bak ciddiyim. Çoğu insan kendini çok çirkin bulur ama dışarıdan bakan insanların çoğu, çoğu kusuru görmez ve önemsemez. Kendinden düşün karşındaki aşırı çirkin birisi değilse sende takmazsın ve önemsemezsin. Ve ben bu forumda hiç aşırı çirkin birisini görmedim. Hepsinin asosyalliği özgüvensizlikten kaynaklanıyor.

Ya yakışıklı biri olsaydım böyle davranacaktı sanki. Belki de çok çirkinimdir?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: twbt1907

Senin sorunun tipten kaynaklanmıyor kafandan kaynaklanıyor bak ciddiyim. Çoğu insan kendini çok çirkin bulur ama dışarıdan bakan insanların çoğu, çoğu kusuru görmez ve önemsemez. Kendinden düşün karşındaki aşırı çirkin birisi değilse sende takmazsın ve önemsemezsin. Ve ben bu forumda hiç aşırı çirkin birisini görmedim. Hepsinin asosyalliği özgüvensizlikten kaynaklanıyor.

Ya yakışıklı biri olsaydım böyle davranacaktı sanki. Belki de çok çirkinimdir?

Bak sen kim sana yazsa sürekli diretiyorsun çok çirkinim diye. Daha önceden tipinide attın ben kimsenin dalga geçtiğini falan da hatırlamıyorum ki çok çirkin biri tipini atarsa harbi gömüyorlar. Buradan çıkaracağın sonucu anlamışsındır. Ve kız sana çirkinsin falan da dememiş devamı yok mu konuşmanın

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.